Skoči na vsebino

I??em kakega lastnika RX-8!


Barkley

Priporočeno sporočilo

No tkole je zdej...zadevo sem v ?ivo pregledal in sprobal... :rispekt::rispekt::rispekt: ...in ?e enkrat :rispekt::rispekt::rispekt:

Kak?na izdelava, kak?na oblika in predvsem kako brutalno nehumani pospe?ki :blink: Pa ko se zadeva zavrti nad 5000 rpm kak?en strupen zvok!!!

Na preizkusni vo?nji sem preto?il tok adrenalina, kot ?e nikol! Pa kaki pojemki!!! Sploh ne vem kje bi za?el opisvat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 308
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kdaj bo tvoj :danzoman::bravo::jupiii::ouje::rispekt: ?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e tazadnji Top Gear si poglej, kjer se Clarkson, May in Hammond skregajo kateri je bolj?i ali Mazda RX-8 ali Audi TT ali Alfa Brera.

 

Predvsem si pa poglej Stigovo vo?njo na ?as, kjer je bilo res lepo videti kako se lahko eriksko vozi ?portnodirkalno. :bravo:

 

Aja, Poky tudi ti si poglej zadevo, malo natreniraj, da nam bo? tole demonstriral v soboto v Celju ;):D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, Poky tudi ti si poglej zadevo, malo natreniraj, da nam bo? tole demonstriral v soboto v Celju ;):D

 

He he,misli? ti,da sn jaz neki Clarkson??? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaarano...se po?utim rahlo omoti?no trenutno...tko da jutr poro?am kako in kaj :bravo::bravo::bravo:

 

Cool! :bravo: Pa ?imprej slikce gor,ko bo avtek doma! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi lahko kdo razlo?i zakaj se RX-8 let.04 prodajajo ?e za 17.000 EUR. Meni se zdi velik padec cene v 3 letih

 

So avtomobili iz uvoza ali ker so izven garancije (vankel) ali je kaj drugega?

 

Aja ?e to: kako se avto obnese na mokri cesti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja ?e to: kako se avto obnese na mokri cesti?

 

a je to misljeno zaradi zadnjega pogona?

ce ja potem brez skrbi, ce glava funkcionira kot je treba bo tudi desna noga poskrbela, da ne pride do nekih nepricakovanih zanasanj...sploh pa itak ma razne DSC-je itd

Meni je ratalo prit iz LJ do KR z bmw-jem 520 letnik 1978, z letnimi gumami po hudem snegu (tok tezko je bilo vozit, da celo, ko sem saltal iz 3. v 2. je zanasal...je bil pa ta avto prava sola voznje, in mi ni zal, da sem ga mel par mescev :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma jaz tudi nisn mel izku?enj z zadnjim pogonom,pa gre nekak! :D V?asih je prav zanimivo! :bravo:

 

A kupuje? RX8?? :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cena je pa tako nizka ker ni nekega povpra?evanja po tem avtu, ljude ne zaupajo Wanklu, ?e :D

 

To?no to....na ?alost. :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cene RX-8 so res sme?ne...no vsaj glede na konkuren?ne avtomobile...kakor sem jaz dobil ob?utek pri pre?esavanju ponudbe je res ravno wankel tisto, kar gre v nos konzervativni slovenski naciji...nekaj novega pomeni nekaj slabega...mogo?e bolje re?eno nekaj rizi?nega...sam sem se zanimal v prvem planu za Hondo S2000, samo za recimo 20k eur dobi? to lepotico ?e kar v zrelih letih, medtem ko RX-o pa zelo sve?o, s tem, da ima slednja ?e prostor za 2 dodatna prisklednika in da je malce bolj realna glede vsakodnevne uporabe...no pa? Honda ima pa mogo?e v drugih pogledih svoje prednosti...odvisno kaj i??e? in kaj potrebuje?...bolje re?eno kaj si ?eli? ;)

 

LP

 

Barkley

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ravno ?ar tega avta,da lahko 4 osebe normalno sedijo v njem,?eprav gre za ?portni avto! :bravo: To je tudi pri meni odtehtalo,da sn ga sploh kupo,ker smo trije ?lani dru?ine. ;) Tak,da kaki dvosedi ?portniki so pri meni ?e takoj odpadli. :( Je pa tudi res glede Wankla,da ravno zaradi motorja ljudje ne zaupajo preve? temu avtu,?eprav je to nek nepotrjen stereotip.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadaj se sedi res na nivoju, kar se ti?e prostora za noge in samih sede?ev, ter dostopa do njih...res pa ne morem podat mnenja kako zadeva izpade, ?e ima? 180cm, samo glede na filling, ki sem ga sam dobil naj ne bi bilo to problemati?no...lahko se motim...da me ne bo? za besedo vlekel :P

 

LP

 

Barkley

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,kot so ti ?e povedali,ni z sedenjem zadaj v RX 8ki nobenih problemov! :bravo: Je res avtek za 4 osebe,ki se lahko normalno peljejo. :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.