Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

Guest alfaDriver

Mazda 3 MPS proti Alfa Romeo 147 GTA? ?e ste prej napisali da ne more? primerjati AR 147 in mazde 6, ste se sedaj odlo?ili za primerjavo turbo motorja proti n/a motorju?Res ste profi?i ni kaj.Potem je ?e bolje da primerjate mazdo 3 MPS in 147 GTA kompresor :bravo::bravo:

 

Aja ?e kr trdim da se slavni mps userje v legi proti gta <_<

 

@icewoman12 Ja kaj mi pol pi?e? da se lohk jutr dobiva ?e si pol ?ez eno uro premisle?.Kak?na na?ela pa so to???

 

Druga?e pa se z veseljem odzovem tvojemu povabilu na vo?njo da vidim kak?nega stroja ima??Upam sam da me ne bo preve? strah :rispekt:

 

@vsi skupaj: grem na ve?erjo, se ?ez kak?no urico spet oglasim.Pa glejte da boste kej napisal v tem ?asu ker dons glih nimam bolj pametnega dela kot se z vami drkat okol vsega kar mi pride na misel. :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

no da se jest malo poplujem ALFE ;)

 

Imel sem oz. se imam alfo 145 1,4 boxer samo jo vozi fotr ker ima svojga na popravilu. kot pa vecina tukaj ve sem imel celih 10 dni mazdo mx-3 1.8 V6 in zdaj sem ponosni lastnik mazde 626 2.5 V6 tako da lahko nekaj povem o teh treh avtih( res da so cisto razlicni razredi ampak vseeno. priblizno vem kaj lahko od dolocenega razreda pricakujem)

 

Alfa 145 1.4 90km 1996

 

Plusi: izgled, zvok :ouje: dobavljivost in cena rezervnih delov, zelo malo rjav

Minusi: PORABA :angry: 9-10,5 lega na cesti,

 

mx-3 1.8 V6 136km 1993

Plusi: izgled, poraba 8-10, lega(samo v dezju je sla mal posvoje, pac so ble slabe gume), pospeski, rjav samo tam kjer je biv udarjen, dokaj hitr ga prodas po delih :hohoho:

minusi: cena rezervnih delov :angry: , fertajler, polosovine

 

626 2.5 V6 170km 1992

plusi: isto kot pri mx-3 samo da je poraba okoli 10-11,5,do rje se pridemo, kar se pa delov tice pa upam da nikoli ne bom izvedel

 

minusi: seveda cena rezervnih delov, fertajler, polosovine, rja na zlo cudnih mestih(stebricki :ne vem: )

 

 

to so izkusne na avtih ki jih imam oz. sem jih imel.

 

 

no pa da se vrnemo nazaj k temi:

alfa 145: 160km/h

mx-3: 200km/h

626: moj rekord 190 samo je se nism stisnu do konca, sam ko je jo je fotr peljal je reku okol 225-230 km/h

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://youtube.com/watch?v=gYy-qc6l2L8

 

mal za orientacijo...tole sem gledo. MPSke ni blo zraven...zmotu sem se :(

 

Sicer pa je Ford Focus RS kralj med temi GTji. Celo Subaru Imprezo WRX STI je nascal 1 sek na krogu dolzine cca 1minuto. In to z 60 konji manj in s samo dvokolesnim pogonom (s ?pero).

 

Ja fantje, je treba imet dobro karoserijo, posebno podvozje (ne pa sam drugih amortizerjev), bremze itd... :P

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari, glej, jaz sem ?enska... Se lahko danes al jutri dobima bilokje pa bo? vidu kdo bo koga kam zbrcal????

 

ti pridem pomagat :D

 

 

Vse lepo in prav me boste zbrcali in banali pa mogo?e ?e zbrisali moje poste samo nobeden mi pa ?e ni uspel povedat zakaj JE ALFA SKRET IN MAZDA BOK I BATINA???

 

 

 

zakaj? ker so italjani ustvarjeni za delat makarone, pice in parmezan,...to bo pa tud use :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehehe....pozabila si dodat ?e skretne ?kolke in keramiko... :hohoho:

 

 

Te so ravno nekvalitetne! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 3 MPS proti Alfa Romeo 147 GTA? ?e ste prej napisali da ne more? primerjati AR 147 in mazde 6, ste se sedaj odlo?ili za primerjavo turbo motorja proti n/a motorju?Res ste profi?i ni kaj.Potem je ?e bolje da primerjate mazdo 3 MPS in 147 GTA kompresor :bravo::bravo:

 

Aja ?e kr trdim da se slavni mps userje v legi proti gta <_<

 

@icewoman12 Ja kaj mi pol pi?e? da se lohk jutr dobiva ?e si pol ?ez eno uro premisle?.Kak?na na?ela pa so to???

 

Druga?e pa se z veseljem odzovem tvojemu povabilu na vo?njo da vidim kak?nega stroja ima??Upam sam da me ne bo preve? strah :rispekt:

 

@vsi skupaj: grem na ve?erjo, se ?ez kak?no urico spet oglasim.Pa glejte da boste kej napisal v tem ?asu ker dons glih nimam bolj pametnega dela kot se z vami drkat okol vsega kar mi pride na misel. :harhar:

 

 

Nekje si pisal, da nisi prisel sem provocirat in zalit... berem tvoje poste in v vseh po vrsti kujes taljana v nebesa, rizevce pa tlacis v gnoj...

 

Lahko samo vprasam, koliko si star? Si ravno izpit dobro naredil? :danzoman: Po pisanju sodec ti ne bi prisodil niti 16 :jupiii:

 

"mami... lej ta avto ma pa 260 na stevcu.... pa ful siroke gume ma... uauaaauuuuuu " :ouje:

 

In se glede primerjave... Alfa 147 pase v golf razred... tako kot mazda3... mazda6 je en razred visje... in jo lahko res bolj primerjas z recimo Alfo 156 ... Vsaj po moji logiki je tako nekako...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest alfaDriver

Vidim da se vas da hitro sprovocirat, samo da nekaj napi?e? kar vam ni ?isto po volji tko da kr ?e napi?te kej ker neizmerno u?ivam ob branju va?ih komentarjev.Sploh predstavnice ne?nej?ega spola so izjemno zabavne.

 

Aja a ?e napi?em da je mazda odli?en avto bo tut kej narobe :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda nas tudi moti...al pa ne. Kakorkoli.

 

Gre se za to, da argumentira? svoje izjave. Zato smo pa tu. Da se kej novga nau?imo in si pomagamo...

 

In zame nove mazde niso najbolj kul. Kvaliteta je padla, oblike so tak tak...tak da...

 

kakor za koga. Sam mej argumente.

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je zabavno brati razmi?ljanje takega mentalnega otroka sploh ker vem, da ga ownamo kadar ga ho?emo ker je pa? otrok vsaj sode? po njegovih postih. :hohoho:

 

PS: Marko a bi se dalo tole temo lo?iti od originalne in jo dati pod "krneki" mogo?e z naslovom "alfaDriverjevo izlivanje ?rnega ?ol?a"?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest alfaDriver

Kaj pa misli? da si Mazda323 da mi bo? pisal naj dr?im gobec?? <_<

 

Druga? pa ne govorit da ni? ne vem o mazdi ker je pri hi?i sam ni moja ampak od o?eta tko da ne bit preve? pameten glede tega no pa tut 16 let nisem star kot nekateri mislite(sicer je to izklju?no va? problem).

 

Sicer pa imam za danes dovolj spamanja tuki tko da ?elim vsem skupaj lahko no? jutri pa ?e kej napi?em ?e me bo volja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja izku?nja z alfo......pred slabimi dvemi leti sem si lastil (na?alost) alfo 156 1,9 JTD (105km)......toliko problemov kot sem v dveh mesecih z alfo nisem mel prej v dveh letih z mazdo in potem v dveh letih z nissanom......tako da, alfa ne hvala...ever!

 

In ?e nekaj bi vpra?al alfadrivera.......?e je alfa oh in sploh tako zanesljiva zakaj je potem na alfa forumu tema z popravili/te?avami ena izmed najbolj obiskanih/objavljanih?

Verjetno zato ker te?av z njimi ni a?! :whatever:

 

Da se o kak?ni kakovosti izdelave, ?ri?kih itd. v alfi niti ne pogovarjamo :wacko:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga? pa ne govorit da ni? ne vem o mazdi ker je pri hi?i sam ni moja ampak od o?eta tko da ne bit preve? pameten glede tega no pa tut 16 let nisem star kot nekateri mislite(sicer je to izklju?no va? problem).

 

in katero mazdo si lasti o?e, "s katero je ve? problemov kot jih je bilo z vsemi alfami skupaj ki so bile pri nas" ?e seveda ni skrivnost ?

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Praujo da majo na alfinmu servisu najbolj?o kavo, ker jih tok skuhajo medtem ko stranke ?akajo da jim na sevisu postavjo diagnozo, ki jo ?e sami ne znajo ugotovit :hohoho:

Sicer je pa res zabavna tale tema, pohvalno :bravo:

Mi sede mal smeha trenutno :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e ena kost za glodat

 

Trdim da se mazda poserje proti alfi v legi (obe STOCK varjanti).

Konkretno govorim o mazdi 6 l2005 in alfi 147 l2005.

Pa preden bo kdo spet preve? pameten sem obe peljal.

 

Pravkar si odsral iz foruma, prvi? zaradi obna?anja drugi? si falil forum, tretji? dost mam takih ki ...

 

Kaj pa misli? da si Mazda323 da mi bo? pisal naj dr?im gobec?? <_<

 

Druga? pa ne govorit da ni? ne vem o mazdi ker je pri hi?i sam ni moja ampak od o?eta tko da ne bit preve? pameten glede tega no pa tut 16 let nisem star kot nekateri mislite(sicer je to izklju?no va? problem).

 

Sicer pa imam za danes dovolj spamanja tuki tko da ?elim vsem skupaj lahko no? jutri pa ?e kej napi?em ?e me bo volja.

 

Tole ja pa definitivno tuma?, ma? ?ast bit prvi ki je letel. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar si odsral iz foruma, prvi? zaradi obna?anja drugi? si falil forum, tretji? dost mam takih ki ...

Tole ja pa definitivno tuma?, ma? ?ast bit prvi ki je letel. :bravo:

 

:policaj::bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... sicer sem nasprotnik poostritve nadzora nad hitrostjo itd... ter ve?jih kazni ipd. ampak, ko berem take poste, kot v tej temi ( pa NE SAMO alfaDriverjevih), me je kar strah, kdo vse bi moral imeti nalepko

"Otrok v avtu" ali pa celo "Otrok za volanom"

:dudek:

:wacko:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... sicer sem nasprotnik poostritve nadzora nad hitrostjo itd... ter ve?jih kazni ipd. ampak, ko berem take poste, kot v tej temi ( pa NE SAMO alfaDriverjevih), me je kar strah, kdo vse bi moral imeti nalepko

"Otrok v avtu" ali pa celo "Otrok za volanom"

:dudek:

:wacko:

 

Kdo rabi katero od zgoraj na?teteih nalepk, naredim eno serijo ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo rabi katero od zgoraj na?teteih nalepk, naredim eno serijo ?

 

Ne bi bilo slabo naredit kak?no hecno foro...

V?asih vidim enga modela, ki mu pi?e na avtu "Najbolj?i mulc je Horjulc" in me ?e zmeraj nasmeje...

 

:D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.