Skoči na vsebino

I??em kakega lastnika RX-8!


Barkley

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 308
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

He he,se vem,kak je to,ko nestrpno ?aka?,da gre? po tak voz,kot je RX8! :P Sn sam to do?ivljal.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi lahko kdo od lastnikov RX-8 pove kolik?na je realna poraba teh avtomobilov (razli?ica z 232KM motorjem), ker sem sli?u da naj bi pri?la tudi do 20 litrov, je v tem kaj resnice??

 

Hvala za odgovore.

 

LP B

 

Na to vpra?anje ti delno lahko jaz odgovorim. Npr. tudi Mazda 323 GT-R zna prit do 20l porabe :hohoho: , da bi RX8 ob normalni vo?nji pila 20l pa ne verjeti.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na to vpra?anje ti delno lahko jaz odgovorim. Npr. tudi Mazda 323 GT-R zna prit do 20l porabe :hohoho: , da bi RX8 ob normalni vo?nji pila 20l pa ne verjeti.

 

 

20 litrov je po mojem lahko samo takrat ko ga goni? do kraja non-stop. Ob normalni ali malo bolj agresivni pa nebi smelo biti toliko?!

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja,20 litrov??? :ne vem: Skoraj mogo?e,?e bi ga res nonstop dr?al gas do konca cel tank! ;) Druga?e mam normalno porabo skozi med 11,5 in 12 litri,v?asih se pa tudi zgodi do 13 litrov,?e malo pretiravam! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Long time no see ;)

Ja stvar je pri?la zdaj do tega, da je Pugi prodan, zrihtani vsi papirji, vse je na?timan...ta ponedeljek bo the best ponedeljek ever...he he teta Mazda pride dam in to zna bit enga :cheers:

Sem pa do?ivljal cel teden birokratsko vojno, pugija prepisoval, ?e en avto sem moral na uni?enje pelat pa po ob?ini letat, za Mazdo vse papirje ?timat :whatever:

Sam kaj gre to enga ?asa :huh:

 

No v glavnem v pon ali tor sledijo slike (?e bom ?e ?iv :hohoho: ) :vesel:

 

LP

 

Barkley

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,s temi papirji so te?ave ja.... :( V glavnem,da si zaj porihtal. :bravo: Pa ?imprej v pon.slike gor. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm...ja...dons ?e nisem mogel priti do lepotice...jutri naj bi bil dan D :bravo:

Poky kje ma? ti zavarovano svojo zverinico? Jutri bo treba s te?kim srcem od?tet skoraj 2k eur za zavarovanje...?eprav mi je zdaj?nji lastnik pripravljen odstopit svojo 50% bonifikacijo iz svoje police, samo kot sem se pozanimal na nekaj zavarovalnicah, prenos police kao ni mo?en pa to :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky kje ma? ti zavarovano svojo zverinico?

 

Jaz mam zavarovan avtek pri Mariborski zavarovalnici. ;) Pa upam,da ?imprej prilepi? ju3 slike gor,da vidimo kon?no to stvar! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obljuba dela dolg :D

RX-8

 

Zadeva je BRUTALNA :rispekt:

Vse pohvale wanklu, ki me je po dalj?i vo?nji dobesedno ?okiral...motor, ki ga pele? pri 2000obr/min v 6. prestavi in se ?e vedno odziva...moj prej?nji 1.4 16V 90KM bi v mnogo bolj?ih pogojih zaka?ljal in crknil...avto se pelje kot kak high class voz, ?e se omeji? na kakih 4000obr/min s tem, da so pospe?ki povsem na nivoju...ne vem pa kdaj se bom privadil tega, da ko ta mlin?ek zarohni kot vsak drug motor pri 5000obr/min pogleda? na obratomer in vidi? med kazalcem obratov in rde?im poljem ?e eno ogromno ?istinom, ki ta kar prisiljuje, da jo razi??e? :ouje:

No?em bit pristranski ampak ?ele zdaj po enem orenk testu me je tale agregat hudo presenetil...?e bo le zanesljiv tako...glede vedno opevane porabe pa tkole...?e ga po?ene? in u?iva? ob pogledu na kazalec obratov tam med 5000 in 9000 obr/min potem bo? to tudi primerno pla?al...ker takrat ni poceni...?e pa te zamika penzionisti?na vo?nja pa denarnica sploh ne bo tako na udaru...poraba bo neko sivo povpre?je...jah za prvi dan sem si res vzel ?as in sprobal zadevo...

Glede zunanjosti, notranjosti, izdelave in materialov pa brez besed :rispekt:

Edina zamera pa je tista podpora za pokrov motorja, ki je ?e vedno na ro?ni kurbl :huh:

 

Poky...kako hudi?a se na?tela vi?ino ?arometov...kratkosvetilni ksenon je namre? obupno nizek in jaz ne najdem nobene prakti?ne nastavitve za to...je najbr? treba kr na servis a ne ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.