Skoči na vsebino

Mal me tale 5ka heca


Priporočeno sporočilo

Probite mi mav svetvt, kaj zavraga se dogaja s strojam? <_<

 

U?eri zutri sm ga mev parkiranga v hosti (bliz ceste) ni?je dol od hi?e, pa ho?em v?gat (zmer dam najprej kontakt), pa mal po?akam (k d bi mev dizla :P ), pa pol ?e enkat klu? skrajno levo in pol kao ?tart, pa kar naenkat vse lu?ka izginejo, ne delajo ve? niti vsi ?migavci, pa besno odprem prtla?nik (kjer je akku), pa mal predrkavam kable in ?e enkat probam in u?ge ko ?us.

 

Pol pa zdele zadno no? parkiram v moji slavni gara?i in zutri probam ?tartat, pa so kontr. lu?ke, pa niti ne vergla, sam ko obra?am klu? - PK, PK, ajde spet besno pose?em v kufer premikam znamenite ?ice, obenem ?e avto enkat zaklenm na dalinc in odklenm, pa probam in zalaufa kot za ?alo! :ne vem:

 

Ne vem al je obvezna procedura se dotaknt akkuja pred ?tartom (tko k Mali? k se prekri?a pred se spusti) :D al pa me kej u zvezi z blokado motorja - alarm jebe (kar pa ni logi?no niti mal), ker akku ima kable gor nataknene, mah sicer pa ?udna scena vse skupi??? :whatever:

 

?e ma kdo kake ideje, naj re?e kaj mu je sumljivo glede tega! :bravo:

 

LP!

 

od hribolazca z nizkim avtom :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probite mi mav svetvt, kaj zavraga se dogaja s strojam? <_<

 

U?eri zutri sm ga mev parkiranga v hosti (bliz ceste) ni?je dol od hi?e, pa ho?em v?gat (zmer dam najprej kontakt), pa mal po?akam (k d bi mev dizla :P ), pa pol ?e enkat klu? skrajno levo in pol kao ?tart, pa kar naenkat vse lu?ka izginejo, ne delajo ve? niti vsi ?migavci, pa besno odprem prtla?nik (kjer je akku), pa mal predrkavam kable in ?e enkat probam in u?ge ko ?us.

 

Pol pa zdele zadno no? parkiram v moji slavni gara?i in zutri probam ?tartat, pa so kontr. lu?ke, pa niti ne vergla, sam ko obra?am klu? - PK, PK, ajde spet besno pose?em v kufer premikam znamenite ?ice, obenem ?e avto enkat zaklenm na dalinc in odklenm, pa probam in zalaufa kot za ?alo! :ne vem:

 

Ne vem al je obvezna procedura se dotaknt akkuja pred ?tartom (tko k Mali? k se prekri?a pred se spusti) :D al pa me kej u zvezi z blokado motorja - alarm jebe (kar pa ni logi?no niti mal), ker akku ima kable gor nataknene, mah sicer pa ?udna scena vse skupi??? :whatever:

 

?e ma kdo kake ideje, naj re?e kaj mu je sumljivo glede tega! :bravo:

 

LP!

 

od hribolazca z nizkim avtom :P

 

Model ni? nebi bilo narobe ?e bi si vzel 5 minut cajta in o?istil kleme na akaumulatorju in na kablih.

Pol bo vse ql 100 %. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm zna bit, ampak ko smo ?e glih tlele bom kr tebe vpra?u za le?aj?k! <_<

 

Zadnji (se mi zdi desni) mi tuli ko u risanki, ampak zadne cajte sm se tok ukvarju s sklopko - speljati ali ne speljati oz. speljati kuj al pa sploh ne, da sm na le?aj ?e kr mav pozabu, ampak me zanima, ?e ma? kako idejo, kako zelo pocen skoz pridt, ker tale re? s pestom zna bit draga ko ?afran, ker ?e za F makino sm pred 3 leti ruknu 26 smukov! :ne vem:

 

Kolega Spid mi je sicer reku, da je nek tip iz Krana ki mu je zadni le?aj za V6ko zrihtu komplet in to novga za 18, kar se mi zdi dost kul, zdej pa me zanima ?e ma kdo kako pocen varianto oz. idejco! :ne vem:

 

P.S. Tale tema upam da bo v prihodnosti (z moje strani) ?imbl prazna, ker imam v planu v njej pisat in spra?vat o mojih te?avah z aktualnim strojem, na kerga upam da bom ?imbl gorak, kar pa ne bom v primeru, ?e me bo preve? pogosto smukov! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm zna bit, ampak ko smo ?e glih tlele bom kr tebe vpra?u za le?aj?k! <_<

 

Zadnji (se mi zdi desni) mi tuli ko u risanki, ampak zadne cajte sm se tok ukvarju s sklopko - speljati ali ne speljati oz. speljati kuj al pa sploh ne, da sm na le?aj ?e kr mav pozabu, ampak me zanima, ?e ma? kako idejo, kako zelo pocen skoz pridt, ker tale re? s pestom zna bit draga ko ?afran, ker ?e za F makino sm pred 3 leti ruknu 26 smukov! :ne vem:

 

Kolega Spid mi je sicer reku, da je nek tip iz Krana ki mu je zadni le?aj za V6ko zrihtu komplet in to novga za 18, kar se mi zdi dost kul, zdej pa me zanima ?e ma kdo kako pocen varianto oz. idejco! :ne vem:

 

P.S. Tale tema upam da bo v prihodnosti (z moje strani) ?imbl prazna, ker imam v planu v njej pisat in spra?vat o mojih te?avah z aktualnim strojem, na kerga upam da bom ?imbl gorak, kar pa ne bom v primeru, ?e me bo preve? pogosto smukov! :P

 

Napi? letnik pa se lahk pozanimam.

Druga? pa je med zdanjim le?ajem na f-ki ?isto druga?en kot na mx5, pravtako pa tud cena. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm zna bit, ampak ko smo ?e glih tlele bom kr tebe vpra?u za le?aj?k! <_<

 

Zadnji (se mi zdi desni) mi tuli ko u risanki, ampak zadne cajte sm se tok ukvarju s sklopko - speljati ali ne speljati oz. speljati kuj al pa sploh ne, da sm na le?aj ?e kr mav pozabu, ampak me zanima, ?e ma? kako idejo, kako zelo pocen skoz pridt, ker tale re? s pestom zna bit draga ko ?afran, ker ?e za F makino sm pred 3 leti ruknu 26 smukov! :ne vem:

 

Kolega Spid mi je sicer reku, da je nek tip iz Krana ki mu je zadni le?aj za V6ko zrihtu komplet in to novga za 18, kar se mi zdi dost kul, zdej pa me zanima ?e ma kdo kako pocen varianto oz. idejco! :ne vem:

 

 

Nov le?aj za MX-ko: http://www.herkules.si/index.php?productID=19050

 

 

Zdej ga pa le zamenjaj! :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ham kar se samega akumolatorja tice bom jaz takole reku!!!! klem ne rabis menat ali cistit ker sem jih jaz pred kratkim zamenu!!!!

je men izto pocela ceprav ne tako pogosto kot tebi zame je bilo ze 1x na mesec to prevec!!!!

 

kokr sm se jaz pozanimu ma ta avtek nek pizdarijo z minusom sam kje pa kakp pa ne vem kajti dav sem pregledat vso elektro instalacijo in neki so mi jo tud zamenal pa rekl da bo zaj kao ql ampak kot si tudi ti ugotovu ni niti najmanj ql!!!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov le?aj za MX-ko: http://www.herkules.si/index.php?productID=19050

Zdej ga pa le zamenjaj! :danzoman:

 

Piki zadnji in ne sprednji le?aj, seveda pa niti pod razno nista eneka.

Najbli?ji je od rx7 cena pa je kr ok 162 ?.

Nimajo le?aja za MX-5 zadaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa naj bo tema ta?ave Denisovega in Borutovega avta, da ne odperam nove teme. :D Moti me nagrav?no cviljenje jermenov bodisi servo volana bodisi jermena za vodno pumpo. Te?avo sem najprej probu re?t z wd-jem, a to je blo za?asno. Nato sem kupil sprej namenjen tem zadevam in je res delovalo, ampak samo en dan. Sedaj mi jermeni cvilijo ?E mo?neje in ?E dalje. Kako naj bi bil pravilno napet jermen, recimo da bi ga z roko probal premaknt malo obrnit sem ter tja, za koliko se mora jermen premaknit? Ker to cviljenje je res nagrav?no in se ne spodobi za mazdo. A se kdo javi da mi pomaga pogledat zadevo??? Nad spreji sm obupu, bi blo ?e nekak ?e bi delovali usaj tedn dni ne pa CEU BO?JI DAN in potem ?e slab?e rata use skp. Prosim za pomo?!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa naj bo tema ta?ave Denisovega in Borutovega avta, da ne odperam nove teme. :D Moti me nagrav?no cviljenje jermenov bodisi servo volana bodisi jermena za vodno pumpo. Te?avo sem najprej probu re?t z wd-jem, a to je blo za?asno. Nato sem kupil sprej namenjen tem zadevam in je res delovalo, ampak samo en dan. Sedaj mi jermeni cvilijo ?E mo?neje in ?E dalje. Kako naj bi bil pravilno napet jermen, recimo da bi ga z roko probal premaknt malo obrnit sem ter tja, za koliko se mora jermen premaknit? Ker to cviljenje je res nagrav?no in se ne spodobi za mazdo. A se kdo javi da mi pomaga pogledat zadevo??? Nad spreji sm obupu, bi blo ?e nekak ?e bi delovali usaj tedn dni ne pa CEU BO?JI DAN in potem ?e slab?e rata use skp. Prosim za pomo?!

 

Si mogo?e pomislil da ima? obrabljene jermene, ali pa premalo napete ?? :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si mogo?e pomislil da ima? obrabljene jermene, ali pa premalo napete ?? :blink:

 

Jermeni so bili menjani 9000 km nazaj, skupaj z vodno pumpo, oljem in oljnim filtrom. Glede tega da so premalo napeti pa sm skor 100% da je to to sam jih ne znam sam napet.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jermeni so bili menjani 9000 km nazaj, skupaj z vodno pumpo, oljem in oljnim filtrom. Glede tega da so premalo napeti pa sm skor 100% da je to to sam jih na znam sam napet.

 

Pol ima? premalo napete ni debate.

Zmeni se z maretom pa ti jih v nedelo nategemo do ti?ine. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol ima? premalo napete ni debate.

Zmeni se z maretom pa ti jih v nedelo nategemo do ti?ine. <_<

 

No hvala, se bom zmenu. Ker ti?ino res pogre?am v mazdi, sicer pa zjutaj ko sem zaspan me usaj malo zbudi, sam ?koda k se ni k?nga druzga na?ina spomnla :D

 

P.S. Bom pa tud mal po?astil da ne boste delali zastojn! :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok

 

kaj prinesem, moterajzel (al kako se ?e napi?e) mal orodja, ta veliko macolo ?e ne bo ?lo zlahka :hohoho:

 

?e kaj :D

 

Tavelk pajsar, pa k?n klu?, kako lampo bo pa klopko meu sabo, al pa clo js. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam novo flekso doma pa bi rad probal mogo?e bo pomagali :hohoho:

kupil v baumaksu za 10 eu

 

Raj prnes sod WD-ja pa ?e ?e zmeri nau utihnla bom jo kr u WD not zapelu pa naj pol cvlil ?e ?e :D

 

@ Borut - enako :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

No da vam povem kva se mi je pa u?eri pol po Celu zgodil, no u bistvu, pol ?e kasnej okol 21h, ko sm se tut ?e iz Kranstrdama vra?u prot Lublani, kjer smo ?li kasnej u ma?kare! :D

 

Tko da ?e je pono? in zjutri kdo vidu mojga voza pred bencinsko u Medvodah (nvrh klanca pr kro?nem) parkirano, morm povedat na niso ma?kare lastnika tok zdelale, da je pozabu na voz in kje oble?al! :hohoho:

 

Blo je pa tkole; pelu sm se od krana prot međuvođama pa ko je un zadnji klan?e, enih 500 m do omenjene bencinske ki je pol na desni tik pred kro?nim, sem za?utu med vo?njo, kot da mam blokado na cca. 2000 obratih in avto total brez mo?i, pa sm probu ?e s tok kokr mam zaleta nardit vsaj tok, da se nekje kokr tok umaknem s ceste. Pelu sm se re?mo ene 80 kmh, mo?i nula, ?utu sm pa da neki ornk ne ?tima z vozom, pol pa ko sm zagledu tisto benzo pred mano sm samo se ustavu, dav u ler, kripa pa prec guzne, brez da me karkol vpra?a, ?e sm gorak na to da mi da kajlo! :ne vem: :hohoho:

 

Pa probam prkurblat ?e enkat, pa kajla, pa ?e enkat pa spet kajla itd. skratka vergla in v?ig mi deli kajle! <_<

 

Pa se sprjaznem, pa kli?em SDI kolega, ko se je lih vozu iz Radovlce prot lublan za u ma?kare in sva ?e neki se trudla okol voza, pa dobila spet novo po?iljko kajl, pri tem sm ?e razmi?lu na odvoz avta do mehankarja u Sutjesko (mam paket z asistenco, se prav je đabe prevoz), pol pa sm razmi?lu, da mogo?e je bol? tisto asistenco ?e mav pr?parat in sm mev pol nekako u glavi mehankarja od Ajvarja ki je glih nekje u Medvodah! :bravo:

 

Vmes sm ?e klicu Ap?iha in Markota, za par nasvetov, no pol sva se pa z omenjenim dedcem zmenla, da je ?ov dans z mano do pokopali??a mazdurine u Medvodah, pa probava u?gat in u?ge od?uba! :whatever:

 

Pol si pa samo mislm, pitaj boga kva se mu je starmu stroju dogajal u njegovih mo?ganih, ampak mav razmi?lam da ?e je bla slu?ajno kaka smet u benzu (pol me Petrol itak nav nkol ve? vidu) :angry:

 

A obstaja kaka logi?na razlaga, u ?em bi biv loh trik te pikirancije u?eri zve?er, ker upam da je bla res samo kaka smet al kej tacga, ker v nasprotnem primeru nism n? re?u in glih to je najbol gniv ob?utek! sramezljiv

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no bos se kaj povedu kako je zaj z vozom al lavfa al ne!!!!

 

am zaj kaka bez pupa lih nebi smela bit problm k je bla pred 7k km menana!!!

laghk je kaka smet al pa strom napalava za pumpo saj bos slisu ko das kontakt al ti pumpa poje al je tisina!!!

ker men je to 2x naredla pa sm dav vsakic nove kable not vlect!!

 

jz upam da ni kaj resnega!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.