Skoči na vsebino

Nekomu se je zdel xedos6 predolg


Priporočeno sporočilo

skratka, moja fletkana temnozelena mazda je malo spe?tana. Klasika: kolona se je ustavila, mo?ic za mano pa? ne, in porinil xedosa (1996 1.6 79kW) v avto pred menoj.

Dobil kupon?ek, danes cenilec najprej napisal totalka, potem ?el naprej na?tevat dele.

sp. odbija?, okr. maska, nosilec sp. odbija?a, sp. desni ?aromet, hladilnik vode + klime, pokrov motorja, dno prtlja?nika, zadnji odbija?, nosilec zadnjega odbija?a. Avspuh je glasen, ne vem ?e kaj je.

Glede na to, da je totalka, mi bo povedal ?tevilko (drobi?) v ?et.

Sem ?el do gama centra, zdaj a-cosmos v BTCju, ?e mi lahko ?e oni naredijo en predra?un za ?imceneje zrihtat zadevo. Bojo tudi skomponirali do ?etrtka, so bili zelo prijazni. Bomo videli ?e bo predra?un tudi.

Zanima me pa: Se komu ?e kje valjajo kak?ni deli? Videl sem oglas za 100kSIT za 2.0 starej?i letnik, ampak ?e niti ne vem kaj ima. ?akam na ponudbo zavarovalnice (tilia).

Ne vem, ?e se mi bo spla?alo tole rihtat, tako da sem ?e na lovu za drugim. ?e bi dobil enakega xedosa, bi skakal do stropa. Ampak pomoje ne bom dobil dovolj miljonov. Pogoji so ABS in dva airbaga, vsaj spredaj elektri?ne ?ipe, najraje pod 80 kW, sicer max 100. 17" plati??a in ogromni spojlerji mi ne odgovarjajo preve?.

 

LP

 

PS: 14 dni nazaj sem popedenal kompletno vse, zimske gume pa nov kolesni le?aj pa... ?mrc ?mrc... bil nadzadovoljen z avtom... ?e odmislim porabo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej... to ?akam. ;)

Zaenkrat so cene xedosov precej zasoljene, upam da bo kej pomagalo pri kreganju z zavarovalnico.

Malo sem gledal podobne letnike accorde, pa... mi zgleda armatura slaba kopija stoenke me?ana z favoritom. Jebiga, sem se razvadil :P

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi upam da bos ostal na mazdi :D

 

Glede tistega mo?ica za tabo, kaj pa ves, mogoce je pa imel slabe izkusnje z mazdo (ceprav dvomim :hohoho: ) in se je zanalasc prilepil tebi na rit, drugace pa upam da bos to cimprej postilam ker verjamem da je tesko gledat sesut avto pa se brez prevoznega sredstva si, razen ce imas celi vozni park doma :P

 

Lp in velik srece pri zavarovalnici

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tnx vsem za dobre ?elje....

imam ?e en motor kot sekundarno prevozno sredstvo, bo dober do snega/zmrzali. Potem imam ?e enega, ki bo mogo?e vozen v roku kak?nega tedna - dveh.

Ob?asno in za nujne variante pa ?e zaplenim o?etovega ?kodilaka, ampak ?e vseeno ni to to.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So?ustvujem s tabo!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

OK, zadeva je takale... rabil bi zadnji odbija? z nosilcem in sprednjo desno lu? pod nujno.

Odbija? in nosilec ima bojda en zelo prijazen mo?ic, s katerim sem ?e v kontaktu.

Ima tudi zadnjo havbo, katero rabim malo manj nujno. Malo manj nujno rabim tudi sprednjo havbo, okrasno masko spredaj, sprednjo vezno steno in hladilnike.

?e ima kdo kak?no idejo, kje dobiti sprednjo desno lu?, se zelo zelo zelo priporo?am. Na biv?em gama centru so rekli, da se dobi ponaredke in mi tudi pribli?no povedali ceno, ko sem pa hotel zadevo naro?iti, so mi dali kontakt od neke druge firme, katera pravi, da ponaredkov ni. :(

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, zadeva je takale... rabil bi zadnji odbija? z nosilcem in sprednjo desno lu? pod nujno.

Odbija? in nosilec ima bojda en zelo prijazen mo?ic, s katerim sem ?e v kontaktu.

Ima tudi zadnjo havbo, katero rabim malo manj nujno. Malo manj nujno rabim tudi sprednjo havbo, okrasno masko spredaj, sprednjo vezno steno in hladilnike.

?e ima kdo kak?no idejo, kje dobiti sprednjo desno lu?, se zelo zelo zelo priporo?am. Na biv?em gama centru so rekli, da se dobi ponaredke in mi tudi pribli?no povedali ceno, ko sem pa hotel zadevo naro?iti, so mi dali kontakt od neke druge firme, katera pravi, da ponaredkov ni. :(

 

LP

 

Za ta avto ponaredkov ni, to mi lahko verjame?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, zadeva je takale... rabil bi zadnji odbija? z nosilcem in sprednjo desno lu? pod nujno.

Odbija? in nosilec ima bojda en zelo prijazen mo?ic, s katerim sem ?e v kontaktu.

Ima tudi zadnjo havbo, katero rabim malo manj nujno. Malo manj nujno rabim tudi sprednjo havbo, okrasno masko spredaj, sprednjo vezno steno in hladilnike.

?e ima kdo kak?no idejo, kje dobiti sprednjo desno lu?, se zelo zelo zelo priporo?am. Na biv?em gama centru so rekli, da se dobi ponaredke in mi tudi pribli?no povedali ceno, ko sem pa hotel zadevo naro?iti, so mi dali kontakt od neke druge firme, katera pravi, da ponaredkov ni. :(

 

LP

 

poskusi pogledat na internet podjetje herkules pri njih se zna dobit marsikaj :danzoman:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Mazda zrihtana :bravo::P

?e par malenkosti je za zrihtat, ampak na fri?no registrirana in spucana :danzoman:

Hvala vsem za moralno podporo, informacije, in cenovno ugodne dele (YavarYe - pivo sledi) :P

BTW, YavarYe, ?e ima? kak?no stikalo za dvig/spust ?ipe (ne voznikovo), se priporo?am. Moram ?e pomerit ?e je res stikalo.... bom malo premeril ko bo ?as.

Pa centralno na sovoznikovi strani ima nekje slab kontakt... izgleda da pri motor?ku... ngaju... karkoli ?e ima zadeva.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do naslednjega idiota bo...

 

Objavljena slika

 

Imam ?e sprednjo masko potrebno limanja nosilcev, sicer skoraj cela :), zadnji odbija? potreben macole in barvanja in zadnjo havbo z predpripravo (luknjami) za spojler in potrebno malo manj?e macole in barvanja... ?e kdo rabi.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Use j to fajn pa krasn, sam men tuki neki ni čist jasn. Mrbit zato k sm kmet an s hribu doma... Al pei zato k je pozna ura...   Ko je Orban začel postavljati ograjo, so šli vsi v luft. Pred volitvam so vsi strašili, da se Janša zgleduje po Orbanu in da bo tudi on postavil ograjo in bomo zarešetkani... Potem je Cerar začel postavljati ograjo, pa je nekako šlo skozi...  Nato je Golob začel umikati ograjo in nihče ni protestiral. Vsi pa imate toliko za povedat čez ilegalce, ki zdaj toliko lažje prehajajo mejo... In zdaj se zdi, kot da so Avstrijci in Italijani krivi za napačne odločitve naše vlade oz. za napačne odločitve Slovencev na volitvah... In zdi se, da so severni in zahodni sosedje krivi, ker nas povezujejo z Balkanom, kamor smo sami prodali paradne konje našega gospodarstva... In zdaj so oni tisti tagrdi, ki bi Schengensko mejo potegnili severno in zahodno od Slovenije in nas tako priključili k Balkanu. Da bi pa naši politiki od Hrvaške zahtevali čuvanje Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi naši politiki Hrvatom zagrozili, da bodo spet uvedli Schengensko mejo na meji med Slovenijo in Hrvaško, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi pa naši politiki še podaljšali ograjo od meje z Madžarsko do Jadrana in naj imajo Hrvati ilegalce, če ne znajo čuvat Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride.   Mah, kaj, itak bo na koncu Janša kriv za vse. Kot vedno...
    • Seveda so dragi, posledično pa ravno zaradi visokih cen novih vozil, ki so napihnjene ravno zaradi forsiranja električnih, ki se z visoko ceno nikakor ne morejo uveljavit pri večjem številu kupcev....  Za enako ceno bi se pa lahko prodalo več električnih vozil le več polnilnic še rabimo in 30% večjo kapaciteto baterije in bi se mogoče izšlo..... 🤔
    • Pushing, lizing, krediti... 
    • Tako kot si napisal, CX5 s polno opremo je cca. 47k, nova M6 v npr. PHEV verziji bi bila sigurno čez 50k, glede na to da se CX60 povzpne do 65k. Adijo cena. Tudi sam si je kot zaprišeni oboževalec ne bi kupil za ta denar, edino o rabljeni bi lahko razmišljal.
    • U ja, še mal pa boš tudi ti na Krku nogice namakal 😂
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.