Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Allyssa mam eno skripto o zdravi prehrani, bom kar prepisal kak?en stavek:

S kruhom ni dobro za?eti dnea, zaradi glutena in lepljivih lastnosti oprijema sluznice prebavil, kar ?elodec oz. ?revesje ne more urno in spretno prebaviti. Dan bi morali za?eti lahkotno in prebavila vsako jutro o?istiti, najbolje je s sadjem...

Nikoli ne jejmo sadja po kosilu, ker namesto da bi organ prebavljal glavno jed, se loti sadja ker je la?je prebavljivo, glana jed pa oble?i.

Samo sej ?e pa tko pogleda? pa povsod druga?e pi?e. Jest vsako jutro jem topli sendvi?, pa sm ?e ?iv :) :)

tko kot so ?e nekateri napisal...jej zmerno in ve?krat na dan + ?portat, druge ni! :bravo:

 

jap,..tole za sadje vem,..za kruh se mi je pa tud zdel da bi loh blo kj u zvezi s tem,..sam ?e nism zasledila nikol,.. :ne vem:

 

 

Kar se pa strica Montija ti?e,...u dolo?enih stvareh ma point,..nek sm se pa sam smejala,..

sm pa u zadne pol leta prebrala cel kup takih in druga?nih knjig,..usak priporo?a neki po svoje,..nejbol?a mi je bla ena ?enska k je totalno skritizirala use,..od mesa do mel?nih izdelkov,..ona priporo?a zelenjavo alge pa prehranske dodatke,..no pol k si pa tok del? da pa to upo?teva?,..pol si pa res sam korak od psihologa k te prepri?uje da MOR? jest,..

 

in ?e potegnem ?rto,..sj usi oh in sploh strokovnjaki priporo?ajo isto,..sam usak zapakira u druga?n celofan,.. dejstvo pa je da ?e res ho?? shuj?at nobena instant dieta iz cosmota ne deluje,..ampak je treba hudi?ou velik truda ulo?it u to :)

ne vem no,..js osebno rabm bit pr teh zadevah res stroga sama s sabo,..ker ni pr men uno,..sam en ko??k ?okolade,..?e za?nem,..neham k zmanka,..?e pa pa? vem da ni popu??anja se pa dr?im,... :ne vem:

 

 

in matr,..kako smo off topic usekal,...bo BOJ? jutr odpru novo debato,..zdrava prehrana :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dejstvo pa je da ?e res ho?? shuj?at nobena instant dieta iz cosmota ne deluje,..ampak je treba hudi?ou velik truda ulo?it u to :)

 

najbol je se zmer sex za hujsanje preber tazadn cosmo :whatever: vis je ze res ce sam lezis pr sexu nebos hujsala :D treba velik truda ulo?it :D:P:P:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbol je se zmer sex za hujsanje preber tazadn cosmo :whatever: vis je ze res ce sam lezis pr sexu nebos hujsala :D treba velik truda ulo?it :D:P:P:P

 

tocn tko sql :) punce migat je treba!! :jupiii::ph34r:

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbol je se zmer sex za hujsanje preber tazadn cosmo :whatever: vis je ze res ce sam lezis pr sexu nebos hujsala :D treba velik truda ulo?it :D:P:P:P

 

 

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

mas pa cist prov migi pr..... migi!!!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap,..tole za sadje vem,..za kruh se mi je pa tud zdel da bi loh blo kj u zvezi s tem,..sam ?e nism zasledila nikol,.. :ne vem:

Kar se pa strica Montija ti?e,...u dolo?enih stvareh ma point,..nek sm se pa sam smejala,..

sm pa u zadne pol leta prebrala cel kup takih in druga?nih knjig,..usak priporo?a neki po svoje,..nejbol?a mi je bla ena ?enska k je totalno skritizirala use,..od mesa do mel?nih izdelkov,..ona priporo?a zelenjavo alge pa prehranske dodatke,..no pol k si pa tok del? da pa to upo?teva?,..pol si pa res sam korak od psihologa k te prepri?uje da MOR? jest,..

 

in ?e potegnem ?rto,..sj usi oh in sploh strokovnjaki priporo?ajo isto,..sam usak zapakira u druga?n celofan,.. dejstvo pa je da ?e res ho?? shuj?at nobena instant dieta iz cosmota ne deluje,..ampak je treba hudi?ou velik truda ulo?it u to :)

ne vem no,..js osebno rabm bit pr teh zadevah res stroga sama s sabo,..ker ni pr men uno,..sam en ko??k ?okolade,..?e za?nem,..neham k zmanka,..?e pa pa? vem da ni popu??anja se pa dr?im,... :ne vem:

in matr,..kako smo off topic usekal,...bo BOJ? jutr odpru novo debato,..zdrava prehrana :hohoho:

 

 

Je ?e odprta :bravo:

 

Ne 2x re?t! :P:hohoho::hohoho:

 

 

Je blo 1X dost :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko imate ful nasvetov za dobro kondicijo in kvalitetno ?ivljenje; jaz prakticiram hojo v hribe in to kar velik tega, pa je odli?no tut za duha oz. psiho?no po?utje, pa ful je dobr ob?utek konc dneva, ko ve? da si neki dosegu, ne pa samo gnil doma, al v posli al pred TV! <_<

 

Skratka Alpe so zame Amerika, kdor ne ve, se mu spla?a enkat probat, za za?etk pa je treba za?et bolj na lahko s hojo! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko imate ful nasvetov za dobro kondicijo in kvalitetno ?ivljenje; jaz prakticiram hojo v hribe in to kar velik tega, pa je odli?no tut za duha oz. psiho?no po?utje, pa ful je dobr ob?utek konc dneva, ko ve? da si neki dosegu, ne pa samo gnil doma, al v posli al pred TV! <_<

 

Skratka Alpe so zame Amerika, kdor ne ve, se mu spla?a enkat probat, za za?etk pa je treba za?et bolj na lahko s hojo! :danzoman:

 

:bravo::bravo::bravo: Ni kaj dodat.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lacen sem

 

Labi, oglej si film "Veliki jaz" pa te mogo?e malce mine lakota :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, dajmo hrano prestaviti v rubriko, ki sem jo danes odprl. TUKAJ SE SEXA! :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh si mi dal sankcije

za seksat rabis energijo, energijo dobis pa ce jes!

 

a sem dobr povedu? :)

 

 

Jaz lahko seksam tudi, ?e sem la?en. Sem eden od tistih, ki je PO seksu stra?no la?en. Takrat se strast pa blondinki spremeni v strast po hladilniku :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no tuki sva pa na istem :bravo:

 

Smo, js mam sam ?e opcijo "Ja halo, naro?u bi eno pico...", seveda za oba, polpa spet ...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbol je se zmer sex za hujsanje preber tazadn cosmo :whatever: vis je ze res ce sam lezis pr sexu nebos hujsala :D treba velik truda ulo?it :D:P:P:P

 

se opravi?ujem ampak nism na teko?m z zadnimi cosmo dietami,...

 

o trudu med sexom pa,..misl si svoje :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.