Skoči na vsebino

Katero Mazdo kupiti?


blindek

Priporočeno sporočilo

to?no tako...not ql <_<

 

gre se mi zaradi zavarovanja, ker ne mislim pla?evat nevem kako veliko...

 

Sej ne pride tok mal ?euz 200k :P:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zemir zame 240k osnovno, kje pa so ?e dodatki...ko se re?im dodatka za mladega voznika bom razmi?ljal o 200hp in ve?. Zaenkrat si ?e pa tega privo??it nemorem :)

 

Zakaj ne po?aka? da se re?i? mladega voznika pa potem na neki ornk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko se re?im mladega voznika bo neke ornk :P

 

vendar vse se z nekim malim za?ne...no?em iz nekih bogih 1.6 stopit takoj na nek 3.0 250hp+

niti nimam dovol vozni?kih izku?enj da bi lahko rekel da bi obvladal kako mrcino

 

Dobr ?e to gleda? tko pol glej da si iz 0 stopil na 1.6 ;) .Samo pamet v glavo in noge pa je uredu :bravo:

Je razlike med tolkimi konji in se avto tudi druga?e obna?a ?e da? recimo v ni?jo, v ovinku ga pritisne? itd.

Ko se bo? presedel iz 136 konjov na 200(z turbino) bo zgodba ?isto druga?ne pa ?e posebej,?e ga bo? stiskal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta ga je sam vrjetno do konca lepo spoliral, oprau in je ?e nekaramboliran!

 

?e pi?e, da je avto nekaramboliran ali nepo?kodovan ?e ne pomeni da nikoli ni bil karamboliran. To pomeni da pa? avto v trenutnem stanju ni karamboliran. ?e bi pa pisalo nikoli karamboliran bi pa lahko razmi?ljali v tej smeri kot ti misli?.

Fantje malo bolj pozorni morate biti med prebiranjem vrstic pa bo. ;):prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pi?e, da je avto nekaramboliran ali nepo?kodovan ?e ne pomeni da nikoli ni bil karamboliran. To pomeni da pa? avto v trenutnem stanju ni karamboliran. ?e bi pa pisalo nikoli karamboliran bi pa lahko razmi?ljali v tej smeri kot ti misli?.

Fantje malo bolj pozorni morate biti med prebiranjem vrstic pa bo. ;):prstgor:

 

Za karambolirana vozila posebi ozna?i? da je vozilo karambolirano tko da v tem primeru (ko je napisano nekaramboliran) mislm da to pomeni da NIKOLI ni nil karamboliran, ?e pa avto ni tak k more bit pa pa? ne obkljuka? nepo?kodovan, ?e je pa vozilo v trenutnem stanju karambolirano je pa itak ikonca in prec ve? da se zaleten prodaja. Moje mnenje.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zemir tudi to vem in zato nimam nikamor silo, ker zaradi tega se najve?krat dogajajo kake nesre?e, da dobi mladi voznik brez izku?enj od o?eta kakega 200hp+ in se ho?e pred kolegi malo pokazat...naslednji ovinek je pa ?e v drevi...

 

sedaj niti nimam sile z nakupom, saj raje trikrat pogledam kaj kupim kot pa kupim nekaj kar tako...

 

 

pa ?e komentar za nekarambolirane avte

vsak je verjetno ?e imel kdaj kako nesre?o, vendar ?e je bilo menjano z novim potem nevem zakaj se eni tako sekirajo ?e je le to bilo menjano? tudi meni se je na parkiri??u en zaletel v predni odbija? in mi naredil nekaj ?kode, vendar se je vse kar hitro re?ilo preko zavarovalnice in je sedaj vse novo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zemir tudi to vem in zato nimam nikamor silo, ker zaradi tega se najve?krat dogajajo kake nesre?e, da dobi mladi voznik brez izku?enj od o?eta kakega 200hp+ in se ho?e pred kolegi malo pokazat...naslednji ovinek je pa ?e v drevi...

 

sedaj niti nimam sile z nakupom, saj raje trikrat pogledam kaj kupim kot pa kupim nekaj kar tako...

pa ?e komentar za nekarambolirane avte

vsak je verjetno ?e imel kdaj kako nesre?o, vendar ?e je bilo menjano z novim potem nevem zakaj se eni tako sekirajo ?e je le to bilo menjano? tudi meni se je na parkiri??u en zaletel v predni odbija? in mi naredil nekaj ?kode, vendar se je vse kar hitro re?ilo preko zavarovalnice in je sedaj vse novo :)

 

Po mojem je 0.5% avtov v sloveniji ki niso bili butnjeni,?e ne druzga jih je negdo na parkiri??u z vrati butnu <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.