Skoči na vsebino

I??em kakega lastnika RX-8!


Barkley

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 308
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?estitke ob nakupu, ?imprej predstavit stroja v rubriki predstavitve ?lanov! :danzoman:

 

Jebe? radarje - raj kam drgam invstiraj! :angry2::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je legalna droga :) Glede porabe je pa tako meni je uspelo porabo spravit na 12L in to je bila me?ana vo?nja z prehitevanji (ne zanikam, da ni mo?no porabit ve?). Edina stvar katera me moti je ?ri?ek nekje v zadnjem predelu in to samo na grdih cestah kot jih imamo po 3/4 Slovenije :vskalo: jebat ga avto je bolj trd na cesti kar je za udobnost minus vendar velik plus za lego :)

 

Slike ?e pridejo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e kdo rabi sve?ke za RX8 jih naj naro?i iz Amerike saj vse 4 pridejo manj kot 90? z davkom in po?tnino pri nas so ca. 210?

 

Zra?ni filter je dobro kupit K&N kateri pa?e v original ohi?je saj je enaka cena kot originalni od mazde.

 

Pri olju je pa tako lahko se uporablja sintetika vendar je potrebno pred OMP zmontirat adapter kateri blokira dovod motornega olja do OMP. Z adapterjem pridobimo mo?nost priklopa dodatne posodice za olje katero motor rabi za normalno delovanje saj na ta na?in v izgorjevalno komoro vbriza ?isto olje in ne motornega kateri se z uporabo uma?e in tvori ve? saj. Priporo?ajo olje za dvotaktne motorje.

 

Sicer pa ?e se naro?i dexelia 5W30 v trgovini je cena ca 15? 1L in ne 25? kot na servisu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, samo kako pa kaj K&N filter vpliva na senzor pretoka zraka? Ker te filtri radi zapacajo tisto ?i?ko, ki meri pretok in zato ka?e napa?ne podatke.

 

Ne vem kako izgleda ta, ko se uporabi namesto originalnega. Samo ?e se ne motim se da senzor o?istit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sve?ke se tudi pri nas dobi za manj kot 210?, po?lji mi oznako pa ti sopro?im, za ostale bancinarje je na servisu ena 36?/kos, jaz dobim iste za 13?/kos, je kaj razlike ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.