Skoči na vsebino

tezko prestavljanje


mazdohist

Priporočeno sporočilo

1. Pa ve? to?no katero olje ima? sedaj v menjalniku?

2. Je mo?no da je pred menjavo olja bilo enako, le da se nisi zavzel?

3. Kak?no je bilo staro olje - umazano, opilki, na otip....

4. Koliko ga je isteklo

5. Koliko ste ga vlili v menjalnik

 

To bi bila tako na hitro moja vpra?anja stranki pri ugotavljanju defekta.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko berem razne takele "znanstvene" prispevke, se hitr spomnem, da sem mel fizko vedno jedva pozitivno! :danzoman:

 

Zato pa smo nekateri imeli iz fizike bolj?e ocene, vendar v?asih tudi to ne pomaga veliko :hohoho::hohoho:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Pa ve? to?no katero olje ima? sedaj v menjalniku?

2. Je mo?no da je pred menjavo olja bilo enako, le da se nisi zavzel?

3. Kak?no je bilo staro olje - umazano, opilki, na otip....

4. Koliko ga je isteklo

5. Koliko ste ga vlili v menjalnik

 

To bi bila tako na hitro moja vpra?anja stranki pri ugotavljanju defekta.

 

 

joj iskreno kaj je za en olje not nebi vedu ce najdem embalazo dodam!!!

pred menjavo olja je blo cist ok!!

staro olje jah cisto ni blo lih opilkov pa ni blo za najdt!!

kolk ga je v menjalniku je tm ena odprtina pa do tja natocis!!

 

nevem saj ce mi en skor za 1000% rece naj dam drug olje not ni pene bom naredu sam blesavo se mi zdi da dnar stran mecm mal za to mal za ono pa ode avto u tri koruze!!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj iskreno kaj je za en olje not nebi vedu ce najdem embalazo dodam!!!

pred menjavo olja je blo cist ok!!

staro olje jah cisto ni blo lih opilkov pa ni blo za najdt!!

kolk ga je v menjalniku je tm ena odprtina pa do tja natocis!!

 

nevem saj ce mi en skor za 1000% rece naj dam drug olje not ni pene bom naredu sam blesavo se mi zdi da dnar stran mecm mal za to mal za ono pa ode avto u tri koruze!!!

 

To je to vsi vse znajo in vedo, ker so "strokovnjake" vpra?al, da bi se pa najprej pozanimal na sevisu, al pa ogledal v navodilao za uporabo avta kjer 100% pi?e kak?no olje gre noter in potem takega nalil in bi bil mir, tako pa se pi?e poste in ugotavja kaj je in kaj ni. :huh:

Pa noben ni reku da ne ve? da imajo honde enako olje v menjalniku in motorju nisem reku sem samo napisal kot zanimivost, za tiste ki pa? berejo ta topic. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

coool coool nisem nc reku jz sm sam hotu mal pomoci nc bat bom ze nekak popadenu ce ne pa drug menjalnik gor sam sm mislu da kdo kaj ve pa da bi pomagu zarad mene se pa ne zj tle gor neki prickat pa razburjat k je cist brez veze!!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

olje in se enkrat olje :bravo: menjaj ga pa bo v redu 100% ni pravo olje not,poisci embalazo al pa ce ves kako je zgledala pa idi v trgovino pa poslikaj da vidimo,sem mel isti problem ampak ne na mazdi.

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj nasvet je bil dan pod predpostavko, da je ob menjavi olja v menjalniku Project mx5 dal notri predpisano olje. V primeru, da je to res, pa so vsi ostali nasveti, razen mojega (in Yvaryevega) LARI-FARI natolcevanje. Glede na to, da je tudi moj nasvet razumljen, kot LARI-FARI, bom pa? v bodo?e z nasveti bolj "prizanesljiv". :angry::angry::angry:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eko da na vse stvari lepo odgovorim!!!

men so vsi odgovori lepo po malem pomagal sam mi je tko da bi vse probu k nism lih nevem kok pr dnarju!!!

na koncu se je pa izkazalo da je olje v menjalniku kar v redu in v zadostnih kolicinah da pa je edini krivec za to da se ni dalo lepo prestavlat sklopka!!!! :blink:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.