Skoči na vsebino

Mal me tale 5ka heca


Priporočeno sporočilo

No sej zdej ene 100 km sm ?e prevozu od tkt, pa zaenkat je ok, je pa ?it tole ko pol takoj zalaufa in se ti niti prbli?n ne sanja kva bi loh blo! :ne vem:

 

 

lej moje mnenje je da je cist mozn da je kaka smet u kestlu lahk pa mas spet ke luft na uni cevi za zracen filter ker ves da mem lopute wagen ne lavfa!! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Loputa je ok - preverjeno tut baj marko aka majster! :bravo:

 

Jz tut upam da je bla smet, kar pomen da se bom do nadalnega oz. do primera kake skrajne sile Petrolovićem izogibu! :ne vem: B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Loputa je ok - preverjeno tut baj marko aka majster! :bravo:

 

Jz tut upam da je bla smet, kar pomen da se bom do nadalnega oz. do primera kake skrajne sile Petrolovićem izogibu! :ne vem: B)

 

 

saj to se da kuj videt snames zadi tapete pa mas kestel uspodi no ja mislim da je se ena vezna stena z 4 sravfi prej pol pa 8 sravfkov odsravfas pa bos vidu ce mas kaj smetu u kestlu in ce je kriza ga dol snem pa prepuci!!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga? pa mi je Sirius svetvov, da je mogo?e kaka masa sneta, glede elektrike, pa da je u tem problem, edino kar ne ?tekam, zkva je pol tkt mrzu od?uba zalaufu! :ne vem:

 

Sicer bo pa Sirius vedu ve? povedat, ?e bo le pr volji! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga? pa mi je Sirius svetvov, da je mogo?e kaka masa sneta, glede elektrike, pa da je u tem problem, edino kar ne ?tekam, zkva je pol tkt mrzu od?uba zalaufu! :ne vem:

 

Sicer bo pa Sirius vedu ve? povedat, ?e bo le pr volji! :bravo:

 

Mogo?e je preve? "gorak" na lastnika in mu namenoma nagaja. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pol mi iz same gorkote deli gorke kajle? :ne vem: :hohoho:

 

Ne sam resno me zanima kva bi blo za prevert, ker zdej sm mev relativno sre?o, ne bi blo pa lu?n da se to zgodi enkat ful u gu?vi npr. na ?tajrski cesti (ta ko gre od kro?nga Toma?evo prot Brn?ićki), to pa nebi bla niti mav morala! :(

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Evo nova zadeva na vidiku, sicer se kr vozm po sistemu: dokler dela - dela! :bravo::hohoho:

 

In zadeva je slede?a, na vsake tolko mi una cev dol pade (okol zra?nga filtra in er flov mitra), pa to zdej ni bistveno, skratka prosti tek avta je totalno nestabilen, k prbremzam na kakem semaforju mi skor crkne k obrati tok padejo, enkat je celo res crknu, pol ko dol ?altam mi u auspuhu poka k u risanki, avto je na nizkih obratih izredno nerazpolo?en za potegnt, se prav ?e ga vozm na dobrih 2 tav?nt obratih ni n? od n?, po en stran podobn ob?utk k pr starej?ih vozih ?e ma? frgazar ?ist zapacan! :ne vem:

 

No pa ?e to loh re?m, da se kdaj vmes tko zgodi da ko stojim na mestu, da voz dobi kr en "fle?" in se tko odzove kot da bi mu klimo u?gav (?eprov jo nima) in mu obrati za par 100 dol padejo pa pol hitr nazaj sko?jo, pa to ni v primeru da se uklop ventilator, ampak kr tko u 3 dni enkat! :blink::D

 

Skratka ?e je kdo kdaj sli?u k?n avto (glih nedoug nazaj sm gledu enga Lanosa), k je blo tko kot da ma auspuh total zademfan in gre lih komi kej skoz njega, pa je biv un zvok ddddddd, pol pa le nekak ?ez prebije in se nprej normaln pela! ?zmeden?

 

K?n k ma kako idejo zakva bi se ?lo pr tem, nej kej namigne! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm kaj pa kaj pred vzig kako je kaj nastelan!!!!

men voz tega ni delu!!!

pa se ti je to pojavl takat ko ti je prvic cev dol padla al kasnej al prej.... :ne vem:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdohist n? bat, spet je biv trik u uni cevi ko je ?tukana, sam zdej na drug stran, kjer ni blo tok vidno in je stric Gustl takoj mi dav ?raufncigr pa sm sam popedenu u max. 1 minuti in gre zdej voz spet ko duh! :ouje:

 

Se je pa Marko ponudu da po 1.maju itak pol tiste cevi trajno saniramo, pol gre pa ?e voz na orng servis, isto?asno se pa za?ne na stajlingu orng dogajat tko da bo! :ljubezen::bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdohist n? bat, spet je biv trik u uni cevi ko je ?tukana, sam zdej na drug stran, kjer ni blo tok vidno in je stric Gustl takoj mi dav ?raufncigr pa sm sam popedenu u max. 1 minuti in gre zdej voz spet ko duh! :ouje:

 

Se je pa Marko ponudu da po 1.maju itak pol tiste cevi trajno saniramo, pol gre pa ?e voz na orng servis, isto?asno se pa za?ne na stajlingu orng dogajat tko da bo! :ljubezen::bravo:

 

 

no se je men zdel ker vem da ta avto ne sme zraka mem lopute not vlect ker ga jebat zacne!!!!!!!!!!

 

am ce bos to alu cev slucaj mev namen stran uzet se pa lepo priporocam!! :D

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je pa Marko ponudu da po 1.maju itak pol tiste cevi trajno saniramo, pol gre pa ?e voz na orng servis, isto?asno se pa za?ne na stajlingu orng dogajat tko da bo! :ljubezen::bravo:

 

Kaj bi mi brez strica Markota :D No glej da bo do Junija vse zrihtan :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Zelc, ker da bi biv tkt na tistmu placu ko sva se "merla" da bi biv uradn dogodk, bi pa bla sramota! :ne vem: :hohoho:

 

Dvakat sm spelu, dvakat je cev odfukal, tko da brez Mareta bi biv pe?enka! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Zelc, ker da bi biv tkt na tistmu placu ko sva se "merla" da bi biv uradn dogodk, bi pa bla sramota! :ne vem: :hohoho:

 

Dvakat sm spelu, dvakat je cev odfukal, tko da brez Mareta bi biv pe?enka! :danzoman:

 

Ja res nebi bilo dobr vidt tako da upam da se ti to nebo zgodilo na kak?nem uradnem dogodku ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.