Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 1 mesec kasneje...
Guest alfaDriver

moja 323 f-ka je ?la okoli 190,s tem da smo bili ?tirje v avtu in ?e imam zimske gume....v Zagreb na sejem rabljenih,ko si je kolega kupio Alfo Romeo 156 :( ...jaz sem bio za Mazdu,a kaj će? će ne ve kaj je avto... :danzoman:

pozdravchek :D

 

 

Ti ne ve? kaj je avto, tvoj kolega pa o?itno dobro ve kaj JE AVTO.

 

Pa ?e ti tvoj "avto" leti 190 te tista 156-ka tut ?e je 1.6 u kon?ni dol po? da za sebe ne bo? vedu.(?e ni glih ?ist sfukana...)

 

Pa nisem hotel biti do nikogar ?aljiv ali nesramen samo me pa rasfuka ko nekateri mislite da ste boga za jajce prijeli ?e vozite mazdo, vse ki pa pride iz italije pa je skret.

 

Dejte se no mal h sebi spravt pa ne bedarij pisat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm.....a se meni samo zdi al zadnje ?ase strmo nara??a ?tevilo antimazda?ev na tem forumu..... <_< Jaz pa? vozim Mazdo in sem zato prijavljen na Mazda forumu in ne na recimo Audi forumu.Tam ima ve?ina prijavljenih pa? avtomobile te znamke in jih pa? zagovarjajo in hvalijo in tako naprej,na tem forumu pa? hvalimo(pa v?asih tudi pograjamo no,ampak res samo v?asih :P ) Mazdine avte. Nisem pa zato prijavljen na forume drugih znamk,da bi jih tam pol grajal in vzbujal negodovanja lastnikov le teh avtomobilov ob takem mojem po?etju. :whatever: Zato ti predlagam,da se-v kolikor ?e nisi,prijavi? na Alfa forum in tam hvali? svoj avto,namesto da na Mazda forumu nerga? ?ez avtomobile te znamke. Pa brez zamere. :rolleyes:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap,to me malo spominja na obala.net,kjer je par "pametnjakovi?ev" v eni temi toliko nalagalo o alfah,da so

oh in sploh,da me je prijela diareja. :P

Kot je ?e Poki napisal,so vsi tukaj gor dobrodo?li.Ampak...ne nam razlagat o alfah,ker si falil forum.

Ko bo? imel in ?e jo bo? neko? imel-Mazdo namre?,pa dobrodo?el.

Pa ne zamert. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest alfaDriver

Ne se delat preve? pametnih zdej.

?e niste sposobni natan?no prebrat kaj sem napisal, pol vam ni pomo?i.Nisem rekel niti ene slabe besede na ra?un Mazde samo me pa razpizdi ker se delate pametne da je Alfa skret.Pa dejte utemeljit zakaj je tak skret.Glih tko kot crkujejo Alfe crkujejo tudi Mazde pa ne govorim na pamet, imamo doma tudi mazdo pri hi?i s katero je ve? problemov kot jih je bilo z vsemi alfami skupaj ki so bile pri nas.?e pa se za?nemo drkat kaj je bolj?e glede lege, odzivnosti motorja vzdr?ljivosti JTD in V6 motorjev pa grete itak lahko vsi skupaj jokat k mamici ker se bojo va?e super duper mazdice posrale in poscale na celi fronti.

 

PS Na alfa forumu sem ?e prijevljen brez skrbi...

 

PS2 Da se ne boste spet za?eli bunit da vas jaz napadam ipd. ste vi prvi za?eli, jaz sem samo napisal kar je res.

 

Lep pozdrav :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem rekel niti ene slabe besede na ra?un Mazde

 

 

Hudi zajebanci ste..

Dejte no raj ?e kej povedat o va?ih ?unga lunga kripah..

 

<_<:whatever:

 

 

P.S.pa ne mislim se ve? kregat,ker nima smisla.U?ivaj z svojo Alfo,jaz bom pa z svojo Mazdo,?ez 10 let pa se sli?ima,pa boma vidla ker od najinih avtov ?e brca. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest alfaDriver

Do predzadnjega posta NISEM REKEL NI? SLABEGA NA RA?UN MAZDE AMPAK SAMO DEJSTVA, zadnji post pa je bil mi?ljen zajebantsko ?e ?e niste doumeli...

 

Sicer se pa kot ka?e z vami itak ne mor? pametno pogovarjat ker ste preotro?ji.

Ampak ?e zdej mi nobeden ni napisal zakaj Alfa ni avto ampak skret, Mazda pa oh in sploh?

 

PS ?ez deset let bo moja Alfa brcnila tvojo mazdo direktno na odpad :hohoho:

 

 

Lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do predzadnjega posta NISEM REKEL NI? SLABEGA NA RA?UN MAZDE AMPAK SAMO DEJSTVA, zadnji post pa je bil mi?ljen zajebantsko ?e ?e niste doumeli...

 

Sicer se pa kot ka?e z vami itak ne mor? pametno pogovarjat ker ste preotro?ji.

Ampak ?e zdej mi nobeden ni napisal zakaj Alfa ni avto ampak skret, Mazda pa oh in sploh?

 

PS ?ez deset let bo moja Alfa brcnila tvojo mazdo direktno na odpad :hohoho:

Lep pozdrav

 

?e zdej mi ni jasno,?e ne misli? mogo?e,da smo na "cekino d`oro" forumu.To je en tak forum?ek za pridne pobi?e,ki lepo pojejo. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest alfaDriver

Vse lepo in prav me boste zbrcali in banali pa mogo?e ?e zbrisali moje poste samo nobeden mi pa ?e ni uspel povedat zakaj JE ALFA SKRET IN MAZDA BOK I BATINA???

Na to izjavo se je tudi nana?al moj prvi post ki NI BIL NAMENJEN PROVOCIRANJU ampak ker nekdo z mazdo 323f pov?alno napi?e da je alfa 156 skret.

 

@icewoman12 Ni problema lahko se kje dobiva recimo jutri ker danes nimam glih velik cajta pa te povabim na eno pija?o pa mi bo? tam razlo?ila kam me bo? brcnila.

 

Aja ?e za telefonsko bi te prosil da se bova la?je zmenila...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja faaak. <_<

MAZDA MX3 je pa? napisal, da je zanj Mazda zakon kot je zate Alfa cuore sportiva in sploh po tvojem mnenju po?i dol vse po vrsti, je najbolj?a v vseh pogledih pa ne vem kaj ?e. Saj razumem, da je nekdo zvest svoji znamki ampak tole je pa ?e fanati?nost, da uleti? na forum samo zato da se krega?... :blink:

Saj bi ?e kaj dodal pa za spremeembo od tebe ne bom ker se ne mislim spu??ati na tvojo raven in se pljuvati.

 

EDIT & PS:

In pomoje se nana?a tole o tem "kaj je avto" na statistiko ki pravi, da se bo Alfa prej pokvarila/bo? imel z njo ve? nepotrebnih stro?kov kot z Mazdo... To je DEJSTVO, ki so ga ni?kolikokrat statisti?no ugotovili. In, da te potola?im, moje mnenje je to velika ?koda za Alfo, saj delajo lepe avtomobile, imajo neko du?o ampak znane so pa po kvarljivosti. Pa so mi v?e?.

In ?e to vsakemu lahko upam v obraz povedati, da se kvarijo tudi Mazde ali pa Nissani (pa ?e primere ti bom dal) ali pa zarad mene ne vem kera znamka. Eni (si) pa tega ne priznajo. ;) In takih poznam kar nekaj (nekdo je imel same te?ave z Golfom V pa jih ni hotel priznati, kao ta avto se ne kvari ?eprav so vsi iz mehanikovih rok VEDELI, da je bil ?e preve?krat na servisu)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni to hecn najprej pravi da ne misli ?imfat pa pljuvat po mazdah naslednji post pa ?e govori o ne vem kak?nih ?unga lunga kripah ne vem zakaj se je pol sploh prijavu na forum ?e so pa take kripe tu :ne vem:

 

pa govori? kako zaendrek mazdo mate doma pa da kr naprej crkuje pa ne vem kaj... alfa pa zakon

jst mam pa ravno kontra izku?nje ko je kolega kupu alfo je reku da je ta bol?a

pa ne vem ?e je cel tedn tak govoru :hohoho:

jst sm mel pa mazdo 2 leti... 91 letnika pa ne vem ?e sm jo mel 2-krat na servisu :jupiii:

 

pa? ma vsak svoje mi?ljenje o avtih sicer pa ni tolk od znamke odvisno ampak na kako ?uvan avto naleti?

mislim ej (grow up or blow up) :danzoman:

no pa da ne bomo off topic men je ?la 323f-ka nekje 170km/h xedos9-ka pa tam nekje 245km/h (povpre?je)

zdej mi gre pa pe? honda ene 4 km/h :P

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest alfaDriver

@Symon

 

No vendarle prva pametna iz va?e strani.

?e gleda? na tak?no statistiko ima? seveda prav da se pokvari ve? alf kot mazd, vendar mora? ra?unati tudi na druge dejavnike kot npr. stil vo?nje.Nasplo?no je znano da kdor si kupi alfo jo bo gonil ne pa oviral prometa in zato ve?inoma alfe kupujejo mladi bolj "divji" vozniki medtem ko mazde bolj zrela populacija(in ostale tak?ne avtomobile) ki jih bolj ?parajo, ne vozijo na blokadi itn.

 

Po drugi strani pa ko se poleti peljem po avtocesti proti Splitu (od kar je bila zgrajena) na odstavnem pasu ?e nisem videl NOBENE alfe ampak presenetljivo veliko nem?kih in japonskih avtomobilov ki so(po mnenju mnogih) simbol kakovosti in zanesljivosti.

 

In ne trdim da alfa nima nobenih hib in napak, prav tako kot vsi avtomobili, vendar dokler dela tako kot je treba jo mazde lahko vidijo le v ritko........da vas ?e malo sprovociram....

 

 

PS @icewoman12 kako se bova zdaj za jutri zmenla?? Sej ?e tuki no?e? cifre napisat mi jo lahko tut na ZS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dokler dela tako kot je treba jo mazde lahko vidijo le v ritko........da vas ?e malo sprovociram....

 

:whatever: O tak?nih debatah bi se pa dalo klepetati dneve in tedne kateri je hitrej?i, kateri se bolje dr?i, kateri manj porabi, ima bolj?e pospe?ke, kateri ho?e dokazati, da ima dalj?ega lul?ka itd. :hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest alfaDriver

Evo ?e ena kost za glodat

 

Trdim da se mazda poserje proti alfi v legi (obe STOCK varjanti).

Konkretno govorim o mazdi 6 l2005 in alfi 147 l2005.

Pa preden bo kdo spet preve? pameten sem obe peljal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e ena kost za glodat

 

Trdim da se mazda poserje proti alfi v legi (obe STOCK varjanti).

Konkretno govorim o mazdi 6 l2005 in alfi 147 l2005.

Pa preden bo kdo spet preve? pameten sem obe peljal.

 

 

khm, a nista to avtomobila iz ?isto drugih razredov?

 

 

Limuzina in hatchback?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon

 

No vendarle prva pametna iz va?e strani.

?e gleda? na tak?no statistiko ima? seveda prav da se pokvari ve? alf kot mazd, vendar mora? ra?unati tudi na druge dejavnike kot npr. stil vo?nje.Nasplo?no je znano da kdor si kupi alfo jo bo gonil ne pa oviral prometa in zato ve?inoma alfe kupujejo mladi bolj "divji" vozniki medtem ko mazde bolj zrela populacija(in ostale tak?ne avtomobile) ki jih bolj ?parajo, ne vozijo na blokadi itn.

 

Po drugi strani pa ko se poleti peljem po avtocesti proti Splitu (od kar je bila zgrajena) na odstavnem pasu ?e nisem videl NOBENE alfe ampak presenetljivo veliko nem?kih in japonskih avtomobilov ki so(po mnenju mnogih) simbol kakovosti in zanesljivosti.

 

In ne trdim da alfa nima nobenih hib in napak, prav tako kot vsi avtomobili, vendar dokler dela tako kot je treba jo mazde lahko vidijo le v ritko........da vas ?e malo sprovociram....

PS @icewoman12 kako se bova zdaj za jutri zmenla?? Sej ?e tuki no?e? cifre napisat mi jo lahko tut na ZS.

 

Po kratkem premisleku sem ugotovila, da bi bilo brezveze mazat moje prelepe ro?ice za nekoga, ki vozi alfo B) ...

Predlagam, da pride? na naslednje Mazda sre?anje, da bo? vido pravi avto. ?e bo? hotu (upal) te lahk z mojo tudi zapeljem en krog :D

Druga?e pa se lahko malo umiri?, ker se je mazda mx3 sam malo ?alil :D . Glih tak kot se vi na va?em forumu o drugih znamkah :rolleyes:

 

Bemti, mo?ki, kolk ste naduvani. Pi*** po moje ti alfist ?e dolgo nisi po?teno se**l, da si tolk napet :hohoho:

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e ena kost za glodat

 

Trdim da se mazda poserje proti alfi v legi (obe STOCK varjanti).

Konkretno govorim o mazdi 6 l2005 in alfi 147 l2005.

Pa preden bo kdo spet preve? pameten sem obe peljal.

 

He,he,poznamo mi take ti?ke.Ker te na "va?em" forumu noben ne jemlje resno,si uletel k nam. :P

In kak?ne veze ima,katera bolj?e dr?i?Ena je namenjena(M6) prijetni vo?nji,druga pa....vo?nji. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te kosti ne bomo glodali ker sta to razli?na avta. Mazda 3 in Alfa 147 mogo?e? :hohoho:

In mimogrede si ?e sli?al za Mazdo 3 MPS? Morda bi to lahko primerjali z Alfo 147 GTA?

Torej Alfa 147 GTA proti Mazdi 3 MPS. Kako zanimivo, MPSka ima skoraj en liter manj motorja, pa ve? konjev, ve? navora, bolj?e pospe?ke, vi?jo kon?no za povrhu vsega pa sem prepri?an da bolj?o lego (LSD dela ?ude?e ?esar pa Alfa nima), ?e ne verjame? pa pobrskaj na netu malo teste Mazde 3 MPS... B)

 

A bi rad ?e primerjavo kake Alfe 165 vs Mazda 6? :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
    • ..i pazi da Mazda ne postane tvoj gazda.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.