Skoči na vsebino

Sr?ne te?ave


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Sej ve? kako prvjo ?e ne da je prasica ?e da je pa kurba :ne vem:

 

?e jest svojo verzijo povem..no oziroma od kolegovga fotra

 

?e da je kurba, ?e pa ne da je pa ?e ve?ja kurba :D

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 438
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

jao,..desci pa v? ego :blink:

 

to sm samo posredvov informacijo :)

nismo vsi taki no :unsure:

aja...pa ?e kar sem na radiu sli?u dans..

Kar ne zmore hudi?, zmore ?enska ;)

ne me tepst :unsure:

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dando-

cleo je pri?la ?tudirat v lj,jaz sem bil njen frend,zaneslo me je, zdaj sem tukaj pri njej v njenem stanovanju.al je prav blo al ne to vem sam, ?al al ne ?al tudi to vem sam, bi zavrtel ?as nazaj, ja bi ga, samo ga ne morem, torej grem lahko samo naprej in lahko spremenim prihodnost.kako?ne vem,je pa te?ko popravljat.al sem rad tuki al ne ni pomembno, zadevo sem zasral sebi in njej in ?e nekomu.to sem jaz, mislil da bom jedel tortice jem pa star kruh...o ko bi le dobil ?e malo vode, bi ?lo la?je po grlu.ja saj jo mam rad...koga ?e?preve? je kartotek...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok,..zdj sm pa tud js zgublena,..

 

pustu si beybo in ?ou k Cleo,..zdj z njenga nicka pi?e? da ti je ?ou,..da si use skupi zajebu,..in da ne ve? ve? kero ma? rad ker nista sam Cleo pa biv?a ampak zgleda da ?e en kup drugih?

 

moj nasvet,..uzem ti svojga nisana in ne seri bogim ?enskam po glavi

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuu tole pa presega globino telenovel... sem mislil, da razumem, pol sem pa prebral Dandov post pa sem samo takole gledal :blink:

 

spet ne vem kdo je v koga zaljubljen - se mi pa zdi, da je Dando v Nissana :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dando-

 

nisi je v gara?i se ?e 2 tedna nisem ni? vozil z njim, mi ga je ?koda,ga moram jutri zalaufat, da ne bo akomulator prazen...

kaj ?em, zdaj sem kle pri cleo...?e sam ne vem kaj bi rad, vem samo, da me vse skupaj drago pride...to je zato,ker nisem ?el na brezje!zdaj bi mogu jit ?e po kolenih,golih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne daj se dando!

 

Tako kot je en moj kolega rekel, ko smo se kobacali ven iz razbitega avta; boli te ku***, sam da je ?ur!

 

;)

 

:hohoho::hohoho: Akcijaaaa......

 

 

 

Ok ?alo na stran... ?e bi mr Dando pozabil geslo obstaja funkcija "pozabil geslo?"... klikne? nanj.. in ti tvoj password po?lje na tvoj mail.... as simple as that..... :aaaaa:

 

 

Sicer pa ej... sploh ne morem ve? spremljat.... to je too much zme?njava za branje med prvo jutranjo kavico.... wiiiiiiiiiiiiii

 

 

 

Over&Out

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho: Akcijaaaa......

Ok ?alo na stran... ?e bi mr Dando pozabil geslo obstaja funkcija "pozabil geslo?"... klikne? nanj.. in ti tvoj password po?lje na tvoj mail.... as simple as that..... :aaaaa:

Sicer pa ej... sploh ne morem ve? spremljat.... to je too much zme?njava za branje med prvo jutranjo kavico.... wiiiiiiiiiiiiii

Over&Out

daVid

 

 

Ma ne, zgodba je pravzaprav zelo ?ivljenska in vsakdanja, samo stil in oblika pisanja mi dvigne pritisk, ker moram vsako stvar 2-3X prebrat, pa ?e ful razmi?ljat zraven. Too much za zjutraj. Zjutraj mora biti v slu?bi dobra kavica, pa simpati?na sodelavka, pa... :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to david, vidim da si vsaj ti naredu o?.pa ne moem se skoz odjavljat pa prijavljat, mislim, da je zaenkrat good, ?e se prej podpem, bom uredil,bom, drga? moram sebe odj pa cleo prij, pa sebe prij.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pred najnovej?imi zapleti sem zapisal (kar si delno upo?teval):

DANDO, verjetno si res do?ivel izjemen potres, oziroma cunami. Tako te daje, da ima? zadnje ?ase motnje identitete. Kar v Cleopatro ( z one) si se spremenil, oziroma sta s tvojao ta mlado postala kar eno. To je sicer lepo, vendar tega navaden svet nekako ne sprejema. Razdru?ita se spet, na forumu mislim, da ne bodo padala ?udna vpr?anja....

 

 

Zanimiv je Allyssin nasvet:

….moj nasvet,..uzem ti svojga nisana in ne seri bogim ?enskam po glavi…

 

ki ga jaz vidim takole:

….moj nasvet,..uzem ti svojga v (na)roke in ne seri bogim ?enskam po pi***…

 

Problem bo, ko se na forumu pojavijo ?e druge Cleopatre (1,2,3,…n). Takrat bo v majhni de?eli na son?ni strani Alp med gorami odmevalo Cleo…Cleo, avtomatski ?tevec pa bo dodajal 1,2,3….n, z druge strani gora pa bo odmevalo ?e kurbl, kurbl, kurbl…..kurbl. Na forumu pa ?e ve?ja zme?njava...

In na enkrat se lahko zgodi, da bo Σ (se?tevek) Cleopatr(1,2,3…N ) zdru?il mo?i in razstavil Nissana (in Danduja) na prafaktorje…

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri mojih letih bi se lahko dal kar kastrirat, ?enskam ni za verjet...

 

Prvo stvar ti NE priporo?am,ta drugo si pa malo pozno spoznal! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo da ne boste kar naenkrat iz enega postali trije (?lani dru?ine namre?), ker pol se bodo pa problemi ?e potrojili! :P

 

kje pa!! sem ?e premlada.. aloo.. ohladte se.

 

ja dando ga mal sere ko mi nick krade. pa kdo bi mu zameril. itak je lopov od lopovov :P

 

sam ej dane ?e bo? ?e dolg tko ..mi je ?al, mi ni ?al.. jamral, pol ti bom kar kufre spakirala in jih vrgla tvoji ta biv?i Cleo pred noge, al pa ?e bol? kar v nissana skoz prednje ?ipe. pa se ti ne bo ve? treba obremenjevat s puncami. hja.. druga? te pa mam rada, tolk da ve?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.