Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

No pa smo spet, tut po moji zaslugi zavil s teme! sramezljiv

 

Gremo nazaj na pravo smer! :vesel:

 

Ok, katero si nazadnje in a ja bla dobra ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u?asih se je pametno nardit blond,..tud ?e nisi :hohoho:

 

kako pa se lahko naravna blondinka nardi pametno? <_<:blink:

 

ne vem,..js grem,..zate mi je pa useen :hohoho:

 

no?ko

 

no ce pa gres pol pa lahko noc

js bi pa sel pa zdej k ti je vsen zame nebom mogu da sploh zaspim :unsure::whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja fant s ?tajerske, men in ?e marsikomu se zdi forum prov ok, komur se pa ne, pa ga niti ne rab obiskovat! :whatever::angry:

 

Ne vem kako da zmeri glih teb neki ne ?tima, al ti je v otro?tvu kej manjkala materinska ljubezen, mogo?e te mati ni dovolj ?asa dojila ali pa si bil v ?ivalskem vrtu prvi? ?ele pri 19ih letih?! Tko kot zadnji? ko si na?ega Nisdeja napadel na temo Lantre, velikrat razna negodovanja in ?e marsikaj bi lahko na?teval in mam tega poln ku...! ;)

 

?e si nezadovoln sam s sabo, nismo za to drugi krivi in s tem se pa? mora? sprjaznt, pa raj? ne pametuj preve? in lahko kdaj za spremembo kak?no stvar tudi pohvali?, ?e ti je pa forum tako bedn, pol pa itak kdo te sili??? :ne vem:

 

Ponavadi je tako, da ?e se nekdo nad vsakim in vsem prito?uje, je problem "prej k pa ne" v njem samem in ne v celotni okolici! B)

 

Lep pozdrav, pa brez zamere, sem pa? napisal kar sem mislil napisat ?e zdavnaj, pa me nikol ni tok zamikalo napisat kakor prav zdaj!!! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne ?tima samo njemu,tudi meni recimo...kurc,pa? je forum ratal otro?ki vrtec in peskovnik.

No saj lepo,da si kaj tak?nega napisal,ampak ker pa? na?ega Mazdo 323 pozna? samo preko neta lahko blodi? tja v tri dni in pametuje? kolko ti pa?e.

Ti pa lahko sam zagotovim,da ziher ni problem v njemu,temve? kve?jemu kje drugje & glede da smo vsak teden ne pija?i ?e nekak nisem zasledil nezadovoljnosti v njem.

Seveda pa lahko ti preko neta to ziher bolj?e presodi?, kot pa nekdo,ki ga osebno pozna,a ne.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja fant s ?tajerske, men in ?e marsikomu se zdi forum prov ok, komur se pa ne, pa ga niti ne rab obiskovat! :whatever::angry:

 

Ne vem kako da zmeri glih teb neki ne ?tima, al ti je v otro?tvu kej manjkala materinska ljubezen, mogo?e te mati ni dovolj ?asa dojila ali pa si bil v ?ivalskem vrtu prvi? ?ele pri 19ih letih?! Tko kot zadnji? ko si na?ega Nisdeja napadel na temo Lantre, velikrat razna negodovanja in ?e marsikaj bi lahko na?teval in mam tega poln ku...! ;)

 

?e si nezadovoln sam s sabo, nismo za to drugi krivi in s tem se pa? mora? sprjaznt, pa raj? ne pametuj preve? in lahko kdaj za spremembo kak?no stvar tudi pohvali?, ?e ti je pa forum tako bedn, pol pa itak kdo te sili??? :ne vem:

 

Ponavadi je tako, da ?e se nekdo nad vsakim in vsem prito?uje, je problem "prej k pa ne" v njem samem in ne v celotni okolici! B)

 

Lep pozdrav, pa brez zamere, sem pa? napisal kar sem mislil napisat ?e zdavnaj, pa me nikol ni tok zamikalo napisat kakor prav zdaj!!! :ouje:

 

 

Saj ne ?tima samo njemu,tudi meni recimo...kurc,pa? je forum ratal otro?ki vrtec in peskovnik.

No saj lepo,da si kaj tak?nega napisal,ampak ker pa? na?ega Mazdo 323 pozna? samo preko neta lahko blodi? tja v tri dni in pametuje? kolko ti pa?e.

Ti pa lahko sam zagotovim,da ziher ni problem v njemu,temve? kve?jemu kje drugje & glede da smo vsak teden ne pija?i ?e nekak nisem zasledil nezadovoljnosti v njem.

Seveda pa lahko ti preko neta to ziher bolj?e presodi?, kot pa nekdo,ki ga osebno pozna,a ne.

 

 

Se do neke mere strinjam z vukom, res je da s mogo?e dolo?ene teme malo off, vendar ?e se ne motim je tole rubrika KRNEKI, in potemtakem bi tole spadalo sem :ne vem:

Tistega ki pa to moti pa ni treba da te topice sploh bere in na njih replicira.........oz. replicira na ta na?in kot je mazda323.........?ivi in pusti ?iveti ;)

 

Aja, in borut isto velja zate........?ivi in pusti ?iveti!!!

 

najbolje da mderatorji zaklenejo tle in podobne teme in bo...........po vzoru ameri?ke demokracije :lol:

 

Peace

LP Sa?o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja fant s ?tajerske, men in ?e marsikomu se zdi forum prov ok, komur se pa ne, pa ga niti ne rab obiskovat! :whatever::angry:

 

Ne vem kako da zmeri glih teb neki ne ?tima, al ti je v otro?tvu kej manjkala materinska ljubezen, mogo?e te mati ni dovolj ?asa dojila ali pa si bil v ?ivalskem vrtu prvi? ?ele pri 19ih letih?! Tko kot zadnji? ko si na?ega Nisdeja napadel na temo Lantre, velikrat razna negodovanja in ?e marsikaj bi lahko na?teval in mam tega poln ku...!

 

?e si nezadovoln sam s sabo, nismo za to drugi krivi in s tem se pa? mora? sprjaznt, pa raj? ne pametuj preve? in lahko kdaj za spremembo kak?no stvar tudi pohvali?, ?e ti je pa forum tako bedn, pol pa itak kdo te sili??? :ne vem:

 

Ponavadi je tako, da ?e se nekdo nad vsakim in vsem prito?uje, je problem "prej k pa ne" v njem samem in ne v celotni okolici! B)

 

Lep pozdrav, pa brez zamere, sem pa? napisal kar sem mislil napisat ?e zdavnaj, pa me nikol ni tok zamikalo napisat kakor prav zdaj!!!

 

 

Jaz pa imam tebe ?e od vsega za?etka POLNI KURAC pa ?e kaj zraven tudi, pa sma na istem... Glede tega kaj me je mati pa kaj me ni, nevem kako ti vse to ve? pa od kod ti take ideje, budalo izpade? res :hohoho: pa da mi po tvojem nekaj majnka.... Tebi mogo?e izobrazba in neka mera "pameti" priznam meni tudi izobrazba ker ?e nimam papirja vendar nimam tak?nih primitivnih komentarjev tako ti in ne pametujem glede ljudi dokler jih ne poznam. Pa mislim da si ti pri?el iz ?ivalskega vrta po izgledu tvojem in seveda razmi?ljanju in ne jaz, mislim pa da vsem vam nekaj majnka tukaj (ne vsem ker eni ste res ok) da morate pisat po forumih kaj vas mu?i, kaj ste res tako samski da nimate nobene osebe da bi se z njo pogovorili ( ciljam na razne sr?ne te?ave...), mogo?e pa ti je res barva las ruknila v mo?gane, pa glede tebe ne bom na?teval ve? stvari ker se mi zdi nesmiselno, takim kot si ti ni ve? pomo?i ;) al pa si malo po?lihtaj na svojem podstre?ju! Kar nekaj bluzi? v tri dni, to kar sem sedaj napisal sem pa? malo moral glede tebe ker ti pa si zadnji ko me bo? nekaj Jebal preko foruma, pa se delal nekaj pametnega da me pozna? in kar presodil celotno situacijo. Nevem od kod me tak dobro, mogo?e sma se v prej?nem ?ivljenju poznala, vendar dvomim ker se ne bi z takim kot si ti dru?il, nisem na takem nizkem nivoju. ?eprav sem se zelo lepo nasmejal ob tvojem komentarju glede mene pa se ?e marsikdo se bo, kateri me poznajo :bravo:

 

Pa ?e bi ti vedel kak?ni je bil forum prej pa kaki je sedaj, ker sem ?e od vsega za?etka tukaj, bi me mogo?e razumel, vendar mislim da me ne bo?.... Aja pa kaj te moti ker sem 19?

Pa brez zamre, vem ni napisano intelegentno, vendar sem moral pisat na tvojem nivoju ;)

 

 

@Vuk, hvala ti ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa vsak svojega kolega hvali in zagovarja, tko pa? je! <_<

 

Jaz sem napisu to?no to kar mislim in mi je prov vseen kaj si kdo drug misli o tem, ker sam osebno imam pa? najraje da mi nekdo pove direkt v faco kar si misl in ne preko ovinkov! No pa dost o tem! :danzoman:

 

P.S. glede na nivo izjav - ?e :dudek: zate!

 

Sicer pa komot pride? na kako sre?anje in mi bo? imel ?ast vse v ?ivo povedat in ne nekaj po tipkovnci predrkavat! :angry:

 

Glede izobrazbe pa upam, da bo? kmalu imel vi?jo od mene, mam namre? VII! :ljubezen:

 

?ao lepotec, se mi ne da ve? s tabo fudbalirat! :whatever:

 

 

Lahko pa bi se ?e kdo drug tlele oglasu, ker kot ste opazli je ?e marsikoga druzga spljuval! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je tak kot pravi?, saj Vuk me lahko pokritizira, zakaj pa ne? Mu nebi zameril, bol?e da te kolega in se zato tudi popravi?, mislim da so zato kolegi tudi tukaj, da ti povejo mnenja, ?e jih kaj moti...

 

Edit

 

Samo kaj ti pomaga izobrazba, ?e v glavi ni vse ok? Bom pljuval ja, po drugih tudi zakaj pa ne, ?e ste vsi normalni, jaz pa? nisem, mislim da se masikdo tukaj ne ?teka med sabo na forumu... :hohoho:

 

Nisi vredn niti tolara da bi hodo na sre?anja res ne, raje dam denar ven za kaj drugega al pa pridi v MB...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa vsak svojega kolega hvali in zagovarja, tko pa? je! <_<

 

Jaz sem napisu to?no to kar mislim in mi je prov vseen kaj si kdo drug misli o tem, ker sam osebno imam pa? najraje da mi nekdo pove direkt v faco kar si misl in ne preko ovinkov! No pa dost o tem! :danzoman:

 

Pridi v MB,pa ti povem direktno kaj si mislim o tebi ali pa komu drugemu.

Res je,da sem preko foruma in sre?anj spoznal nekaj dobrih kolegov & prijateljev,ampak kaj se pa zdaj dogaja je pa pod vsakim nivojem.

Matej se zna zelo dobro sam branit,pa niti ne rabi zagovarjanja,ampak s tak?nimi nizkimi kot si pa ti pri?el si pa to?no pokazal svoj nivo.

 

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol pravite da slovenija ni v balkanu...

res, ne se prepirat, ker je to sam kompjuter...z lahkoto ignoriras post al karkol pa je...

 

drugace pa jaz sem prisel v maribor (specijanlo za MB mazdase) vas pa nikjer <_<

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da nebo reko da koga branim ... ampak kako leto ali mogo?e ?e ve? nazaj sem res rad pri?el na forum po?ekirat kaj je novega ... zdaj pa ?e se zamislim sploh nevem zakaj ?e pridem gor ker vsako ampak res l?isto vsako temo spravite v offtopic, spamanje je na vrhuncu, in v vsaki temi je 3/4 stvari neuporabnih oz offtopic.

 

Na avtomobilskem forumu sr?ne te?ave pa sex chat .. oky.. mogo?e sem jaz ?udn samo nekak mi to ne ?tima, pa bmk mislim da nisem edini..

Mogo?e pozna kdo od vas mIrc program.. naj ?e ostalim razlo?i kako deluje pa spamajte gor kolko ho?ete, ne pa da pridem na forum po 1 dnevu, gor je 100 al pa ?e ve? novih postov in res so 3 mogo?e ki spadajo na forum oz ki so na nivoju..

 

Nad gro?njami kaj kdo upa in kaj ne komu povedat v obraz pa se je vredno malo zamisliti..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.