Skoči na vsebino

Sr?ne te?ave


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Sm se pa tut odlo?u, da druge violine niti pr tej deklini ne mislm ?pilat, ker jo nism nikol do zdej, pa je bla loh oh in sploh ma?ka, teta, avion od ?enske. :P

 

Ple?em pa tut ponavad rad tako kokr si sam ?vi?gam, razn ?e mi muzka oz. ritm ful odgovarja, kdor je razumu kaj sm ?eleu povedat! :ouje::danzoman:

 

No ampak zare?enga kruha se vedno velik poje, jz mam sploh take izku?nje, tko da, ?ivi bili pa videli, ... :D

 

Na konc loh ?e uporabm (iz mojga najlup?iga filma) znameniti vzklik Mela iz Brejfharta: "Dej mej tejk avar lajfz, bad dejl nevr tejk avar friiiiiiiiidom! :vesel:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 438
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Borut, glede na to da nisi vezan in da ima? ?ustva do nje bo verjetno ?ogica odlo?itve na njeni strani. Ona more ugotoviti ali bo zapustila mo?a ali ne in s tem ti bo torej povedala koliko ji je do tebe.

 

Se mora? pa zavedat, da v odnosu ne bo? mogel vedno plesat tako kot si bo? ?vi?gal in veza je vedno usklajevanje in sprejemanje kompromisov. Tako pa? je. ;)

 

?e sta pripravljena to sprejet, tako eden kot drugi potem za dolgotrajno vezo ni strahu. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uh, dons sm mal na tole naletela, pa so me prsti zasrbeli da ?e mal ?ensko perspektivo povem.....

?e res, da je verjetno ugotovila da je naredila napako, ampak a nisi bil ti, ki si navezal stik spet? Ponos je v?asih treba pojest, sploh kar se ?ustev ti?e in ljubezni. In oba v vezi se moratat tega zavedat, ne samo eden. ?ivljenje je kratko, a si predstavlja?, da se sre?ata ?ez 20, 25 let in se samo ?e ?alostno gledata?! Ne prera?unavat, premi?ljevat, naredi to kar ?uti?! najve? kar lahko re?e je ne, najve? kar ti lahko naredi je to, da te ne sprejme nazaj. Potem pa lahko potegne? ?rto in si pride? na jasno kje si, ker mislim, da bo? lahko nadaljeval z ?ivljenjem z njo ali pa brez nje, s tem da ti pove da 100000% no?e nikoli ve? bit s tabo. ljudje rabimo zaklju?ke, potem pa gremo lahko naprej...Vso sre?o jutri, pa ?e enkrat ti polagam na srce-bodi to kar si, ?e te pa ?e enkrat prizadane (upam seveda da ne), pa bo? vsaj vedel kako in kaj za naprej! We all have that special someone :)

K

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Borut, mislim, da je Catya ?e vse povedala in ni kaj dodat. ?e preve? tuhta?, taktizira? in "muti?" si lahko na drugi strani povsem napa?no razumljen in nekaj lepega ti lahko splava po vodi. Treba si je priti na ?isto, pa ?etudi je lahko neprijetno. Bolje prej kot kasneje.

Good luck! :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

Zdj je res razvidno kaksna je ta situacija,lej iz mojih iskusenj je tko da vem da se h bivsimi ne vracam sam ce cutis res tako ljubezen do nje ne caki saj vsaka minutka steje in drzim pesti da bo vama uspel, zgleda pa da se je res prevec zagrizeno porocila zdj je pa se zacutila ker je bil pravi :jupiii: sam ce bi jst cutil res velko velko ljubezen bi probal saj zgubiti nimas kej ce ne probas ne ves ce probas ves :D:D Velik srece :bravo::jupiii::jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da vam mal povem kako se mi je u?eri odviju dan! <_<

 

?e uporabm ocene kokr v ?oli: 5, 4, 3, 2, 1, bi bla ocena krepko pod 1-ko, ?e najbli?je 0, mo?no tud da v minus!

 

Za?eu se je zeeelo obetavno, neki brezveze sem se ?ou dopoudne vozt, po neki gozdni cesti in u momentu ko se pogovarjam po telefonu in obenem izogibam nekemu bagerju, ki gre nasprot, mi neki po? na podvozju in mi ru?i po celotnem vol?jem trebuhu, o beda sm si mislu, pa pogledam in vidm ene 20 cm velk kamn, ?pi?ast k 100 matr, pokonc postavl, gorak d vouku vmp razpara! :( No pa pol sm se normalno naprej pelu, spodi pa raj nism preve? gledu d mi morala ?e bl ne pade!

 

Pol pa se nekak prmajem domov, morala kot ?e re?eno ?e itak na psu, pol kli?e teta, da je mogla ?e nekam nepri?akovano laufat in da bo ?ele kako uro kasnej kot sm planiru, pr men, pol pa jasno ?e gu?va z gorenske, tko da ?e tle zamik total. :ne vem:

 

Kon?no do?akam slavnostni prihod, pa vidm d je tut ona ?iv?na in d ji dec ceu cajt neki mori po telefonu, kam se ji zavraga tok mudi, da ?e je mogo?e kej zmenena? Heh ... No pa tut hitr sm dojeu d je precej la?je razne stvari debatirat po fonu al pa msn-ju, da u ?ivo ji grejo besede nekak te?ko z jezika, men pa tut ni blo lih do tega da z?nem pogovor in v nekoga neki rinem.

 

Kmal zatem sva odrinla, oba bl kislih obrazov in precej napet, na kraj?i izlet, proti Velki planini in potem mal hodit po pogorju planine, do vrha itak nisva pr?la, k se je mav "preslabo" obula, tm je blo pa neki snega na vidiku.

 

No in nanesejo debate da kaj ji jz pamet solim, da jaz nimam kej izgubit, da ona pa ma celo jebo za izpelat, glede lo?itve in to, tko da lahko je bit pametn itd. Skratka debata katastrofa, jz pa sm biu samo ?e ?edalje bolj tih in se je spet izkazu moj talent, kuhat mulo, n? re?t, mislt si pa marsikej. Pa mi ceu cajt te?i, zkva sm slabe vole in ?e je ona kriva, pa sm ji hitr povedu, d kva misl d je kriva al ne za moje trenutno razpolo?enje??? Povedu sm ji tut da ful ne znam igrat in da sem na to ponosn, se prav ?e sm zamorjen do konca, se nam pretvarju d sm najsre?nej?i na zemeljski obli itd. :whatever:

 

Pol ji je sledil ?e par telefonskih klicov, po vsakm je postala ?e bolj ?iv?na, jz sm govoru ?e naprej malo ali ni? :hohoho: in po?as se je bli?ala ura odhoda, tko da loh re?m da je biu use prej kt idealn dan. B)

 

Jz sm pol tko nekak razumu, d sva pa? zdej z najimim dru?enjem, takim in druga?nim dokon?no zaklju?la, pol pa ne mine niti 15 minut, pa me ?e kli?e, ko da se sploh nisva "udarla", pa ?ez k?no uro ?e enkat, pa zve?er ?e tretji?, pol me spet po msnju napade, z nekimi brezveznimi debatami. Jz pa ceu cajt od tistga momenta naprej, ko je pri?la do mene sm meu u mislih, je to to kar ho?em al ni (pol ko sm vidu d je u ?ivo zlo te?ko se dogovorit o dolo?enih zadevah). Nakonc sm ugotovu, da nikol ne rec nikol, nekak mislm, da je najbol d se mal ve? dru?va, pa vidva, ?eprav ?e se po "jutru dan pozna", pol se obeta samo ?e ve?ji vihar glede tega, ampak sem vseen tok pozitivno usmerjen, da me celotna situacija ni preve? pretresla, u resnic sm precej bolj prenesu ta zame stresen dan in dons sm solidnega razpolo?enja! :vesel:

 

Hvala kolegom ki so dr?al pesti za ugoden razplet, va?no da je moralaaaaaaaaaa ?e vedno na nivoju in rahlo raste! :ouje::danzoman:

 

Za konc pa bom v posebnem mazda?kem delu objavu tut sliko od gospodi?ne in ene prjatlce, da vidte o ?em je sploh govora, da ne zgleda lih slabo, tko da se spla?a mav pomatrat zanjo! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao Borut pa kdaj se bo? nau?il - babo za polo?it gleda? od zunaj, za ?ivljenje z njo jo pa MORA? obvezno gledati od znotraj.

 

Kakor pa tebe ?tekam ti pa zgleda bolj razmi?lja spodnja glava kot zgornja. Pa brez zamere stari sam bolj?, da ti direkt povem, kot pa da neke filozofske razprave napletem, ke ne bo? na koncu ni? razumel jaz pa se bom tolk zapletu, da tudi ne bom vedel kaj sem ti hotel povedat. :hohoho:

 

?e 1x, kot si napisal je evidentno, da ona ne i??e avanturic ampak nekaj ve? - dolgotrajno zvezo in tukaj u?aljenost, kuhanje mule, nervoza niso na mestu. Tebe je tega precej strah zato si se ?el tud vozit brez veze, da se zamoti? in da se ti ni treba soo?iti s svojimi mislimi in dvomi. Napaka.

 

Najprej raz?isti sam s sabo, ker tale zadeva ni hec in prav zanima me kaj si bleknil, da ti je nazaj zabrusila tisto "o njenih te?avah, ki jih bo imela pri lo?itvi". Punca torej misli resno ti pa ?e ne ve? a bi al ne bi ;) . Pa to vpra?anje se ti ni postavilo po vajinem sre?anju ampak ?e pred tem in s tako dilemo si tudi ?el na ta zmenek.

 

Pri?el si znerviran in motile so te tudi malenkostne stvari, kot je zamujanje oziroma prestavljanje ?asa za zmenek. Tudi ona je pri?la znervirana saj z mo?em ?e zdale? ni raz?istila in tudi pribli?no si ?e ni zaprla vrat ter mu povedala, da ga zapu??a. Ampak tudi mo? ni neumen in verjetno ?e nekaj ?asa sumi, da gre veza po gobe - verjetno imata pa kreganje tudi vsak dan na dnevnem redu. Zato jo je tako sumlji?avo tudi klical in preverjal kje je.

 

Glej Borut ona se bori z hudo odlo?itvijo in preizku?njo in nekako normalno je, da ni spro??ena. Pa kdo bi bil v taki situaciji - mogo?e samo tisti, ki se mu jebe za vse in kot ka?e ni take sorte. Mora pa biti tudi taktik, saj v ?ivljenju hitre in nepremi?ljene odlo?itve nikoli niso dobre. S prehitro poroko se je enkrat ?e nasmolila in vsaka pametna oseba podobne napake ne bo ponovila, ?eprav tokrat v obratni smeri.

 

Tebi pa polagam naslednje - ne glej jo po zunanjosti (?eprav sliko pa le objavi ;) ) ker lepota je minljiva. Glej jo na osebo s katero bi rad pre?ivel veliko ve? kot kak?n malo dalj?o avanturo. Glej jo kot osebo, ki bi lahko postala tvoja dru?ica do konca ?ivljenja. ?e se najde? v tej zgodbi potem se temu primerno obna?aj in ji to tudi povej, ?e pa se ne najde? v tej zgodbi potem je pa fer od tebe, da jo ?imprej razre?i? dileme ?e predno bo zabredla in storila kak?no odlo?ilno potezo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao Borut pa kdaj se bo? nau?il - babo za polo?it gleda? od zunaj, za ?ivljenje z njo jo pa MORA? obvezno gledati od znotraj.

 

 

samo tale je neumesna, samo se nisem mogu zadr?at. Al lahko ?ensko spozna? navznoter brez da jo plo?i? in razi??e? z organom ki je za to namejen ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo tale je neumesna, samo se nisem mogu zadr?at. Al lahko ?ensko spozna? navznoter brez da jo plo?i? in razi??e? z organom ki je za to namejen ? :D

 

:hohoho::hohoho::hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo tale je neumesna, samo se nisem mogu zadr?at. Al lahko ?ensko spozna? navznoter brez da jo plo?i? in razi??e? z organom ki je za to namejen ? :D

 

 

He he,majster........dobra izjava,samo se NE strinjam! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah Borut, kaj naj re?em, mogo?e si pa mal preve? pr?akvou od doti?ne gospodi?ne, pa te je mal u bed vrgla, sam te bomo hitr u "guud" vrgl k bomo ?li na 2,3 ?irafe, tudi ve?, pa bojo zadeve prec bolj?e (?e sam zarad tega ker se nau? kj preve? spominju tistga dne) :D:danzoman::ouje:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, dru??ina, za mojo moralo "na psu" se ne rabte niti mau bat, je ?la zadeva ?e mimo, tko da je razpolo?enje od 1 - 10 cca. 11 pa pou! :hohoho:

 

Upam pa da tut v prihodnje, ko bo imel kdo ljubezenske te?ave bo zbrav pogum, pa kej objavu v tej temi, konc koncev smo mazda?i zato da skup dr?imo, si ?e je mo?no tut pomagamo in morm priznat, da ste mi bli v zadnjih dneh kar v pomo?! :bravo:

 

TNX usem skupej! :rispekt::vesel:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah Borut, kaj naj re?em, mogo?e si pa mal preve? pr?akvou od doti?ne gospodi?ne, pa te je mal u bed vrgla, sam te bomo hitr u "guud" vrgl k bomo ?li na 2,3 ?irafe, tudi ve?, pa bojo zadeve prec bolj?e (?e sam zarad tega ker se nau? kj preve? spominju tistga dne) :D:danzoman::ouje:

 

Jap, alkohol re?i vse te?ave! Objavljena slikaObjavljena slika

ReDevil jaz pa mislim, da bi se ti moral zamisliti predvsem kaj ?eli? ti od nje. Ona rabi mo?kega, ki ji bo stal ob strani v teh te?kih trenutkih in nekoga, ki jo za spremembo od trenutnega mo?a razumel in pre?ivel ?ivljenje z njo. Ne pa nekoga, ki je pa? malo zacopan vanjo pa ne ve a bi al ne bi. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.