Skoči na vsebino

AUDI TT


cleopatra

Priporočeno sporočilo

da raz?istimo vto je karamboliran cena 8000 eur.potem ,SAM grem na bolj eksoti?ne avtomobile,torej kdo je prvi, ki ga lahko vozi, cleo.zakaj, ker se sam ne morem vozit z ve?imi hkrati.mogo?e bom ?e bo bog dal ?ez leto ali ve? kupu ?e z 350 , mogo?e kabrio, kaj vem, al pa enga dne vse prodal kupu stanovanje.skratka denar vlagam v avtomobile, ker jih dobim ugodno.v tem primeru si je tamala za?elela tt-ja in smo iskal zelo zelo ugodnega tt-ja.?e pa gre dando v eno smer cleo pa v drugo smer v ?ivljenju, potem bo pa reku dando, cleo poberi iz avta , ?e je kaj tvojega in mi prosim daj klju?e.Lahko pa da mi ga v letu dva odpla?a, pa bo avto njen.kakorkoli.kar se pa karambolov pa prask ti?e, pa zato obstaja kasko.eni vlagajo denar v potovanja, eni v parcele, eni ga sproti zagonijo eni ga pa v avte.itak mi nih?e ni ni? ?enkal.v ?ivljenju ?e ima? veliko, zelo veliko vez in zna? delat pa se znajti ,pa da si ?e zdrav zraven ti vse lepo laufa.ni vse v plehu.najve? je v srcu in glavi.v mojem primeru definitivno v zgornji glavi, da ne bo pomote.?e ne bi imel denarja, bi pa cleo vozila npr.renault5.ja tako je to.JA R 5 bi ji pa pustil.?enkal...

jaz nisem nikomur nikoli nevo??ljiv!vsak ma toliko, kolikor dela.bom omenil, kar mi je enkrat kolega reku, ?e ma? premalo, sta zato amo dva vzroka,ali preve? zapravi?, ali pa premalo zaslu?i?.ja tako je to ...

dnd

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

?e ma? premalo, sta zato amo dva vzroka,ali preve? zapravi?, ali pa premalo zaslu?i?.ja tako je to ...

 

Hmmm,mislim,da se velik del ljudi v na?i de?elici ne bi strinjal s tabo,ker mogo?e niso sami krivi za to.... <_<:whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,mislim,da se velik del ljudi v na?i de?elici ne bi strinjal s tabo,ker mogo?e niso sami krivi za to.... <_<:whatever:

 

?ist vsak je sam kriv za to, kar po?ne v ?ivljenju, razn nekaj izjem.v to sem prepri?an.

pisat na druzga, nisem ?e naletel na ?loveka-bejbo, ki bi si upala zadr?at nekaj kar ni njjeno, ?e gre za tako velike stvari.lahko so te?ave ampak slj ko prej se ve ?igavo je kaj, mal mora? pa tud vedet, s kom ?ivi?.?e ?ivi? z zmajem po naravi, teraj dokler je cajt.

s takimi stvarmi se ne obremenujem, res ne.iz lastnih izku?enj vem, da se prej koi slej vse re?i.pa zakaj bi ?lovek razmi?ljal samo negativno.jaz posku?am pozitivno.?ivljenje te?e dalje,vsak dan.res ni vse v denarju.res ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz nisem nikomur nikoli nevo??ljiv!vsak ma toliko, kolikor dela.bom omenil, kar mi je enkrat kolega reku, ?e ma? premalo, sta zato amo dva vzroka,ali preve? zapravi?, ali pa premalo zaslu?i?.ja tako je to ...

 

Ne bi se mogel bolj strinjat

 

Ko sem kupil ?estko je bilo kar nekaj fou?ije, ?e posebej en sodelovec se je "?udil" kako mi znese, pa ?e sem na lotu zadel, al bencinsko okradel ipd neumnosti. Ni mu ?lo v glavo, da imava skoraj enako pla?o pa on komaj mesec z mescem se?tuka jaz si pa lahko kupim avto za 24.000? pri tem, da sem si vzel le za 4.000? kredita.

 

Pol sva se pa ?la ra?unico, kaj on po?ne oz. zapravlja ve? kot jaz pa je bilo pol tole

 

3x kava na dan = cca 2? = na leto 730?

1x ?katla cigaret = 2? = letno 730?

1x - 2x na teden lokal s kolegi= cca 20? = letno 1040?

1x teden celo familijo ali v kino, gostilno = cca 30? = letno je to 1560?

Skupaj to znese na leto 4060?

 

V petih letih (na toliko ?asa ponavadi menjam avte) je ta znesek 20.300?

 

Po tem izra?unu je ostal popolnoma brez besed in tako kot pravi Dando ali tro?i? preve? ali pa zaslu?i? premalo - v tem primeru cca 340? na mesec premalo ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe boss k da bi zame ta izra?un naredu! :D Res velik zapravim, ampak to je tako obdobje da moram mal zapravlat, itak se bom zresnu sam za zdj mi ne pa?e. Opustitev kajenja se krepko bli?a, na k?no kavico al pa sok bom pa je ?e sko?u, sj po en stran pa tud ne morm biu ceu dan doma! Sicer sem racionalizacijo zapravljanja ?e delno uresni?il, ostalo pa ?e sledi! :ouje:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dekleta in fantje, sploh ne vemo kam damo denar, jaz naprimer imam mese?no rednih stro?kov cca 400eur, brez hrane, brez goriva , brez kavic, brez da si bilo kaj kupim, to so redni stro?ki za stanovanje in ?ivljenskega zavarovanja.samo mobitela imam pa ?e po 150 eur.uradno sem brezposeln ?e15 let.ampak delam, delam, garam, ?vercam, znam obra?at ke?.mene redna slu?ba za 1000 eur mese?no ne zanima, se mi ne izide.je pa res nekdo gre ob 7 na ?iht, pride ob 3 nazaj, nobenih skrbi, 15. je pla?a, jaz imam pa v?asih cele tedne skrbi tudi pono?i.vsak si je sam kriv, koliko zaslu?i.hvalabogu, da ni? ve? ne velja, kdor ima ?olo ima pla?o.jaz pravim kdor zna delat, ho?e delat, je zraven ?e iznajdljiv, zna zategnt pas , ko je za to treba in zna razko?no zapravljat, ko mu je to dano.hoditi v slu?bo in mese?no dobivati pla?o je zame dolg?as, lahko si za 10 let vnaprej izra?una? koliko ima? na razpolago,pri meni pa nikoli ne ve?.ko pade pade veliko, ko pa ni, pa tud dolgo ni.nau?iti se mora? razpolagat z denarjem.

mater, zgleda da smo za?li s teme. kaalman kje si, da nas bo? spet opomnil s priokusom....ha,ha....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss pri tebi to gre, vendar eni smo ?e tu zelo mladi in izkori??amo ?tudentsko ?ivljenje kolko se da :danzoman:

 

z tem da sem tudi sam kadil 3leta in sem spoznal da je to taka bedarija da ve?je ni in sem opustil vse skup.

je pa res da eni pijejo po 3 kave dnevno in pri trenutni povpre?ni ceni kave 1?, z tem da jih ?e ve?ina pije kaki sok zraven in je to dnevno cc. 4.5? in letno nekje 1000?

 

eni ne premislijo da iz majhnega lahko naredi? veliko

 

 

P.S. lahko bi odprli temo kako var?evati z denarjem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blindek pri ?tudentskem ?ivljenju mislim da ne gre toliko za var?evanje kot pre?ivetje.cleo kot ?tudentka in to na za?etku ?tudija bi tud bolj malo imela.?eprav tema kako var?evati ne bi bila napa?na.kaj hitro bi lahko na?li, kje vsak dela svoje napake.evro nam bo ?e dal vetra.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe boss k da bi zame ta izra?un naredu! :D

Sam sem si ga naredil v excelu. Da? v ?tartu koliko ima? na ra?unu in koliko na mesec zaslu?i?. podaj pa lepo dodaja? koliko zapravi? mese?no. Na koncu se?teje? koliko zapravi? teh vsakodnevnih stro?kov, in od?teje? od pla?e. In vidi? koliko lahko okvirno privar?uje? na mesec in tudi kje lahko najve? privar?uje?. ;)

Meni je koristilo, sem ugotovil, da sem ?isto preve? zapravljiv. :P

No, da se ne bo? matral sem kar uploadal moj obrazec, ti samo vstavljaj ?tevilke. :bravo:

Stro__ki.zip

 

 

Dando vama pa veliko sre?e naprej in upam, da bosta u?ivala s tem avtom. :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tema je sicer postala zelo off topic, ampak meni zelo zanimiva. Dejansko sem dandota zdaj malo bolj spoznal in moram re?, da se v globalu z njim pove?ini zelo strinjam, vse se da, ?e se ho?e, sem mislil, da je bolj raztresene sorte, glede na stil pisanja in ?ustvenost v zvezi z njegovim z-jem, pa vendar vidim, da ima stvari v glavi lepo po?lihtane.

 

Glede deklet in avtov, pa tako vsak zase ve, sam imam raje ?enske, ki tudi same kaj ustvarijo. Za mojo vem, da niti ne bi vzela avta, ?e ji ga podarim (ne re?em kasneje, ko je enkrat skupno gospodinjstvo in se finance druga?e dore?ejo), pa tudi sicer nisem zagovornik, da se na tak na?in dekleta ''kupuje'', zdej to spet ne pomeni, da sem zaradi tega ?krt, saj za ro?e, di?ave in kak izlet oz potovanje vedno z veseljem dam :D

 

ON topic; ?estitke za nakup TT-ja, v?e?en avto. ?e bi bil jaz sposoben kupit kak avto tega ranga pod takimi pogoji, kot si jih postavi dando, se pravi ugodno, bi tudi sam zamenjal, zaenkrat pa se ?e ni ni? pojavilo in vse dotlej bo f-ka pri hi?i, ?isto dober avto

 

off: Divja ma?ka vse naj naj :rozico:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.