Skoči na vsebino

Prosim za malo pomo?i


phiro

Priporočeno sporočilo

pozdravlljeni obiskovalci foruma imam eno vpra?anje rad bi kupil mazdo xedos 6 1.6

ce vete za katero prosim ?e me obvestite .

Na?el sam pa eno na netu oz 2 ki pa se mi zdijo malo predrage ali mi prosim lahko kaj svetujete ali je ta avto toliko vreden ?!

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1192901

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1220493

 

hvala ?e vnaprej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se ne zdita predraga, sploh prvi zgleda lepo ohranjen in ?uvan za ta dnar. Mislm pa da bo? meu porabo kr visoko glede na te?o avta sicer pa naj ostali povejo ve?. Vem sam da je zansljiv avto ker je MAZDA! :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri prvemu ni originalnih litk samo to lahko pomeni karkoli, druga?e izgleda lep

 

za drugega ne vem :ne vem: samo tole mi je mal ?udno :D

 

Opombe:

poponoma nove zimske gume sava eskimo s3. dodam letne gume. telefon nokia s komunikacijskim paketom. brezhiben. zamenjani vsi jermeni

razen ?e ima in?talacijo za Nokie

 

 

Najbolje da gre? v ?ivo pogledati kako in kaj.

 

Zakaj pa ne raje V6 :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lastil in vozil X6 1.6 16V (79kW-107KM) 11 mesecev...

 

poraba 8.5 do 9 litrov

 

vozne lastnosti povpre?ne, te?a vozila se je kar poznala...pri pri?gani klimi je Mazdica postala "samo" navadno prevozno sredstvo

izredno dobra zvo?na izolacija

podvozje udobno, malenkost premehko, osnovna obutev kot klobase...

 

te?av nobenih, vendar lahko pri rabljenih pri?akuje? stiskanje zadnji zavornih cilindrov (precej pogost pojav pri teh vozilih, serijska napaka), moja je bla letnik 97, od 1. lastnika in 100.000 prevo?enih... kot nova...

 

?e razume? nem?ko glej tukaj : http://www.mazdaxedos6.de

 

zelo redek avto, po evropi jih je blo baje prodanih samo 72.000 primerkov... ve?inoma v nem?iji ;)

 

deli za karoserijo so dragi ko ?afran :)

 

neoriginalnih delov je bolj malo...

 

avto za ljubitelja, po mojem mnenju to ni avto, namenjen samo vo?nji od A do B

 

?e je pa redno in pravilno vzdr?evan, pa itak, je dober nakup, tako kot vsaka druga znamka ...

 

1.6 16V se je razlikoval od V6 po tem, da ni imel usnjenega oblazinjenja in litih plati?? (pa po motorju seveda ;) )

zgodnje?i modeli pred letom 94 se znajo najti tudi kak?ni, ki niso imeli klime

 

druga?e je v vozilu bila vsa potrebna oprema (ABS, klima, 4x elektri?na stekla)

 

serija XEDOS je pri Mazdi neke vrste vi?ji razred od povpre?ne serije 626 in 929

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je ?e povedano. Edino poraba je pri obeh motorjih je enaka, le da pri V6 dobi? VE? :danzoman: , samo pri registraciji pa te u?gejo :( .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Yep... ?e se kdo zaleti vate traja 3 mesece da se avto zrihta (poceni - 1500?)

Pa? toliko traja da najde? poceni dele.

Na zavarovalnici je samo videl cenilec napis mazda, napisal totalka pa ?el naprej pisat.

Ampak se je popravilo pokrilo z maljoni od zavarovalnice.

Pri gami so na?teli delov za cca 1.5 mio sit. Brez dela seveda.

Sicer pa blazno fletkan avto za peljat. ?e te ne moti registracija, vzemi V6.. so cenej?i (za kupit).

96+ letnik i??i.... 79kW in 2 airbaga... starej?i ?e padejo v vi?ji razred za registracijo.

Pred nakupom preveri vse elektri?ne zadeve pa klimo ?e dela... sicer pa ni? posebnega. ?e se pelje naravnost pa te standardne zadeve. Ene par jih je na avtonetu, ki imajo nekaj ?ez 100kkm. Povpra?aj ?e so bili menjani jermeni.

Glede porabe.... cca 9-11 mestna vo?nja. Ampak imam ?e eno luknjo v avspuhu za zaflikat pa lambda sondo za pomert/zamenjat po potrebi.

Avto uporabljam za A do B, ?e si ljubitelj, kupi RX7... mislim da je tudi ena na avtonetu.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.