Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Odvisn kaj zate pomen 'dost', g. Javar je identi?en avto nateral preko 250kmh po ?tevcu! :danzoman:

 

Popravljam ne original ?tevcu, ampak DH ki bere direkt iz senzorjev ABS-a in ?e dodatno z GPS, razlike je blo cca 2-4 km/h

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ne morem verjet, da gre avto z 166 konjev 250km/h po ravnem

moram biti tam pa videt na lastne oci...ni teorije za kaj takega...razen ce mazda laze in 2.3 ima 200+ konjev

 

Od cetninske v kr?kem proti ?ate?u, brez vetra, zunanja temperatura 8-12 stopinj, brez premi?nih ovir in pol se lahko samo ?udi?. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je hrib navzdol? Labi, men tut ni jasn...

 

Ne popolnoma naravnost je(ni gor dol),samo potem zavije malo v desno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne popolnoma naravnost je(ni gor dol),samo potem zavije malo v desno.

 

Ni ?ist naravnost, mal je padca, ker ?e ne Krka in Sava ne bi mogli dol te?t :blush: ampak vseeno ni tolk padca, da bi tolk vplivalo na top speed.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, ne vem kolik?na naj bi bila najvi?ja hitrost za mazdo 323F (Ba) z 1.5 mlin?kom, ampak jaz sm jo najve? stisnu 170 km/h (ob varnih pogojih seveda)... sam pol je za?el veter v kabino vdirat, ker je prva ?ipa slabo zasilikonirana :P Sej ve? kot to jo itak ne mislim nikoli pritisnit, da se mi ne bo v ogledalu kdaj narisala ?koda octavia RS z v?ganimi modrimi lu?kami na strehci :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, ne vem kolik?na naj bi bila najvi?ja hitrost za mazdo 323F (Ba) z 1.5 mlin?kom, ampak jaz sm jo najve? stisnu 170 km/h (ob varnih pogojih seveda)... sam pol je za?el veter v kabino vdirat, ker je prva ?ipa slabo zasilikonirana :P Sej ve? kot to jo itak ne mislim nikoli pritisnit, da se mi ne bo v ogledalu kdaj narisala ?koda octavia RS z v?ganimi modrimi lu?kami na strehci :P

 

Nima jih na strehi, ampak v kabini na zadnjih vzglavnikih. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cele trojane se je vozila ?kodi?ka za mano pa ni mela nobene lu?ke zunaj, samo 2 modela ki sta mi sledila vsak centimeter.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cele trojane se je vozila ?kodi?ka za mano pa ni mela nobene lu?ke zunaj, samo 2 modela ki sta mi sledila vsak centimeter.

 

tist Mondeo, ko sm ga prehitu 5 mescev nazaj tut ni mel nobene vidne lu?ke

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za lastnika tega avta denarna kazen ni problem...

 

Pike tud ne. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.