Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Maribor?ani ?e vam ReDevil slu?ajno ?e ni poslal povabila da bi se dobili z njim ker pride v Mb ?e vas jaz povabim v njegovem imenu... Torej vabljeni!! Mogo?e na tortico in ob prijetnem pogovoru :hohoho:

 

 

Post by ReDevil:

 

V torek pridem verjetno po slu?beni dol?nosti v Maribor in se z veseljem ?e s tabo sre?am, da vidim kaj mi ima? na 4 o?i za povedat!

 

Pa lep dan ?e naprej!

 

B.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Maribor?ani ?e vam ReDevil slu?ajno ?e ni poslal povabila da bi se dobili z njim ker pride v Mb ?e vas jaz povabim v njegovem imenu... Torej vabljeni!! Mogo?e na tortico in ob prijetnem pogovoru :hohoho:

Post by ReDevil:

 

V torek pridem verjetno po slu?beni dol?nosti v Maribor in se z veseljem ?e s tabo sre?am, da vidim kaj mi ima? na 4 o?i za povedat!

 

Pa lep dan ?e naprej!

 

B.

 

sr?ek, mal si ohladi ?iv?ke..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?tajerski fantje, chill out saj ni tako grozno kot pi?ete in definitivno ni tako negativno kot vam narekujejo misli. Teme so lepo ozna?ene in ?e te ne zanima pa? ne bere? postov in nikjer ne pi?e, da mora? prebrati vseh postov zato pa ima? opcijo, da lahko ozna?i? neprebrane poste za prebrane.

 

OK ne bom pametoval, ker verjetno vsi to ?e veste ampak vseeno je meni bolj v?e?, ?e je forum barvit, ljudje sodelujejo in da nismo tako ozko usmerjeni, da dlje kot do svojega pleha ne vidimo. Se strinjam, da je precej stvari off topic samo to je znak, da ljudje zadevo berejo in mene to sploh ne moti, ?e ve? v?asih so kak?ne izjave prav zabavne in ti tudi zaradi tega lahko polep?ajo dan.

 

Sovra?im pa zadeve tako, kot se dogajajo v tej temi, ko ste se za?eli prepucavati in meriti ti?e ter ugotavljate kdo je pametnej?i pri tem pa ste prestopili mejo dobrega ukusa in ste padli v politikanske vode ?aljenja, podtikanja in drugih svinjarij. Mislim, da si nih?e na tem forumu ne "zaslu?i", da se ga zmerja, poni?uje in da se postavlja v pozicijo jaz sem car ti si pa en navaden kekec.

 

Reddevil je nastopil preve? ?iv?no in res ni bilo potrebe tako odreagirat na provociranja Mazde323. Drugi? bi bilo res bolje, da zadr?i zadeve zase ali pa 2x premislil preden pi?e v afektu. Po drugi strani pa tudi Nisde ni zaslu?il, da ga Mazda323 podi na druge forume pa ?eprav je postavil vpra?anje o znamki avtomobila, ki Mazdi323 ni po godu. Jebat ga, svet se ne vrti samo okoli Mazde.

 

Tako, da bi lepo prosil vse udele?ene v prepiru, da se pomirite in ?e enkrat, ?e kaj kvari forum potem so to takele debate, kot smo ji ravnokar pri?e in ne teme, ki posameznikom pa? niso po volji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no lepo.. ve? kaj, nisi neumen ne ti, ne on, mata sam razli?na mi?ljenja.. sam da ne bo? zdaj mene napado.. :(

 

no pa daj raj kaj o sexu povedat, da se ne omo kregali :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?tajerski fantje, chill out saj ni tako grozno kot pi?ete in definitivno ni tako negativno kot vam narekujejo misli. Teme so lepo ozna?ene in ?e te ne zanima pa? ne bere? postov in nikjer ne pi?e, da mora? prebrati vseh postov zato pa ima? opcijo, da lahko ozna?i? neprebrane poste za prebrane.

 

OK ne bom pametoval, ker verjetno vsi to ?e veste ampak vseeno je meni bolj v?e?, ?e je forum barvit, ljudje sodelujejo in da nismo tako ozko usmerjeni, da dlje kot do svojega pleha ne vidimo. Se strinjam, da je precej stvari off topic samo to je znak, da ljudje zadevo berejo in mene to sploh ne moti, ?e ve? v?asih so kak?ne izjave prav zabavne in ti tudi zaradi tega lahko polep?ajo dan.

 

Sovra?im pa zadeve tako, kot se dogajajo v tej temi, ko ste se za?eli prepucavati in meriti ti?e ter ugotavljate kdo je pametnej?i pri tem pa ste prestopili mejo dobrega ukusa in ste padli v politikanske vode ?aljenja, podtikanja in drugih svinjarij. Mislim, da si nih?e na tem forumu ne "zaslu?i", da se ga zmerja, poni?uje in da se postavlja v pozicijo jaz sem car ti si pa en navaden kekec.

 

Reddevil je nastopil preve? ?iv?no in res ni bilo potrebe tako odreagirat na provociranja Mazde323. Drugi? bi bilo res bolje, da zadr?i zadeve zase ali pa 2x premislil preden pi?e v afektu. Po drugi strani pa tudi Nisde ni zaslu?il, da ga Mazda323 podi na druge forume pa ?eprav je postavil vpra?anje o znamki avtomobila, ki Mazdi323 ni po godu. Jebat ga, svet se ne vrti samo okoli Mazde.

 

Tako, da bi lepo prosil vse udele?ene v prepiru, da se pomirite in ?e enkrat, ?e kaj kvari forum potem so to takele debate, kot smo ji ravnokar pri?e in ne teme, ki posameznikom pa? niso po volji.

 

 

:rispekt:

 

Se podpi?em pod to....

 

Over&Out...

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, vse lepo in prav si napisal, vendar Hyundai znamka mene niti malo ne moti da ne bo pomote, pa tudi pri meni se ne vrti vse okoli Mazde ker me sedaj prav jezi moja ;)

 

Pa? v?asih mi je bilo na forumu lep?e tako tudi nekaterim, to sem mislil povedat in ni? druga, enim sem pa? malo konkretno podra?il ?iv?ke z tem mojim komentarjem in se opravi?ujem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss super si povedal!! :bravo::bravo:

 

Boss, vse lepo in prav si napisal, vendar Hyundai znamka mene niti malo ne moti da ne bo pomote, pa tudi pri meni se ne vrti vse okoli Mazde ker me sedaj prav jezi moja ;)

 

Pa? v?asih mi je bilo na forumu lep?e tako tudi nekaterim, to sem mislil povedat in ni? druga, enim sem pa? malo konkretno podra?il ?iv?ke z tem mojim komentarjem in se opravi?ujem.

 

to je pa ?e lep?e za prebrat :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opravi?ujem vsem ostalim, za konec samo ?e enkrat nujno potrebni in o?itno te?ko pogre?ani artikel: :dudek:

 

Mi je pa tale maneken na ZS sporo?il da bo, ko bo velik postal: kmet brez zemlje! :blink::D

 

 

Sicer pa ne vem zakaj bi se zapiralo tovrstne teme, ker v?asih je celo dobro da se forum malo prepuca s takole ofenzivo! :danzoman:

 

Kar se kvalitete foruma ti?e, sem mnenja da le-ta ?e nikoli ni bil tako ?iv kot je danes in to je verjetno bistvo vsakega foruma, da se kaj na njem dogaja namre?, ne da je samemu sebi v namen in ?aka bolj?e ?ase! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opravi?ujem vsem ostalim, za konec samo ?e enkrat nujno potrebni in o?itno te?ko pogre?ani artikel: :dudek:

 

Mi je pa tale maneken na ZS sporo?il da bo, ko bo velik postal: kmet brez zemlje! :blink::D

Sicer pa ne vem zakaj bi se zapiralo tovrstne teme, ker v?asih je celo dobro da se forum malo prepuca s takole ofenzivo! :danzoman:

 

 

To name cilja? Koji kmet brez zemlje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

voham lokal patriotizem? :unsure:

 

oh joj no...

 

Ampak na kaj vse ne pomisli?, jaz sploh tega ne vidim, ?e mi kdo re?e ljubljan?an al pa dolenjc al pa da je David primorc al pa Ajvar gorenc, Kaalman prekmurc. Men je ?isto vseeno od kod si in ?e si cool si zarad mene lahko tud z druzga planeta pa mi bo v veselje s tabo debatirat. Res no, zgleda da vidi? veliko preve? strahov, ki jih sploh ni.

 

Peace man.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?tajerski fantje, chill out saj ni tako grozno kot pi?ete in definitivno ni tako negativno kot vam narekujejo misli. Teme so lepo ozna?ene in ?e te ne zanima pa? ne bere? postov in nikjer ne pi?e, da mora? prebrati vseh postov zato pa ima? opcijo, da lahko ozna?i? neprebrane poste za prebrane.

 

OK ne bom pametoval, ker verjetno vsi to ?e veste ampak vseeno je meni bolj v?e?, ?e je forum barvit, ljudje sodelujejo in da nismo tako ozko usmerjeni, da dlje kot do svojega pleha ne vidimo. Se strinjam, da je precej stvari off topic samo to je znak, da ljudje zadevo berejo in mene to sploh ne moti, ?e ve? v?asih so kak?ne izjave prav zabavne in ti tudi zaradi tega lahko polep?ajo dan.

 

Sovra?im pa zadeve tako, kot se dogajajo v tej temi, ko ste se za?eli prepucavati in meriti ti?e ter ugotavljate kdo je pametnej?i pri tem pa ste prestopili mejo dobrega ukusa in ste padli v politikanske vode ?aljenja, podtikanja in drugih svinjarij. Mislim, da si nih?e na tem forumu ne "zaslu?i", da se ga zmerja, poni?uje in da se postavlja v pozicijo jaz sem car ti si pa en navaden kekec.

 

Reddevil je nastopil preve? ?iv?no in res ni bilo potrebe tako odreagirat na provociranja Mazde323. Drugi? bi bilo res bolje, da zadr?i zadeve zase ali pa 2x premislil preden pi?e v afektu. Po drugi strani pa tudi Nisde ni zaslu?il, da ga Mazda323 podi na druge forume pa ?eprav je postavil vpra?anje o znamki avtomobila, ki Mazdi323 ni po godu. Jebat ga, svet se ne vrti samo okoli Mazde.

 

Tako, da bi lepo prosil vse udele?ene v prepiru, da se pomirite in ?e enkrat, ?e kaj kvari forum potem so to takele debate, kot smo ji ravnokar pri?e in ne teme, ki posameznikom pa? niso po volji.

 

 

Bo?tjan, kot bi sam sebe poslu?al. Dobro si povedal. :bravo:

 

Ampak fantje kolk sm pa js blond... Pa js sm ?ele zdej opazu, da sta se na?a ?lana "obdelovala" v sex chatu ?zmeden?:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe,..sam da pridejo beybe na forum takoj pade kvaliteta a :hohoho:

 

no druga? se pa ?ist strinjam s Bossom,.. :rispekt:

 

res ne vem zakaj je tak problem da mamo sex chat,..pa sr?ne izpovedi,..sej je use pod forumom krneki,..torej,..?e koga take debate tok motjo,..pa? enostavno presko? teme iz tega dela foruma :ne vem: ?e ti gre en uporabnik tok zlo na ?ivce,..uporab fukncijo ignore,..in use te?ave ?ude?no izginejo :P

ja si predstavlam da bom dobla k?no kontro u stilu,..pa pejd na drug forum o tem razpredat,..ampak hallo,..ni point o tem za kak?n forum se gre,..ampak zato kdo u debatah sodeluje,..in ?e 1x poudarjam,..zato je KRNEKI,..ker ni omejitve glede debat,.. :ne vem:

 

ok,..off topicov je res kr neki,..ampak pa?,..je vsaj debata,..in kot je omenu Boss,..je ve?krat tako branje zlo zabavno,..

 

ne vem no,..men se ne zdi da je kvaliteta padla,..sicr aktivno sodelujem ?ele par mescov,..ampak dejstvo da se tokrat zberemo in sicer v takem ?tevilu,..in da se mamo vedno noro dobr men dokazuje da je forum zakon,.. :ouje:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ?e vedno upam, da imate vsi oziroma vsaj ve?ina na forumu toliko pameti, da boste s?asoma sami pri?li k sebi, in da boste komunicirali s svojimi soforuma?i na nekem nivoju...

 

?e ne, se ne bo zgodilo ni?, le ostali si bomo ustvarili o vas dolo?eno mnenje...

 

ne zagovarjam nobenega od vpletenih, ker sta oba pokazal izredno nizki nivo, tudi za ta oddelek foruma :(

 

bi bilo pa v redu, da osebne zamere re?ujete komaj takrat, ko se spoznate, in dejansko vidite kdo je kdo, in ?e kaj velja... tole "prepucavanje" na forumu ne bo prineslo nobenemu duhovnega mira ;)

 

napeljujem vpletene strani (osebe), da pozabijo na nekonstruktivno debato, in nadaljujejo temo s tematiko, kateri je namenjena.

 

p/s: nau?te se sprejemat konstruktivno kritiko ;) kdorkoli ?e to bere !

 

ni point o tem za kak?n forum se gre,..ampak zato kdo u debatah sodeluje,..in ?e 1x poudarjam,..zato je KRNEKI,..ker ni omejitve glede debat

 

resda ni omejitve glede debat, ne moremo pa pozabiti dejstva, da mora na forumu nekdo opravljati tudi "Han?ekovo" delo, kar pomeni, da ?e smo vsi foruma?i dovolj pametni, si le-to delo delimo med sabo ;)

Moderatorji in administratorji nismo vsemogo?ni, in vedno nimamo ?asa prebrati ?isto vsake teme, ter oceniti ?e je OK ali ne, zato se pri?akuje od uporabniko foruma, da po svoji zdravi pameti ohranjajo teme na nivoju ;)

 

Ne reci drugemu tistega, kar sam ne ?eli? sli?ati od njega !

 

Zato se raznorazne ?aljivke na forumu ne bodo dopu??ale, pa to ni samo moje mnenje !

 

tako, zdaj pa sexajte in chatajte naprej :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf sm kr debel gledal kaj se dogaja!!! No moje mnenje je da so se stvari zakomplicirale za brezveze! Mazda323: Upam da ne misl? da sm s tistim postom o Lantri hotu provucerat kogarkol na tem forumu, pa? se mi je zdel smiselno povpra?at nekje kjer pa? usaj nekaj dolo?enih ljudi poznam. Ni biu moj namen vr?t tebe z tira al pa kogarkol na forumu. Lep primer sodelovanja je v tistem postu zelo lepo podal Boss in zarad njegovga posta sem dubu ob?utek da se z malo truda al pa iz lastne izku?nje da pomagat nekomu drugemu! Predstavlji si da ne bi povpra?al in bi recimo ?li direkt do poobla??enga in tam pustil 160K! Bossov nasvet pa mi je dal vedt da se zadeva obnese zelo v redu tud za 20x manj denarja! Ampak prej pa? tega nism vedu! Tko da se z enim postom da re?t velko dilemo in pomagat nekomu kar za moje pojme ni greh in se mi je zamal zdel da bi ?ou na drug forum ker se tuki pa? po?utm bol doma?e! Sicer pa noben ni popoln!!! Takrat se mi je zdel kot da ma? kj proti men, najslab? pa je da mi ni blo jasn zarad ?esa!!! A sm ti kj naredu da ne vem slu?ajno??? Takrat sm pa? dubu ob?utek da ti nekaj ni prav in bi lahko temo brez problema pustil pri miru. Vrjamem da ?lovk zgubi ?ivce ampak tko pa res ni treba! Sicer pa tud na forumu zgleda use bl tko tko zato pa pa? redno hodm na sre?anja ker se ?ele tam vidi kako stvari stojijo! In ne bi blo slabo da bi se kdaj udele?il sre?anja (?e ti znese ?asovno) da se pa? ?im ve? ljudi spozna. Sicer je najlep?e povedal Boss, pa tudi z ReDevilom se strinjam da konec koncev enkrat valda po?i tud na forumu ampak je usaj prilo?nost da se stvarem pride do konca in se strasti umirijo ker se hitro ugotovi da tko dalje pa? ne gre...Moram pa priznat da sm si preko foruma ustvaril mj?kn slabo mnenje o teb ampak ker te pa? ?e nisem spoznal osebno so pa? edini odraz tebe tvoji posti! Mogo?e se pa bomo neko? spoznali osebno in bom vidu da si v resnici faca pa ?e umirili bomo strasti! Sicer pa mi je Borut do sedaj samo pomagal in sem vesel da ga poznam ker mu nikoli ni problem pomagat! Glede izobrazbe pa ma usak svoje mneje! Jst mam narjeno trgovsko ?olo in mislm da zarad tega nisn n? slab?i ?lovk od drugih tuki na forumu. Glede tem pa tko tko, po eni strani sem ve?insko (al pa kr 100%) kriv recimo za temo sr?ne te?ave ampak mi je blo potem la?ji! Torej dolo?en namen ima! Sicer tud sam dostkrat napi?em k?n off ampak se usaj opravi?im pa ?e se kdo ?e nasmeje al mu pa polep?a dan tud ni tok hudo kokr zgleda na prvi pogled! ?e zmeraj mislim da bi MAZDIN forum moral biti zgled recimo Avtomobilizmu kjer so pa res ve? ali manj same provokacije in podjebavanja! No dost o tem, se opravi?ujem ?e sm se komu zameru ampak mislm da je fer da ?im ve? ljudi napi?e svoje mnenje!

 

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf sm kr debel gledal kaj se dogaja!!! No moje mnenje je da so se stvari zakomplicirale za brezveze! Mazda323: Upam da ne misl? da sm s tistim postom o Lantri hotu provucerat kogarkol na tem forumu, pa? se mi je zdel smiselno povpra?at nekje kjer pa? usaj nekaj dolo?enih ljudi poznam. Ni biu moj namen vr?t tebe z tira al pa kogarkol na forumu. Lep primer sodelovanja je v tistem postu zelo lepo podal Boss in zarad njegovga posta sem dubu ob?utek da se z malo truda al pa iz lastne izku?nje da pomagat nekomu drugemu! Predstavlji si da ne bi povpra?al in bi recimo ?li direkt do poobla??enga in tam pustil 160K! Bossov nasvet pa mi je dal vedt da se zadeva obnese zelo v redu tud za 20x manj denarja! Ampak prej pa? tega nism vedu! Tko da se z enim postom da re?t velko dilemo in pomagat nekomu kar za moje pojme ni greh in se mi je zamal zdel da bi ?ou na drug forum ker se tuki pa? po?utm bol doma?e! Sicer pa noben ni popoln!!! Takrat se mi je zdel kot da ma? kj proti men, najslab? pa je da mi ni blo jasn zarad ?esa!!! A sm ti kj naredu da ne vem slu?ajno??? Takrat sm pa? dubu ob?utek da ti nekaj ni prav in bi lahko temo brez problema pustil pri miru. Vrjamem da ?lovk zgubi ?ivce ampak tko pa res ni treba! Sicer pa tud na forumu zgleda use bl tko tko zato pa pa? redno hodm na sre?anja ker se ?ele tam vidi kako stvari stojijo! In ne bi blo slabo da bi se kdaj udele?il sre?anja (?e ti znese ?asovno) da se pa? ?im ve? ljudi spozna. Sicer je najlep?e povedal Boss, pa tudi z ReDevilom se strinjam da konec koncev enkrat valda po?i tud na forumu ampak je usaj prilo?nost da se stvarem pride do konca in se strasti umirijo ker se hitro ugotovi da tko dalje pa? ne gre...Moram pa priznat da sm si preko foruma ustvaril mj?kn slabo mnenje o teb ampak ker te pa? ?e nisem spoznal osebno so pa? edini odraz tebe tvoji posti! Mogo?e se pa bomo neko? spoznali osebno in bom vidu da si v resnici faca pa ?e umirili bomo strasti! Sicer pa mi je Borut do sedaj samo pomagal in sem vesel da ga poznam ker mu nikoli ni problem pomagat! Glede izobrazbe pa ma usak svoje mneje! Jst mam narjeno trgovsko ?olo in mislm da zarad tega nisn n? slab?i ?lovk od drugih tuki na forumu. Glede tem pa tko tko, po eni strani sem ve?insko (al pa kr 100%) kriv recimo za temo sr?ne te?ave ampak mi je blo potem la?ji! Torej dolo?en namen ima! Sicer tud sam dostkrat napi?em k?n off ampak se usaj opravi?im pa ?e se kdo ?e nasmeje al mu pa polep?a dan tud ni tok hudo kokr zgleda na prvi pogled! ?e zmeraj mislim da bi MAZDIN forum moral biti zgled recimo Avtomobilizmu kjer so pa res ve? ali manj same provokacije in podjebavanja! No dost o tem, se opravi?ujem ?e sm se komu zameru ampak mislm da je fer da ?im ve? ljudi napi?e svoje mnenje!

 

Lp

 

Dj drugi? to mal skraj?i :hohoho::P (Joke)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil ?e na dostih sre?anjih.....

 

In kaj je sedaj razlog da se ti ne zdi vredno hodit? Prvo kot prvo predvidevam razdalja (do LJ) drugo kot drugo pa ?asovna stiska...Sicer pa ne dvomim da si bil na dostih sre?anjih glede na to da si 16 uporabnik na mazda forumu!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj povem, da se najprej nisem mislil vklju?iti v debato ampak jebat ga tak sem, da ?e me jezik srbi spregovorim pa pika, ?e je ljudem v?e? ali ne.

?e zmeraj mislim da bi MAZDIN forum moral biti zgled recimo Avtomobilizmu kjer so pa res ve? ali manj same provokacije in podjebavanja!

:rispekt: Se POPOLNOMA strinjam! Zaradi tega je ve?ina "starej?ih" (za?etnih) uporabnikov zapustilo forum in ga prepustilo mulariji, da se prepira.

Ravno tako mislim, da sta ?e najbolj pametna in spo?tovanja vredna ?loveka v tem prepiru Boss in KAALman, ki sta povedala tako, kot jaz mislim. OK razumem da kdaj kak?nemu film po?i (tudi meni je ?e) amapk klinc, ?ivljenje gre naprej, s forumom ali brez. ;) Pomaga tudi da gre? za nekaj ?asa s foruma in ignorira? neljube osebke, razen seveda, ?e ne leti njihov post naravnost nate. Pa ?e v temprimeru je v?asih bolje pustiti ?loveka pri miru, pametnej?i odneha.

@ReDevil: razumem te, da si popenil, ker je Mazda323 tako grdo napadel Nisdeja. Kot sta Boss in Nisde napisala je lepo, da si foruma?i pomagamo tudi, ?e kdaj kdo rabi pomo? pri kak?nem drugem avtomobilu. Vendar mu drugi? lepo napi?i, ne pa da nekaj ?infa? v stilu "saj veste koga mislim" in "saj veste na kateri post je to letelo" in ga potem ?ali?. ?e ima? ti rad, da ti nekdo nekaj pove naravnost, povej ti ?e drugemu. In po moje se da nekomu povedati svoje mnenje brez ?aljivk.

In mimogrede mislim, da imate nekateri malo preve? "ksenofobi?en" odnos do drugih znamk. ?e se ne motim, ni tukaj nih?e na forumu podpisal, da mora vedno voziti Mazdo, da mora biti to njegova najljub?a znamka, da ne sme kdaj omeniti drugo znamko. ;) Jasno, da je to Mazda forum ampak, ?e nekdo (KI DRUGA?E VOZI MAZDO) slu?ajno vpra?a nekaj za o?etov avto, ki ni Mazda, ali pa pohvali drugo znamko ?e ni treba udrihati po njem ?e? "pojdi na drug forum" in "Izdajalec" ker to je, mislim, da zadnja mo?na varianta. Zakaj mu ne bi pomagali tukaj, kjer se poznamo? Aja in ja to z Izdajalcem se pa ti?e mene ker imam poln kufer tega odnosa. Pozabljate, da ?E VEDNO vozim Mazdo. OK nazaj k prvotnemu prepiru..

@Mazda323: Lepo, da si bil na dosti sre?anjih ampak kolikokrat si bil skupaj z ReDevilom? No tudi iz tega stali??a menim, da bi se morala vidva malo bolje poznati preden ocenjujeta drug drugega kak?en je, komu je ?esa manjkalo. :whatever:

 

Skratka predlagam, da se ne prepirata ve?, povedala sta si kar sta si mislila, obenem pa NE IZIVAJTA ve? drug drugega zaradi ?esar se je po nepotrebnem nadaljeval ta prepir.

:ljubezen: je re?itev! In spo?tovanje drug drugega. ;) Predvsem tega manjka vsem ljudem zato pa je kakor je na tem na?em preljubem svetu, ki drvi v pogubo.

OK dost sem napisal, sploh, ?e upo?tevamo naslov prvotne teme. SEX chat, ne pa pljuvalnik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.