Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Eh, ve? da se vidi, sam more? jo pa? temeljito pogledat. :D

 

Pa ?e nekaj, v svetu mode so ukazali, da morejo sedaj imeti manekenke ?t. 38 ali ve? in bog ne daj manj kot 38. Tako da bomo sedaj bolj okrogle zavladale svetu in ?e kako bo? iskal kuharco. :hohoho:

 

Kon?no se nam obetajo bolj?i ?asi. Ve?ina decov tako ali tako skoz govori, kako mora biti bejba, visoka, pa suha, pa..., pa..., pa..., ?e pa potem pogleda? kaj imajo doma je pa druga zgodba. Jaz od nekdaj pravim, da je bolje 3 kg ve? kot 1 kg premal, pa ne govorim o "kuharcah". Se je pa? veliko bolj prijetno stisnit na toplo in mehko :hohoho::P

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no se nam obetajo bolj?i ?asi. Ve?ina decov tako ali tako skoz govori, kako mora biti bejba, visoka, pa suha, pa..., pa..., pa..., ?e pa potem pogleda? kaj imajo doma je pa druga zgodba. Jaz od nekdaj pravim, da je bolje 3 kg ve? kot 1 kg premal, pa ne govorim o "kuharcah". Se je pa? veliko bolj prijetno stisnit na toplo in mehko :hohoho::P

 

Evo vidi?, tako kot me punce se tudi raj?i stisnemo bolj "mehkemu" fantu kot pa mi?i?astemu in me potem njegovi trebu?njaki ?ulijo v glavo in dobim potem ?e heksen?us ker je vse tk trdo. Pa fantje tudi mislite da morete bildati in imeti vsako mi?ico ful izklesano, da nam boste v?e?, pa to sploh ni res!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo vidi?, tako kot me punce se tudi raj?i stisnemo bolj "mehkemu" fantu kot pa mi?i?astemu in me potem njegovi trebu?njaki ?ulijo v glavo in dobim potem ?e heksen?us ker je vse tk trdo. Pa fantje tudi mislite da morete bildati in imeti vsako mi?ico ful izklesano, da nam boste v?e?, pa to sploh ni res!!!

 

Nu?a, polep?ala si mi dan :bravo: . Glede na to, da sem se v zadnjem ?asu kar konkretno zredil in sem ?e ornk nesre?en (in jezen), je tole pravi balzam za moj ego sramezljiv .

Tole si bo treba sprintat in v pisarni obesit :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zdej tud modern ni ve? da so ?enske full suhe, poglejte tamale npr. vse so ritaste, je v modi r&b pa hip hop tko da morjo z ne?im ?ejkat :bravo: ok itak, kar je preve? je pa preve? a ne tko v mejah normale je pa res hudo dobr :bravo:

Boj? potem si pa kupi herbalife, je re?itev za vse....sem ?el zadnji? poslu?at da imam zdej mir ker me je nekdo skos klical naj grem (stalo me ni ni?) in vaaaauuuu, to je blo ploskanja :) hehe, faking sekta :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr dana?njih deklinah itak ?e sam bog ve? ne ve; kaj jim je on podaril in kaj jim je ?enkal kirurg! :P

 

 

khm,...?enkal? 3k evrou ni lih ?enkano za moje pojme :blink:

 

 

cifro 38???? ajde 36 bi ?e rekla,..ampak 38 je pa ?e mal optimisti?na ?zmeden? glede na to da majo pomoje zdj 34 al pa ?e mn :ne vem: loh pa da se motm :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zdej tud modern ni ve? da so ?enske full suhe, poglejte tamale npr. vse so ritaste, je v modi r&b pa hip hop tko da morjo z ne?im ?ejkat :bravo: ok itak, kar je preve? je pa preve? a ne tko v mejah normale je pa res hudo dobr :bravo:

Boj? potem si pa kupi herbalife, je re?itev za vse....sem ?el zadnji? poslu?at da imam zdej mir ker me je nekdo skos klical naj grem (stalo me ni ni?) in vaaaauuuu, to je blo ploskanja :) hehe, faking sekta :hohoho:

 

To?no to, sekta na kubik, pa vsi navdu?eni, pa vse je lepo, krasno in oh in sploh. Takih motivacijskih bullshitov je cel kup.

 

Jaz bom ?el zopet, tako kot lani, na 90 dnevno dieto pa bo. Sam kaj k se moram ?e doma in v slu?bi uskladit. :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zdej tud modern ni ve? da so ?enske full suhe, poglejte tamale npr. vse so ritaste, je v modi r&b pa hip hop tko da morjo z ne?im ?ejkat :bravo: ok itak, kar je preve? je pa preve? a ne tko v mejah normale je pa res hudo dobr :bravo:

Boj? potem si pa kupi herbalife, je re?itev za vse....sem ?el zadnji? poslu?at da imam zdej mir ker me je nekdo skos klical naj grem (stalo me ni ni?) in vaaaauuuu, to je blo ploskanja :) hehe, faking sekta :hohoho:

 

 

jao bo?e,...ta herbalife,..obup,..to si j frendica omislla (bog ve zakaj k j ?e tko al tko okostnjak) in k mi je povedala da je dala za ta ?morn 30k sm skor iz stola padla,..

 

in ka?no presene?enje,...priporo?ajo zravn tega velik gibanja,..zdravo in uravnote?eno prehrano pa velik vode,.. ne vem s kere palme sm js padla,..ampak zgorn recept ?e tko al tko zagotavla huj?anje,..sploh ?e upo?teva? da uravnote?ena prehrana pomen ?rtat use slabe ogljikove hidrate,..

 

:ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj? potem si pa kupi herbalife, je re?itev za vse....sem ?el zadnji? poslu?at da imam zdej mir ker me je nekdo skos klical naj grem (stalo me ni ni?) in vaaaauuuu, to je blo ploskanja :) hehe, faking sekta :hohoho:

 

hahaha Niti mi ga ne omenjaj.... pred leti ko je pri?el v Slovenijo sem bit tudi sam zdraven.... fino pokasiral $$ in pol ko je je za?ela postajat dobesedno sekta posrana sem se kar odstranil...

 

 

Kje pa ste imeli "sre?anje"????

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to, sekta na kubik, pa vsi navdu?eni, pa vse je lepo, krasno in oh in sploh. Takih motivacijskih bullshitov je cel kup.

 

Jaz bom ?el zopet, tako kot lani, na 90 dnevno dieto pa bo. Sam kaj k se moram ?e doma in v slu?bi uskladit. :whatever:

 

 

lo?evalno sm tud js prakticirala,..ampak,..ti je ne priporo?am,..premejhn vnos beljakovin,..to pa pomen da kur? mi?ice,...?e jo pa ?e useen misl? prakticirat pa ?rti iz ?krobnga dneva krompir,..namest belga ri?a jej basmati al pa polnozrnatga,...makarone probi jest polnozrnate,..sadni dan pa izvajej s sadjem k ma ?imni?ji glikemi?ni index,...

 

?eprou ti jo useen odsvetujem :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha Niti mi ga ne omenjaj.... pred leti ko je pri?el v Slovenijo sem bit tudi sam zdraven.... fino pokasiral $$ in pol ko je je za?ela postajat dobesedno sekta posrana sem se kar odstranil...

Kje pa ste imeli "sre?anje"????

 

Bilo je v Izlakah, in na za?etku so ?e kej pametnega povedal potem se je pa samo za?elo o denarju ipd. :) pa folk je vstaju pa plosku k zme?an ipd. pa svoje fotke kazu kolk je kdo shuj?al pa ?e obogatel zraven :hohoho: skratka podn od podna, sm se vsaj nasmeju mal :)

 

Boj? je**? tele diete (res da kak?nih ocvirkov res ni treba pojest pol kozarca :) ) ti sam pazi da zjutri kruha ne je? na te??e, veliko vode spij-tudi preden je? jo rukn vsaj dva deci na eks :) pa da je? 5x na dan in po malo, vsak drug dan prete? 5km (seveda za?ni z manj) pa bo? ?isto fit!! Jej polnozrnat kruh pa ne jej sira in kruha skupaj ter mesa in krompirja :) Glede beljakovin je res tako da ?e ti jih primanjkuje ti jih potem pobira iz mi?ic, se dobi na trgu tudi kak?en zelo dober beljakovinski preparat!!! (niso pa vsi dobri). Tole z dietam je itak vse kr neki, poznam tud ?enske k so vegeterjanke ?e veliko let pa so buhaste tko da....?e ne ?porta? in ni? ne dela? potem ni huj?anja :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u ?em je pa fora da naj se neb jedl kruha na prazn ?elodc? :blink: to pa prvi? sli?m,..

 

se pa strinjam da ni treba izvajat ne vem ka?ne oh in sploh zajebane diete,..ker itak ne delujejo,..ok shuj?a? ?e,..ponavad na ra?un mi?ic,..ampak prou hitr dobi? use nazaj + k?n bonus :)

 

pa?,..?rta? slabe ogljikove hidrate (bel kruh,..belo moko nasploh, sladkor,..pre?i??en ri?,..?im ve? predelane hrane,..),..skensla? nasi?ene ma??obe,..po mo?nosti ve?ino OH-jev zau?ije? u prvem delu dneva,..pol pa beljakovine,..je? 5x na dan,..pa za?ne? migat,..mislm pa da ni take panike za k?ne beljakovinske napitke itd,..beljakovine loh dobi iz prehrane,..sam mal cajta si je treba uzet pa nardi plan,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bilo je v Izlakah, in na za?etku so ?e kej pametnega povedal potem se je pa samo za?elo o denarju ipd. :) pa folk je vstaju pa plosku k zme?an ipd. pa svoje fotke kazu kolk je kdo shuj?al pa ?e obogatel zraven :hohoho: skratka podn od podna, sm se vsaj nasmeju mal :)

 

Boj? je**? tele diete (res da kak?nih ocvirkov res ni treba pojest pol kozarca :) ) ti sam pazi da zjutri kruha ne je? na te??e, veliko vode spij-tudi preden je? jo rukn vsaj dva deci na eks :) pa da je? 5x na dan in po malo, vsak drug dan prete? 5km (seveda za?ni z manj) pa bo? ?isto fit!! Jej polnozrnat kruh pa ne jej sira in kruha skupaj ter mesa in krompirja :) Glede beljakovin je res tako da ?e ti jih primanjkuje ti jih potem pobira iz mi?ic, se dobi na trgu tudi kak?en zelo dober beljakovinski preparat!!! (niso pa vsi dobri). Tole z dietam je itak vse kr neki, poznam tud ?enske k so vegeterjanke ?e veliko let pa so buhaste tko da....?e ne ?porta? in ni? ne dela? potem ni huj?anja :)

 

Evo, pomemben je samo zadnji stavek (da ?porta?) in je? lahko vse od a do ?, samo v mejah normale. Zato pa grem jaz sedaj za 2 uri na aerobiko. :hohoho: Ker ?e ne sme? jest tistega in onega, potem je brezveze, bo? samo siten. ?ivi se samo enkrat!!! :bravo: Glavno je pa to, da se ti v svoji ko?i dobro po?uti?. Jaz imam tudi preve? kil, pa se ne obremenjujem za to. Glavno, da imam noge in da lahko hodim po svetu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u ?em je pa fora da naj se neb jedl kruha na prazn ?elodc? :blink: to pa prvi? sli?m,..

 

se pa strinjam da ni treba izvajat ne vem ka?ne oh in sploh zajebane diete,..ker itak ne delujejo,..ok shuj?a? ?e,..ponavad na ra?un mi?ic,..ampak prou hitr dobi? use nazaj + k?n bonus :)

 

pa?,..?rta? slabe ogljikove hidrate (bel kruh,..belo moko nasploh, sladkor,..pre?i??en ri?,..?im ve? predelane hrane,..),..skensla? nasi?ene ma??obe,..po mo?nosti ve?ino OH-jev zau?ije? u prvem delu dneva,..pol pa beljakovine,..je? 5x na dan,..pa za?ne? migat,..mislm pa da ni take panike za k?ne beljakovinske napitke itd,..beljakovine loh dobi iz prehrane,..sam mal cajta si je treba uzet pa nardi plan,..

 

od tu naprej je pa samo ?e korak do anoreksije ;)

 

najbolj va?no je ?portanje pri tem pa ne mislim tiste ?porte, ki ti v dobrobit huj?anja uni?ujejo druge dele telesa - tek je ?e ena taka zadeva pri kateri ti kolena gredo na kolena :D in te milo prosijo, da preneha?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od tu naprej je pa samo ?e korak do anoreksije ;)

 

najbolj va?no je ?portanje pri tem pa ne mislim tiste ?porte, ki ti v dobrobit huj?anja uni?ujejo druge dele telesa - tek je ?e ena taka zadeva pri kateri ti kolena gredo na kolena :D in te milo prosijo, da preneha?.

 

 

blablabla,...anoreksija pa zdrava prehrana sta si pa tok del? da si ?e mislt ne mor?,... :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od tu naprej je pa samo ?e korak do anoreksije ;)

 

najbolj va?no je ?portanje pri tem pa ne mislim tiste ?porte, ki ti v dobrobit huj?anja uni?ujejo druge dele telesa - tek je ?e ena taka zadeva pri kateri ti kolena gredo na kolena :D in te milo prosijo, da preneha?.

 

En tak ?port kjer ne "trpi" skoraj noben sklep je hitra hoja! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blablabla,...anoreksija pa zdrava prehrana sta si pa tok del? da si ?e mislt ne mor?,... :ne vem:

 

hmmm ja... ti to tisti punci povej, ki so ji vsi mogo?i strokovnjaki svetovali okrog zdrave prehrane in na koncu je enostavno bila prepri?ana, da ne sme ni?esar jesti... zdaj je pa pri psihiatru, da jo bo spet navadil jest.

 

OK, to je res ekstremen primer, samo tako so ekstmi tudi recimo vegani pa ?e kdo, ki mislijo, da zanjo vse in da je njihova resnica edino prava.

 

Aja, please ne tole narobe razumet, ?e zdale? ne leti slu?ajno nate, saj si zadevo lepo napisala samo je vseeno razlika a ljudje jedo normalno brez pretiravanja al pa non stop i??ejo vse mogo?e recepte kako shuj?ati, kjer eni svetujejo to drugi pa ?ist neki druzga.

 

OK zdaj sem pa ?e preve? zabluzil, aja bo Labi povedal nekaj ve? o zmerni in dietni prehrani ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Allyssa mam eno skripto o zdravi prehrani, bom kar prepisal kak?en stavek:

S kruhom ni dobro za?eti dnea, zaradi glutena in lepljivih lastnosti oprijema sluznice prebavil, kar ?elodec oz. ?revesje ne more urno in spretno prebaviti. Dan bi morali za?eti lahkotno in prebavila vsako jutro o?istiti, najbolje je s sadjem...

Nikoli ne jejmo sadja po kosilu, ker namesto da bi organ prebavljal glavno jed, se loti sadja ker je la?je prebavljivo, glana jed pa oble?i.

Samo sej ?e pa tko pogleda? pa povsod druga?e pi?e. Jest vsako jutro jem topli sendvi?, pa sm ?e ?iv :) :)

tko kot so ?e nekateri napisal...jej zmerno in ve?krat na dan + ?portat, druge ni! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je najbolj?a Montignac-ova metoda prehranjevanja. pravilna kombinacija hrane dela ?ude?e. Npr. tako tipi?no slovensko kosilo: tenstan krompir in goveje meso iz juhe, gre samo v ?peh in ob?utek kamna v ?elodcu. po puranjem zrezku s kuhano cveta?o (karfijolo) sem imel tako neobremenjen ?elodec, da bi ?el lahko takoj po obroku te?t al pa fuzbal igrat. aja, krompir je ?el ?e davno iz mojih menijev.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je najbolj?a Montignac-ova metoda prehranjevanja. pravilna kombinacija hrane dela ?ude?e. Npr. tako tipi?no slovensko kosilo: tenstan krompir in goveje meso iz juhe, gre samo v ?peh in ob?utek kamna v ?elodcu. po puranjem zrezku s kuhano cveta?o (karfijolo) sem imel tako neobremenjen ?elodec, da bi ?el lahko takoj po obroku te?t al pa fuzbal igrat. aja, krompir je ?el ?e davno iz mojih menijev.

 

ubogi krompir, je zdaj med glavnimi krivci za debelost - neko? pa je prav ta krompir re?il Evropo pred katastrofalno lakoto ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.