Skoči na vsebino

AUDI TT


cleopatra

Priporočeno sporočilo

EVO, JAZ SE svojemu z-ju ne odre?em, cleo pa si je sedaj , ko bo za?ela opravljati vozni?ki izpit za?elela kar audija tt.cel ?ivljenje bom moral delat za te ?enske.verjetno bom pokopan na kakem pokopali??u namenjen socialcem, brez ?upnika, bo predrago, pa ?e na fu? zagreben...

 

dando

 

ker je punca po?tena in preprosta si ga zaslu?i, itak pa je denar ena sama skrb

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ker je punca po?tena in preprosta si ga zaslu?i

 

?e je skromna si ne bi ?elela Audija TT. :whatever: Ne vem a se norca dela? al kako? ?e si ?eli, da ji ti za prvi avto iz lastnega denarja kupi? TTja potem vsaj jaz mislim, da ni skromna ampak, da se lima na denar, ampak ajde je pa? ne poznam osebno tako, da me ne napadat, ?e sem se zmotil. sramezljiv
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon,mislim,da si prehitro tipkal.... :P ...se pa druga?e strinjam s tabo! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj pojasnim:?e ne bi imel ne bi mogel.?ivim enkrat,ne vemo kako dolgo.?ivljenje me je izu?ilo,da ga zajamem na veliko, ?e mi le ponudi prilo?nost.prav imate, ko pogledate s svoje strani, toda jaz to zadevo poznm ?e z druge strani.?ivljenje sem zakompliciral sebi in njej in ?e jo to naredi vsaj delno sre?no oz. zadovoljno, ?e so ?anse kakr?ne se ka?ejo, naj tako bo.punca je mlada, morda si lahko tt.ja privo??i, prizna na moj ra?un samo enkrat v ?ivljenju kot sem si jaz z -ja.Avto kot imid? je veliko priznam,resnica pa je lahko ?isto druga?na.

Morda je samo obli? na rano, kot je meni z...pustimo to, to so druge zadeve.

?loveka cenimo in spo?tujemo v dejanjih, kupiti ji tt-ja oz podariti v UPORABO,je zame le izkaz zahvale, ?eprav sem prepri?an, da bi s preprosto besedo hvala dosegel isto ali celo ve?.

Kaj ?mo mladi smo (smo bili...?!),naj ji bo v veselje .Itak pa je samo denar,pa to ne pomeni da ga mam veliko, se bom pa pa? potrudil.

 

dando

 

hm,morda se mala premisli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dnado jst ti sam svetujem da ornk premisli zadevo! ?e sam vem k sm naredu izpit za avto sm od fotra dubu ponyja in sm mislu da sm dubu mercedeza (oz mazdo :D )! In po resnic povedan sm biu fuuuuuuul sre?en de?ko! Ni se mi ?lo za neki hud avto ker ko se nardi izpit se pa? ?e dobiva izku?nje in odkrito povedano audi tt ni za pridobivat izku?nje! Poleg tega da je mo?n avto, drag, pa ?e kaj bi se na?lo! S tem da bi pa z avtom dau rani na obli? mislim da bi bol? pr?u skoz z eno po?teno ve?erjo nekje na lepem kraju, se fajn pogovorita, vidta kje se je zalomil (?e ne najdeta skupne to?ke sedaj jo vrjetno nkol nauta in itak ve? kok je ura) in se pa? pogovorita tud o avtu ki ga bo vozila k men se zdi mal prehud audi tt za first car! Al pa pejta raj km na potovanje pa ?e zmeri ti bi ostal dost dnarja za soliden avto zanjo ker ji ti NISI dou?en nobenga avta kupt, rane gor al pa dol. ?e bi ji blo tok hudo bi itak ?e ?la vrjam men! Po drug stran pa tud ?enski dnar ne pomen use (preverjeno k ?e to ne bi dr?al jst ?e zdj ne bi meu ?enske :D ) razn ?e je sj ve? kaj! Sicer ma? pa prou da se sam enkrat ?ivi ampak to ?e ne pomen da ga pa zdj ceu lajf sam serje? okol in si govori? "enkrat se ?ivi". Enkrat se ?ivi zame pomen da dela? stavri k te veselijo ne pa da ceu ?ivljenje pije?, se drogera? pa ?e marskej (pa ne trdim da ti to po?ne?) ampak useen mal premisl! Res da dnar ni use ampak brez njega se pa tud ne da ?ivet...In nkol ne ve? kdaj ti dnar prou pride.

 

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?enska je le?e?a investicija, v katero mo?ki vlaga svoj stoje?i kapital v teko?i valut ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da ste hitro planili name in me popjljuvali.. hmm.. se ne bom zagovarjala, saj me dani dobro pozna in to je najva?nej?e. je pa res da je PREDOBER ?LOVEK in lepo od vas da ste ga opozorili. lahko pa povem, da njemu tt ?e ve? pomeni kot meni. enkrat sem omenila tt-ja, bolj v ?ali kot zares, pa si je na? dando to resno vzel k srcu. ja, rad me ima. druga? bi bla fuuuul vesela ?e ?e bi mi dal kdaj pa kdaj za pelat njegovo ta rde?o mazdo, ki ?e dve leti stoji na parkiri??u. ?e pa ?e dobim kak avto, ga itak vsaj delno jaz pla?am, ko pa dobim dnar, mu pa vse vrnem. a ne, dani?

In strinjam se z nisdejem, ko pravi da dnar ni vse! dani, najbolj, ampak res najbolj bi bla sre?na, ko bi za sabo pustil preteklost, ti ?e ve? kaj, in se posvetil meni. rada bi ti v o?eh brala iz dneva v dan, da si sre?en z mano. rada bi te re?ila tistih <slabosti>, ki ti ne dajo miru. to je najve? kar nama lahko da?. obema.

in.. rada te imam!

 

cleo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sramezljiv Happy end.... :ljubezen:

 

 

 

 

 

 

Samo glede avta pa dobro premisli..... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EVO, JAZ SE svojemu z-ju ne odre?em, cleo pa si je sedaj , ko bo za?ela opravljati vozni?ki izpit za?elela kar audija tt.cel ?ivljenje bom moral delat za te ?enske.verjetno bom pokopan na kakem pokopali??u namenjen socialcem, brez ?upnika, bo predrago, pa ?e na fu? zagreben...

dando

ker je punca po?tena in preprosta si ga zaslu?i, itak pa je denar ena sama skrb

 

.... dando, ve? kako se zaklju?i nadaljevanka alo-alo?

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uaa tega pa ?e jaz ne vem, sem ga zamudil, pa mi je ?e zdaj ?al! :(

 

He he,jaz pa sn ga gledal,svetovno je blo,samo avto v kerem se odpelje na koncu bi lahko bil Mazda ne pa neka brezvezna firma kao Merc...s. :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,jaz pa sn ga gledal,svetovno je blo,samo avto v kerem se odpelje na koncu bi lahko bil Mazda ne pa neka brezvezna firma kao Merc...s. :P:bravo:

 

Hehe jst sm tud gledu kako je Rene pobegnu z Meco, sj je reve? komi v prestavo dau tok je ?e biu str! :hohoho: Pa Grubber se je kr o?enu-?e ve?ji ?ok za gledalce! :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.... dando, ve? kako se zaklju?i nadaljevanka alo-alo?

 

violca, ti preve? gleda? te limonade, si se mora v kaki na?la sama, mislim da si ta alo alo izpostavila ?e najmanj dvakrat.

ne te ne ?alim sam ne mi zamert, si mal otro?ja?ni? zato, cleo je ful otro?ja...ha, punca je pametna pa tud.pred njo se ne da ni? skriti, vse izvoha, problem je ker meni nikoli ne pove naravnost postrani kakorkoli.te?ko je to gledat.

 

Vidim, da ste hitro planili name in me popjljuvali.. hmm.. se ne bom zagovarjala, saj me dani dobro pozna in to je najva?nej?e. je pa res da je PREDOBER ?LOVEK in lepo od vas da ste ga opozorili. lahko pa povem, da njemu tt ?e ve? pomeni kot meni. enkrat sem omenila tt-ja, bolj v ?ali kot zares, pa si je na? dando to resno vzel k srcu. ja, rad me ima. druga? bi bla fuuuul vesela ?e ?e bi mi dal kdaj pa kdaj za pelat njegovo ta rde?o mazdo, ki ?e dve leti stoji na parkiri??u. ?e pa ?e dobim kak avto, ga itak vsaj delno jaz pla?am, ko pa dobim dnar, mu pa vse vrnem. a ne, dani?

In strinjam se z nisdejem, ko pravi da dnar ni vse! dani, najbolj, ampak res najbolj bi bla sre?na, ko bi za sabo pustil preteklost, ti ?e ve? kaj, in se posvetil meni. rada bi ti v o?eh brala iz dneva v dan, da si sre?en z mano. rada bi te re?ila tistih <slabosti>, ki ti ne dajo miru. to je najve? kar nama lahko da?. obema.

in.. rada te imam!

 

cleo

 

fak, za zjokat tale limonada...

dnd

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa ne?

?e ti ni prevelik stro?ek........zakaj pa ne!

 

Hvalabogu ?e si lahko privo??i?.......go for it!

 

 

Drugo pa je ?e bo? zdej zato da bo? zadovoljil njeno ?eljo moral spraskati zadnje prihranke, za?eti prodajati stvari, se zadol?iti.......pol pa........nevem, jst nebi! :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa ne?

?e ti ni prevelik stro?ek........zakaj pa ne!

 

Hvalabogu ?e si lahko privo??i?.......go for it!

Drugo pa je ?e bo? zdej zato da bo? zadovoljil njeno ?eljo moral spraskati zadnje prihranke, za?eti prodajati stvari, se zadol?iti.......pol pa........nevem, jst nebi! :ne vem:

 

Se strinjam s tabo ?e je dosti denarja pr bajt zakaj pa ne.?e ga pa ni je pa to bol tko tko jst vem da nebi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,jaz pa sn ga gledal,svetovno je blo,samo avto v kerem se odpelje na koncu bi lahko bil Mazda ne pa neka brezvezna firma kao Merc...s. :P:bravo:

 

... za konec bo ?e Dando poskrbu, in to ne z nekim brezveznim nissanom 350z, ampak z MAZDO CX7 in kar pr?akujte... september 007 se bli?a ....

 

 

violca, ti preve? gleda? te limonade, si se mora v kaki na?la sama, mislim da si ta alo alo izpostavila ?e najmanj dvakrat.

ne te ne ?alim sam ne mi zamert, si mal otro?ja?ni? zato, cleo je ful otro?ja...ha, punca je pametna pa tud.pred njo se ne da ni? skriti, vse izvoha, problem je ker meni nikoli ne pove naravnost postrani kakorkoli.te?ko je to gledat.

fak, za zjokat tale limonada...

dnd

 

dando, saj jo sploh ne rabm gleeeedat, pr teb pa res ne mjorem bt resna.... za to dobr poskbi?, verjetno vsem nam :hohoho:
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cleo je ?e mlda naj se pri tapravih barabah nau?i zajebavat ?ivljenje,ampak prej ?ola, pol pa life, kakr?nega ne poznajo vsi.adrenalin,strah, razko?je, pa spet rev??ina, pa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cleo je ?e mlda naj se pri tapravih barabah nau?i zajebavat ?ivljenje,ampak prej ?ola, pol pa life, kakr?nega ne poznajo vsi.adrenalin,strah, razko?je, pa spet rev??ina, pa...

 

dando, si to ti, zakaj ne uporablja? svojega gesla, ker nikoli vaju ne lo?im

svoji deklci pa nikar tako ne pridigaj, verjetno zna uporabljati glavo in nate tudi ra?una (v metafori povedano: vsaj sv. Urh, in da na tej vi?ini tudi ostane?!, pa ?e cerkuco umajo)

 

... in sicer kje ima? nisana, a je ?e paj?ovini, al kaj, saj vidi? da ni nobenga snega ne de?ja tako, da bi se lahko vozu tudi z njim

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 X naredu enako napako, sedaj ?e biv?i kupil avto, pol se je razvadla, pa servis, pa gume, sam tankal in vozil ga nisem.

Nikol ve? ne nardim tega !!

Kar se pa danda in cleo ti?e pa se bosta ?e zmenila in odlo?la kaj je in kaj ni prav, dando ima izku?nje cleo pa(danado brez zamere samo po vsem pisanju lahko tako sklepam, ?eprav si ti vedno realen mogo?e celo preve?) brain's, to bo obrodilo sadove.

Sicer pa se vismo jutr pa se zmenmo za tist kar sva se po telefonu zmenla.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.