Skoči na vsebino

I??em kakega lastnika RX-8!


Barkley

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 308
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

RX ne brcne ampak samo vle?e :D

 

glede CX in 2.3 naj bi imel pa ?e veliko tuning potenciala.

 

yap, 2.3 turbo motor ima velik tunning potenciala in z zelo majhnimi spremembami ima? lahko ve? kot 300KM ...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kak lahko pri takem avtu porabo gleda?, no ?eprav kakor komu, jaz je nebi, samo to ni tak filing se peljat v RX-8 kot pa naprimer v CX-7, osebno meni... Rx-8 je pa? tak no, mlin?ek :whatever:

 

pri mojem budgetu... mi je pa dream car, in ker sem nekako clovek ko ga neki obsede in nima mira lahko v roku 5 let pricakujete slike moje RXe... :D upam da nebom pojedu svojih besed...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri mojem budgetu... mi je pa dream car, in ker sem nekako clovek ko ga neki obsede in nima mira lahko v roku 5 let pricakujete slike moje RXe... :D upam da nebom pojedu svojih besed...

 

?e rabljenega upam da ne bo? 10lastnik... Pa kako se pelje? v cx in kako v rx, ni primerjave, probajte pa boste vidli... Po eni strani pa nima smisla primerjat tale dva avta...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OFFtopic

 

Dej Miha, kak?no predstavitev tvoje rakete naredi, dokler jo ?e ima?... uuu, ?e to, kako pa da si iz Mitsu Eclipsa na Mazdo RX-8 pre?altal. RWD? ;)

 

Uh, sem se premislu, avta ne dam od sebe dokler ga bom lahko vzdr?eval, je res super. Za predstavitev imam pa premalo ?asa, sicer pa najbr? tako ne bi nobenega zanimalo. Eclipse je bil bolj tako tako avto. ?isto normalen avto z recimo malo ve? konji in lep?im izgledom (kakor za koga). Tale RX-8 je pa res fenomenalen avto, odli?na lega na cesti, super handling, meni zelo lep izgled, ter pa seveda RWD. Zaenkrat sem zelo zadovoljen, bomo videli kako bo naprej....

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo sli?at, da ti je v?e? in ti zadnje lu?i ?e niso pokvarile mnenja o avtu :bravo:

 

Ah tisto je samo kozmetika, sej na tak al druga?en na?in bom ?e uredil te?avo (v skrajnem primeru jim dam tudi denar pa naj zamenjajo z novimi). Avto je res tak, da ko ga za?ne? vozit in ko ga res za?uti? ti priraste k srcu :ljubezen:, ap ?e to ho?e? ali no?e? :P .

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OFFtopic

 

Dej Miha, kak?no predstavitev tvoje rakete naredi, dokler jo ?e ima?... uuu, ?e to, kako pa da si iz Mitsu Eclipsa na Mazdo RX-8 pre?altal. RWD? ;)

 

 

l.p.

IMAM RX-8 CHALLENGE 1 LETO IN POL IN NAJ POVEM TISTIM KI JIH ZANIMA PORABA IN VZDR?EVANJE.

MOJ IMA PORABO NAJVE? 10-12 LITROV .12 L JE ?E TAKO DA MORM ORNG PRITISNIT NA PLIN ,SE PRAVI DA GA SPLOH NE ?PARAM.

VO?NJA RELACIJSKA PA 8.5 LITROV DO 10 LITROV.SE PRAVI UMIRJEN VO?NJA PO OMEJITVAH PA TA DO 110 -120KM-NA URO.

JE RES DA NA AVTOCESTAH SEM BOLJ MALO TAM BI ZNALO POKAZATI ?EZ 12 LITROV KER BI VOZIL TUDI

TO FAST AND FURIOUS.AMPAK ROKO NA SRCE MEN ?E NI PORABILO NAD 12 LITROV . :jupiii:

PORABA MOTORNEGA OLJA DEXELIA 5 W-30 MAZDA VSAKIH NA 3000 KM -4000KM 1 L OLJA.ODVISNO KAKO SPET VOZI?.

 

KDOR SE ODLO?A ZA NAKUP TEGA AVTOMOBILA SE NAJ NE ODLO?A DOLGO.TO JE AVTO ,KI MU NI PODOBNEGA VSAJ ZAENKRAT NE. :bravo:

VE? KOT ZADOVOLJEN.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

l.p.

IMAM RX-8 CHALLENGE 1 LETO IN POL IN NAJ POVEM TISTIM KI JIH ZANIMA PORABA IN VZDR?EVANJE.

MOJ IMA PORABO NAJVE? 10-12 LITROV .12 L JE ?E TAKO DA MORM ORNG PRITISNIT NA PLIN ,SE PRAVI DA GA SPLOH NE ?PARAM.

VO?NJA RELACIJSKA PA 8.5 LITROV DO 10 LITROV.SE PRAVI UMIRJEN VO?NJA PO OMEJITVAH PA TA DO 110 -120KM-NA URO.

JE RES DA NA AVTOCESTAH SEM BOLJ MALO TAM BI ZNALO POKAZATI ?EZ 12 LITROV KER BI VOZIL TUDI

TO FAST AND FURIOUS.AMPAK ROKO NA SRCE MEN ?E NI PORABILO NAD 12 LITROV . :jupiii:

PORABA MOTORNEGA OLJA DEXELIA 5 W-30 MAZDA VSAKIH NA 3000 KM -4000KM 1 L OLJA.ODVISNO KAKO SPET VOZI?.

 

KDOR SE ODLO?A ZA NAKUP TEGA AVTOMOBILA SE NAJ NE ODLO?A DOLGO.TO JE AVTO ,KI MU NI PODOBNEGA VSAJ ZAENKRAT NE. :bravo:

VE? KOT ZADOVOLJEN.

 

Hehe, da nisi ti tale mojster http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1659566

..... :hohoho::hohoho::hohoho: Pomoje si to ti, ker ta na avto.netu tudi ne ve kje se izklopi CAPS LOCK :rispekt::rispekt::rispekt: .

 

Tukajle si preberi tale thread http://www.rx8club.com/showthread.php?t=107569, kjer je malo ve? uporabnikov pisalo o porabi in velika ve?ina jih naredi s 60 litrskim tankom povpre?no od 350 - 400 km. Ti si pa najbr? ?arovnik katerega veliki specialni trik je, da si pri?ara porabo 10l. A to lahko ?e koga nau?i?? Sem jest tudi dokaj dober voznik in znam vozit tako umirjeno, kot tudi divjat in tudi porabo znam ocenit. In da pride? na 12 litrov porabe (ne re?em da se tega ne da), ampak bi se moral vsak dan relacijsko vozit s povpre?no hitrostjo nekje 70 km/h po skoraj vedno prazni cesti, kjer bi se minimalno ustavljal.

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, da nisi ti tale mojster http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1659566

..... :hohoho::hohoho::hohoho: Pomoje si to ti, ker ta na avto.netu tudi ne ve kje se izklopi CAPS LOCK :rispekt::rispekt::rispekt: .

 

Tukajle si preberi tale thread http://www.rx8club.com/showthread.php?t=107569, kjer je malo ve? uporabnikov pisalo o porabi in velika ve?ina jih naredi s 60 litrskim tankom povpre?no od 350 - 400 km. Ti si pa najbr? ?arovnik katerega veliki specialni trik je, da si pri?ara porabo 10l. A to lahko ?e koga nau?i?? Sem jest tudi dokaj dober voznik in znam vozit tako umirjeno, kot tudi divjat in tudi porabo znam ocenit. In da pride? na 12 litrov porabe (ne re?em da se tega ne da), ampak bi se moral vsak dan relacijsko vozit s povpre?no hitrostjo nekje 70 km/h po skoraj vedno prazni cesti, kjer bi se minimalno ustavljal.

 

Da jaz sem ta mojster nisem pa ?arovnik ,glej avto se prodaja za navedeno ceno. In napisal tudi da je mo?en preizkus oz.se prepri?at v zmogljivost avtomobila-lahko pa dodam ?e za porabo.(?eprav -ne hvala ni mi treba ?e dodatne reklame za prodajo)

Lahko samo re?em pridi in se prepri?aj.Samo da ?e povem " tankam za 20 evrov ,naredim pa 200 do 220 km,res da grem z rezervo 40-50 km ?rez.Joj z 60 litrskim tankom se pravi polnim tankom sem naredu 540 ,?e ne ve?,bom sporo?il,ker sem samo 1x tanku do konca.Jutri raskiram ponovno 55 evrov za poln tank pa povem.Sicer pa pokli? me, se vsedi zraven mene pa ne bova vozila pod 100 km na uro s polnim tankom pa boma videla ,re?ima za stavo! :ouje: ?e naredima manj kot 500 km ,kot re?e? ti, dam za gajbo :cheers: ,?e pa bo kot sem omenu ?rez pa da? ti za 2 gajbi. :mi pijemoo:Grema na odprto cesto! Sem na razpolago.!!A si upa? !

p.s.

(?e nikoli nisem cencal 70 km na uro in z nobenim avtom nebom)kot re?eno PO OMEJITVAH -ziher pridem z polnim tankom ?ez 500 km.

Pa pozdrav madmaxu nazaj (ne bom ve? pozabu capslock tipke)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da jaz sem ta mojster nisem pa ?arovnik ,glej avto se prodaja za navedeno ceno. In napisal tudi da je mo?en preizkus oz.se prepri?at v zmogljivost avtomobila-lahko pa dodam ?e za porabo.(?eprav -ne hvala ni mi treba ?e dodatne reklame za prodajo)

Lahko samo re?em pridi in se prepri?aj.Samo da ?e povem " tankam za 20 evrov ,naredim pa 200 do 220 km,res da grem z rezervo 40-50 km ?rez.Joj z 60 litrskim tankom se pravi polnim tankom sem naredu 540 ,?e ne ve?,bom sporo?il,ker sem samo 1x tanku do konca.Jutri raskiram ponovno 55 evrov za poln tank pa povem.Sicer pa pokli? me, se vsedi zraven mene pa ne bova vozila pod 100 km na uro s polnim tankom pa boma videla ,re?ima za stavo! :ouje: ?e naredima manj kot 500 km ,kot re?e? ti, dam za gajbo :cheers: ,?e pa bo kot sem omenu ?rez pa da? ti za 2 gajbi. :mi pijemoo:Grema na odprto cesto! Sem na razpolago.!!A si upa? !

p.s.

(?e nikoli nisem cencal 70 km na uro in z nobenim avtom nebom)kot re?eno PO OMEJITVAH -ziher pridem z polnim tankom ?ez 500 km.

Pa pozdrav madmaxu nazaj (ne bom ve? pozabu capslock tipke)

 

Jest bom samo to rekel. Ko sem kupil svojo mi je prej?nji lastnik rekel, da zadeva pije 11-12l povpre?no. Potem sem bral tale forum in na?el samo temo kjer je Poky pisal da tudi njegova malo pije. No do sedaj sem skuril 8 tankov in imam povpre?je 380km na 55 porabljenih litrov (nikoli ne grem ?isto do praznega tanka). Kar pomeni da naredim 7km na porabljen liter = povpre?na poraba 14-15l na 100km. Vo?nja je pa umirjena kombinirana vo?nja pol/pol - mesto/obvoznica. No seveda ?e bi se vozil res umirjeno po praznih va?kih cestah bi pomoje pri?el na 11-12l. Samo zdej mi pa ti povej kolikokrat so na cesti optimalni pogoji? Ne more? govorit o stalnem povpre?ju, ?e ti uspe en tank idealno odvozit. Zdi se mi pa sploh ?udno da nikoli ne tanka? polnega tanka in potem "predvideva?" porabo. Jest si lepo vodim statistiko porabe in vsaj TO?NO vem pri ?em sem. Hm, naj se oglasi ?e owneR, ?e tole bere. Jaz sem ga kontaktiral, ko je ravno kupil avto in ko ?e ni skuril prvega tanka mi je tudi on napisal da misli da bo povpre?na poraba 9-10l.

 

No edina dva, ki sta torej za moje pojme na tem forumu po?teno povedala o porabi sta bila RX-8 in pa tisti s ?rno Mazdo (ne vem ve? nicka).

 

Sej jest ti ?elim da proda? avto, ker je super avto in bo marsikdo zelo zadovoljen z njim. Ne vem pa zakaj mora? delat reklamo z neko (vsaj za moje pojme) nerealno porabo. Pa tudi ne vem kje si dobil tiste slike v tvojem oglasu, ker ti prodaja? model Challenge, slike so pa od nekega custom modela (jest bi rekel da so od Revolution CL modela, ker vidim notri navigacijo in xenonke, ne vem samo zakaj je notri velur namesto ledra - zato sem napisal da se mi zdi da je ena custom oprema notri). Poleg tega so slike slikane v Avstriji......

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vidm d je spet en prepir glede porabe na vidiku, ker zadnji? so ?e nekteri ?elel pokija na la? postavit, samo pa? kdor zna zna, ne vem npr. zakaj bi se nekdo za svoj nekdanji voz lagal kolko mu je kuru! <_< :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

l.p.

 

Saj se ne prepiramo ,pa dobenih reklam ni.Lastnik sem dobro leto in pol,tanku sem ve?inoma za 20-25 e.

In z tankom naredil 200 -220 KM.Ne vem za kaj bi si sam sebi lagal .Danes sem tanku za poln tank pa bom povedu koliko bom z njim naredil(grem 40-60KM z rezervo skoraj z vsakim tankom.)Bom sporo?il.Kaj se pa ti?e (navigacije )je mo?en dokup in pa mp3 modul tudi)! Namre? to sem si sam nabavil dodatno iz nem?ije in ni v?teto v ceno! -Ni bilo poceni!

Kaneda vpra?am al ma? mo?nega al ?ibkega ?e v tem je razlika v porabi.

Lahko pa ?e potrdim da sem pred nakupom vozil obe razli?ici!

In verjeli ali ne da ima ?ibkej?i ve?ji navor na minuto in je pospe?ek bolj?i vse do 160 KM na uro.Pol pa pride v po?tev 231 konjski.

V glavnem men na ljubo je ?ibkej?i bolj prepri?ljiv za na?e ceste.

za avtoceste ,?e bi se na njih veliko vozil pa sigurno mo?nej?i.Mislim da je tudi kon?na hitrost malce ve?ja pri mo?nej?em.

kar se pa porabe ti?e in same vo?nje pa naj povem da mi ?ere kot sem napisal (normalne fure) ne (70KM!)

Vozim pa tudi tako da gledam ,da me skoraj ni? ne more prehitevati ,ko zagledam da se nekdo ho?e malce poigrati od zadaj! : Mora imeti malce Tako da ga ?param tudi ne ob tak?nih situacijah.!

pa lep pozdrav vsem mazdovcem in obilo u?itka ob vo?nji ?elim!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.