Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Sem bil ?e na dostih sre?anjih.....

 

1. No?em se vme?avat, smo po vsem kar ste nakofali danes bi najraje zaklju?il z forumom, mislim halo.

Pa kaj me briga kolk ?ole me en in drug in kolk je en pametn pa drug pa kolk dolzga al kratkga ma(saj je to sex chat ne ?), vsak je dobrodo?el na forumu z svojimi predlogi ali pa re?itvami kakih problemov ki jih ima drugi, pa tudi ?e ne vozi mazde je prav en drek. Pa prosim ne skakat tako juluft ?e pa? nekdo ki je bolj teoreti?no podkovan ali pa vrijanta rekla-?ula, in je totalno narobe, tisti ki ve naj mu lepo razlo?i pa bo(?eprav bi tudi jaz lahko to ve?krat naredu).

 

2. Na kolko sre?anjih si bil Mazda 323 <_< ? Skoren?ek in enkrat MB se motim ? Da bi se pa kam dlje podal pa... Tako da okrog tega nebi, ker nas je ve?ina bila letos na ve? sre?anjih pa niso bila v Ljubljani.

 

3. Ne bom zagovarjal ne tebe ne Devila, u "?ivo" sta oba ok, tukaj gor na forumu pa ima ?lovek v?asih ob?utek, da splon ne pi?eta isti osebi kot jih poznam. :(

 

?alostno je da smo tako dobra dru?ba in se zarad totalno brezveznih stvari krgamo (zarade ene usrane rezpoke na kolektorju), jebemu sunce sej nismo stali stil plstke.

 

lp

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemu sunce sej nismo stali stil plstke.

 

 

KWA SM RABU, da sem razvozlal tiste zadnje "tli" besede ... :blink::hohoho:

:D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. No?em se vme?avat, smo po vsem kar ste nakofali danes bi najraje zaklju?il z forumom, mislim halo.

Pa kaj me briga kolk ?ole me en in drug in kolk je en pametn pa drug pa kolk dolzga al kratkga ma(saj je to sex chat ne ?), vsak je dobrodo?el na forumu z svojimi predlogi ali pa re?itvami kakih problemov ki jih ima drugi, pa tudi ?e ne vozi mazde je prav en drek. Pa prosim ne skakat tako juluft ?e pa? nekdo ki je bolj teoreti?no podkovan ali pa vrijanta rekla-?ula, in je totalno narobe, tisti ki ve naj mu lepo razlo?i pa bo(?eprav bi tudi jaz lahko to ve?krat naredu).

 

2. Na kolko sre?anjih si bil Mazda 323 <_< ? Skoren?ek in enkrat MB se motim ? Da bi se pa kam dlje podal pa... Tako da okrog tega nebi, ker nas je ve?ina bila letos na ve? sre?anjih pa niso bila v Ljubljani.

 

3. Ne bom zagovarjal ne tebe ne Devila, u "?ivo" sta oba ok, tukaj gor na forumu pa ima ?lovek v?asih ob?utek, da splon ne pi?eta isti osebi kot jih poznam. :(

 

?alostno je da smo tako dobra dru?ba in se zarad totalno brezveznih stvari krgamo (zarade ene usrane rezpoke na kolektorju), jebemu sunce sej nismo stali stil plstke.

 

lp

 

Pa ?e ponekod kjer tebe ?al ni bilo zraven.... ;)

Bi pri?el in me ne zanima al je blo v Ljubljani ali pa kjerkoli ?e , pri?el pa nisem zaradi nekaterih razlogov, katere si pa lahko sam misli?....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Zato se raznorazne ?aljivke na forumu ne bodo dopu??ale, pa to ni samo moje mnenje !

 

tako, zdaj pa sexajte in chatajte naprej :)

 

 

opa,..?ak mal,..narobe si dojeu,..nism rekla da ni topica in da se zato lahko pobijemo med sabo,..mislla sm u stilu da ni n? narobe da mamo pa? teme u stilu sex chat,..kar se pa ti?e debate je pa razno ?aljenje in tko naprej definitivno totalno anti!!! in se ?ist strinjam s tabo,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Yavar & ?e ?e koga pa? zanima: mislim,da si pozabil na sre?anja pred 'popularizacijo' foruma na tak?en na?in kot je sedaj....sre?anje v SG ob drag-u,mislim da let 2005,sre?anje pri Kaalmanu,avtoslalom & dragi v Murski,Trojane in ?e kaj bi se na?lo. Tak?na sre?anja kot so sedaj pa me ne privla?ijo. S kolegi & prijatelji,ki sem jih spoznal preko foruma se pa komot sre?ujem,ko se pa? dogovorimo-tudi ti si recimo med njimi. Sam imam pa? na?elo,da se z ljudmi,ki so mi OK rade volje dru?im,za ostale pa mi je vseeno.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa da ne bo pomote, danes nisem za?el jaz z temi fintami oz. prepirom in ?aljitvami, pa nobenega nisem napadal, oprosti nisde ?e si narobe razumel celotno situacijo oz. moj post takrat glede kolektorja!!

 

Pa ?e enkrat nimam ni? proti Hyundaju imam same dobre izku?nje z njimi, takrat sem pa? mislim da bi mogo?e bilo bol?e zavit na njihov forum ker imajo ponavadi ve? izku?enj z njimi kot pa mi in tudi ne vemo ?e kaj pa?e ali ne na njega.... Tak da vidim pa da je Redevila dolgo mu?lo mariskaj napisat glede mene in tale kolektor uf pozabljena tema ?e skoraj, vendar on ?e jo je vseeno sedaj pogrel kar je zame ?e pozabljeno....

 

 

Smo pa res danes nabili postov.... Vuk spet me brani?, spet bodo govorli da me zagovarja? sramezljiv;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa da ne bo pomote, danes nisem za?el jaz z temi fintami oz. prepirom in ?aljitvami, pa nobenega nisem napadal, oprosti nisde ?e si narobe razumel celotno situacijo oz. moj post takrat glede kolektorja!!

 

Pa ?e enkrat nimam ni? proti Hyundaju imam same dobre izku?nje z njimi, takrat sem pa? mislim da bi mogo?e bilo bol?e zavit na njihov forum ker imajo ponavadi ve? izku?enj z njimi kot pa mi in tudi ne vemo ?e kaj pa?e ali ne na njega.... Tak da vidim pa da je Redevila dolgo mu?lo mariskaj napisat glede mene in tale kolektor uf pozabljena tema ?e skoraj, vendar on ?e jo je vseeno sedaj pogrel kar je zame ?e pozabljeno....

Smo pa res danes nabili postov.... Vuk spet me brani?, spet bodo govorli da me zagovarja? sramezljiv;)

 

Ni noben problem, za moje pojme so stavri urejene in gremo lahko normalno naprej! Tud jst se ti opravi?ujem za zadnji post v temi po?en kolektor ker tud ni biu lih najbolj primeren in se mi zdi neumno da sem ga sploh napisal! Oprosti! :rozico: No zdj pa govorte ?e enkrat o sexu!!! Kera poza vam je najljub?a? :P

 

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni noben problem, za moje pojme so stavri urejene in gremo lahko normalno naprej! Tud jst se ti opravi?ujem za zadnji post v temi po?en kolektor ker tud ni biu lih najbolj primeren in se mi zdi neumno da sem ga sploh napisal! Oprosti! :rozico: No zdj pa govorte ?e enkrat o sexu!!! Kera poza vam je najljub?a? :P

 

Lp

 

Men odzadi :ljubezen::rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men odzadi :ljubezen::rispekt:

 

U like it doggy style!!! :ljubezen: No kar pogumno naprej! Men je sicer najljub?a (ne vem kako se ji re?e) ko de?va le?i na trebuhu jst pa prav tako na trebuhu na njej in opa bato! :P

A najdm k?no sliko za bolj?i prikaz? :hohoho: Sicer pa moram pogledat za eno pozo k se ji re?e HELIKOPTER (seveda so to pozo JAPONCI izuml) baje mor? pa met kr ornk otepa?a da lahk to izvede?! :hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doggy, 69, beyba zgoraj... Morda pa bi obrnil vrstni red :ne vem:

 

Kon?no debatiramo brez off topic :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Yavar & ?e ?e koga pa? zanima: mislim,da si pozabil na sre?anja pred 'popularizacijo' foruma na tak?en na?in kot je sedaj....sre?anje v SG ob drag-u,mislim da let 2005,sre?anje pri Kaalmanu,avtoslalom & dragi v Murski,Trojane in ?e kaj bi se na?lo. Tak?na sre?anja kot so sedaj pa me ne privla?ijo. S kolegi & prijatelji,ki sem jih spoznal preko foruma se pa komot sre?ujem,ko se pa? dogovorimo-tudi ti si recimo med njimi. Sam imam pa? na?elo,da se z ljudmi,ki so mi OK rade volje dru?im,za ostale pa mi je vseeno.

lp vuk

 

Kar se pa tega ti?e pa smo 1:1, sem bil na draguv SG letos sta bila vi2 ?

Pri Kallmanu v murski na avto shovu in slalomu sem bil 2X, vaju takrat ni bilo.

Ni me pa blo na trojanah to pa priznam, sem bil na dopustu. <_< Pa nebom se hvalu kje sem bil in kje ne, sem povsod kjer je zanimivo in me vsaj malo zanima kaj dogaja, pa neglede na razdaljo. Tako kot sam ve? sem letos bil 2X v MB in smo se obakrat dobili in malo po?etali, je res. Zato ase mi zdi ?udno da je 323 u "?ivo" ?isto druga?en kot tukaj, lahko pa da se meni to samo zdi. :blink:

Kar se foruma?ev ti?e so vsi ok, samo je bedasto da je skoz treba nekomu nekaj dokazovat in se za BREZVEZNE stvari pri?kat.

Raesno razmi?ljam o ... (penziji). ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se pa tega ti?e pa smo 1:1, sem bil na draguv SG letos sta bila vi2 ?

Pri Kallmanu v murski na avto shovu in slalomu sem bil 2X, vaju takrat ni bilo.

Ni me pa blo na trojanah to pa priznam, sem bil na dopustu. <_< Pa nebom se hvalu kje sem bil in kje ne, sem povsod kjer je zanimivo in me vsaj malo zanima kaj dogaja, pa neglede na razdaljo. Tako kot sam ve? sem letos bil 2X v MB in smo se obakrat dobili in malo po?etali, je res. Zato ase mi zdi ?udno da je 323 u "?ivo" ?isto druga?en kot tukaj, lahko pa da se meni to samo zdi. :blink:

Kar se foruma?ev ti?e so vsi ok, samo je bedasto da je skoz treba nekomu nekaj dokazovat in se za BREZVEZNE stvari pri?kat.

Raesno razmi?ljam o ... (penziji). ?zmeden?

 

 

YavarYe, tukaj sexamo!!! :policaj:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem zasledil besedo SEX??? :bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se pa tega ti?e pa smo 1:1, sem bil na draguv SG letos sta bila vi2 ?

Pri Kallmanu v murski na avto shovu in slalomu sem bil 2X, vaju takrat ni bilo.

Ni me pa blo na trojanah to pa priznam, sem bil na dopustu. <_< Pa nebom se hvalu kje sem bil in kje ne, sem povsod kjer je zanimivo in me vsaj malo zanima kaj dogaja, pa neglede na razdaljo. Tako kot sam ve? sem letos bil 2X v MB in smo se obakrat dobili in malo po?etali, je res. Zato ase mi zdi ?udno da je 323 u "?ivo" ?isto druga?en kot tukaj, lahko pa da se meni to samo zdi. :blink:

Kar se foruma?ev ti?e so vsi ok, samo je bedasto da je skoz treba nekomu nekaj dokazovat in se za BREZVEZNE stvari pri?kat.

Raesno razmi?ljam o ... (penziji). ?zmeden?

 

O penziji razmi?lja? pri tako rosnih letih..to pa ni dobro. Ko se bova/bomo s5 kaj dobili,bova tole podebatirala dalje.Okidoki?

lp Aljo?a

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O penziji razmi?lja? pri tako rosnih letih..to pa ni dobro. Ko se bova/bomo s5 kaj dobili,bova tole podebatirala dalje.Okidoki?

lp Aljo?a

 

Zmenen.

 

Druga? pa men pa?e sam da je na toplem in vla?nem in je ql.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vendar jaz z tistim mojim postom nisem ?elel nobenega sprovocirat niti njega pa nobenega in ne prizadet, samo napisal sem kak je in mislim da se ne motim, zakaj pa je to njega tak prizadelo pa nevem mi je tudi vseeno samo naj se kontrolira drugic... Mogo?e pa ker ni od vsega za?etka na forumu ga je zato pirzadelo??Pa takega deda? Kaj so to sploh ?ivci? :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.