Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Madona, rabil debelo uro, da sem prebrav use poste

 

no jaz sem ?el z mojo 323f-ko najve? 190 po klancu, sem se pa z njo nekaj let prej (ko ?e nisem imel ispita) peljal 200 po vrhni?kem klancu in sicer ko smo se vra?ali iz morja jo je fotr nateru koker je ?lo. ?e kot zanimivost: ko smo 1 x ?li z prjatli (4je smo bli v avtu) na mojre v portoro? sem ga 1x stisnil za kolegom (clio 1.8 16V) pa sva ?la v?tric 180 pa mi re?e frend uff 180 kok ti to ?tevc la?e, pa pogleda potem na gps (nokia garmin) pa je blo za 2km/h odstopanja :P tako da je ostal brez besed (verjetno je pa to bilo zaradi 14 colskih feltn :) )

 

sem se pa pelu tudi ?e 220km/h z o?etovo 2.0 turbodizl 6ko (seveda sam, ker bi drga? fotra oz. familijo kap)

 

ja js sm tut svojo C-jko spravu na 190, sej bi ?lo ?e ve?, sam sm opustu, ker nism bil sam u avtu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo moja max speed. Ni bla lih mazda no, sam ok :hohoho:

Objavljena slika

Kaj boste pa zdej, a? :D

 

Tukaj je napaka, ni mazda, druga?e pa smo bli ?e hitrej?i. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak ma ve?ina novej?ih avtov elektronsko omejeno kon?no hitrost (M6, Cx7...) pri 220km/h, ker ko sem ?el 220 z 6ko je blo ?e skoraj 1000rpm, lufta avto pa kar ni hotel hitreje...(je pa res da traktorji nimajo mo?i pr vi?jih obratih <_< )

 

Drga? je pa 323f-ka toook u kurcu da kej ?ez 180 se ?e bojim da bi razpadla :blink: tako da ko zberem dovol ke?a bo padla temeljita obnova, ?ene kar nov avto :(

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak ma ve?ina novej?ih avtov elektronsko omejeno kon?no hitrost (M6, Cx7...) pri 220km/h, ker ko sem ?el 220 z 6ko je blo ?e skoraj 1000rpm, lufta avto pa kar ni hotel hitreje...(je pa res da traktorji nimajo mo?i pr vi?jih obratih <_< )

 

Drga? je pa 323f-ka toook u kurcu da kej ?ez 180 se ?e bojim da bi razpadla :blink: tako da ko zberem dovol ke?a bo padla temeljita obnova, ?ene kar nov avto :(

 

Bu?e, moja nima nobene omejitve - al pa ne dela. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no kakor jaz vem imajo vsi novej?i avtomobili omejitev najvi?je hitrosti, ki je ponavadi krepko pred blokado motorja... zato se pa ponavad 'remova top speed limiter'

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nobene omejitve ni... edina omejitev je blokada obratov ampak to je recimo pri moji pri hitrosti 300+km/h tolk pa gre samo v primeru, ?e zapeljem v prepad. :blush:

 

Moja ima....kot da bi jo dobila najhujsa primorska burja v ?elo......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr?i SUV-i to majo oz. bom tako rekel, da majo to SUVi, ki so homologirani za ameri?jo tr?i??e in pa? tuki te omejitve ne odstranijo. V Ameriki, ?e se ne motim imajo nekatere SUVe oz. terence limitirane celo na samo 180km/h.

 

Pri vseh ostalih pa omejitve na?eloma ni razen ta, ki omejuje hitrost nad 250km/h, kar naj bi bil nekak?en gentelmenski dogovor, da ne bi hitrosti drvele v vi?ave.

 

 

Kar se pa ti?e BMW-ja in 265km/h bi prej rekel, da je to podatek s ?tevca, ki pri tej hitrosti la?e tudi za 15km/h in po moje realno ni ?el ?ez 250km/h.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale Primoz ima sedaj da kupi eno Mazdo....laguna je itak pre?.... :dudek:

 

 

 

?al ni Mazda je pa ?koda sedaj, druga?e pa ?e pogledam neutralno kot ?lovek kateri vidi veliko razli?nih znamk, lahko Mazdo zelo pohvalim.

 

Malo me spominja na tisto; simpl is a najtabul?, no sej ni ?ist simpl je pa tabul?...

 

 

 

...tista laguna je pa res pre?.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no, potem pa klanec navzdol, da se prepri?am ?e bo letelo kaj hitreje od 220 :P:D ali pa ?ip-tuning, samo fotra prepri?at da se ne gre samo za hitrost pa ve? HP....

 

Lahko neha? prosim omenjat po klancu dol, moje so v se po ravnem ali pa celo za kako kotno stopinjo navzgor.Edina omejitev je ?e samo na RPM.

 

?al ni Mazda je pa ?koda sedaj, druga?e pa ?e pogledam neutralno kot ?lovek kateri vidi veliko razli?nih znamk, lahko Mazdo zelo pohvalim.

 

Malo me spominja na tisto; simpl is a najtabul?, no sej ni ?ist simpl je pa tabul?...

...tista laguna je pa res pre?.....

 

Ampak turbak ?koda na LPG. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Drga? je pa 323f-ka toook u kurcu da kej ?ez 180 se ?e bojim da bi razpadla :blink: tako da ko zberem dovol ke?a bo padla temeljita obnova, ?ene kar nov avto :(

 

Prek 190 km/h 1.5 16v (original) itak ne more it, niti slu?ajno, ?e govorimo po ravnin, pa ?e pri tem ?tevc neki la?e! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.