Skoči na vsebino

AUDI TT


cleopatra

Priporočeno sporočilo

nisana sem ?ez praznike tako gonil po ljubljani, da zdaj reve? po?iva, pa ?e prah se bo mal polegu, mislim , da sem tud taplave zdrmal...naj mine nekaj ?asa, potem pa spet akcija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ti-ti za prvi avto! B)

 

Ne re?m, bi pa mev tako deklino ki ma TTja, tko da pol ko ti da kajlo, mi loh da? telefonsko! :hohoho:

 

hahaha :lol: tale je pa lepa...

 

Druga? pa, ja zakaj pa ne saj verjetno ne govorimo o novem TT-ju. Kupi? enega rabljenega letnik 1998/99 pa bi moral bit pod 10.000?.

 

Je pa en drug problem saj ta avto (1.8T 132kW) za las nesre?no pade v najdra?ji razred zavarovanja in ?e doda? ?e mladega voznika in 14PR (0% bonusa) je samo obvezno zavarovanje kar 1600?. Ali z drugimi besedami povedano lahko za za?etnico kupi? nek drug nov avto za 10 jurjev evrov in ga polno kasko zavaruje? pa bo? pri?el skozi za cca 800-900? ali za pol osnovne cene zavarovanja TT-ja.

 

Think about it. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne re?m, bi pa mev tako deklino ki ma TTja, tko da pol ko ti da kajlo, mi loh da? telefonsko! :hohoho:

 

:hohoho::bravo: He he,svetovno Borut! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha :lol: tale je pa lepa...

 

Druga? pa, ja zakaj pa ne saj verjetno ne govorimo o novem TT-ju. Kupi? enega rabljenega letnik 1998/99 pa bi moral bit pod 10.000?.

 

Je pa en drug problem saj ta avto (1.8T 132kW) za las nesre?no pade v najdra?ji razred zavarovanja in ?e doda? ?e mladega voznika in 14PR (0% bonusa) je samo obvezno zavarovanje kar 1600?. Ali z drugimi besedami povedano lahko za za?etnico kupi? nek drug nov avto za 10 jurjev evrov in ga polno kasko zavaruje? pa bo? pri?el skozi za cca 800-900? ali za pol osnovne cene zavarovanja TT-ja.

 

Think about it. ;)

 

Mislim da ?e je ke? za TT-ja, pol je registracija,kW in kubiki zadnja skrb

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da ?e je ke? za TT-ja, pol je registracija,kW in kubiki zadnja skrb

 

No ja, tolk nedosegljiv pa spet ni ?e posebi, ?e ne govorimo o novem

 

Je pa tako, ?e "komi" zbere? 10.000? za kak?nega rabljenega te bo krepko zanimal kolk bo registracija in 1600? za osnovno zavarovanje je preklemansko veliko, da o kaskem sploh ne govorim.

 

Da o bedeno bednem ob?utku, ker pade? zaradi 2kW vi?ka v najdra?ji razred, kjer se ?opirijo po 300, 400 in ve? konjske zverine. Ti pa za svojih 180KM pla?uje? redno zavarovanje kot morebitni lastnik Vayerona s 1000KM si verjetno tud misli? svoje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imam itak ?e par kpl kuponov po 50 % tako da je stvar bistveno ceneje, tudi na kasku.

 

BTW,ki jih pa dobi??? <_< Daj ?e za ostale kaj zrihtaj! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 nerabljeni kuponi, v?asih 4, ki si jih dobil na koncu zavarovalne olice pri reg vozila, s katerim si dokazoval bonus oz. popust, npr max 50 %.za vsak karambol, ki si ga povzro?il,si zlezel dol za tri premijske razrede , to je 15%.torej , ?e si imel bonusa oz. popusta pri reg. vozila 50%, si ga zato imel naslednje leto samo 35%.vsako leto brez karambola v dobi 12 mesecev si pridobil samo 5% popusta, torej ?e si ?tartal iz ni? pomeni, da si rabil najmanj 10 let brez karambola, daima?lahko danes 50% popusta.govorimo, karamboli, kjer si ti kriv, torej si dal kupon.danes kuponov ni ve?,zavarovalnica to sama ureja brez kuponov, ki so bili ?ista bedarija.bonus pri kaku se ti se?teva lo?eno od obveznega zavarovanja.po novem, ?e ima? na obveznem 50%, ma? lahko na kasku 0%.ni? ve? ni tako kot pred dvemi tremi leti, ko si lahko popust pri kasku lahko uveljavljal na podlagi popusta pri obveznem zavarovanju.eto, tukaj so amaterji zjebal sistem....iz?rpno poro?ilo violca...

dando

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Vau,Dando,si se le odlo?o..... :whatever: Upam,da ti ne bo ?al 1x in da vama bo avtek lepo slu?il! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dando samo vsaka ti ?ast, da res to naredi? kaj pove?....

 

a kolegom tudi kupi? avto? :P potem bi bil 24/7 pri tebi ;)

 

malo heca...

 

 

da bi meni punca kupla ttja...o kako bi bil sre?en...

samo nevem kak se bo TT obnesel za prvi avtomobil, saj poznam enopar punc ki so za prve avte doble od o?etov A6 3.0 in ga je po 1tednu celega popraskala in potolkla...upam da bo tvoja lepo ravnala z njim in ga ?uvala kot se spodobi za taki avtomobil

 

 

samo zaj pa resno...dlje ko bereme tole temo bol nevem ali se naj smejem ali jo?em :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ?e si ?e rekel da ji ga bo? uzeu potem edino prav. Itak ceu ?ivljenje investeramo v bedarije, tko da ?e investera? v punco tud ni n? narobe! Upam da bo ?uvala tebe in avto! Pa ne pozabit na slikce!

 

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.