Skoči na vsebino

I??em kakega lastnika RX-8!


Barkley

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 308
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ta zavarovalnica naj bi baje najbolj komplicirala in zavla?evala pri izpla?ilu <_< , tako da odsvetujem uporabo njihovih uslug :ne vem:

 

Mah se vem,da ni najbolj?a izbira,samo mam tam kolega pa mi neke dodatne popuste zrihta! ;)

 

 

Poky...kako hudi?a se na?tela vi?ino ?arometov...kratkosvetilni ksenon je namre? obupno nizek in jaz ne najdem nobene prakti?ne nastavitve za to...je najbr? treba kr na servis a ne ;)

 

Kolko jaz vem se xenonke same nastavljajo..... :whatever:

 

 

Aja,pa lep avtek!! :bravo: Kot da bi svojga gledal! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje glede xenonk ni ?isto vse res kar pravte. Res se same ?telajo ampak nevtralno lego jim mora? pa ravno tako dolo?it s ?raufi pri ?arometu, ki skrbijo za dvig ali spust ?arometov.

 

Pazi torej, da te serviserji ne odslovijo s trditvijo o samodejnem nastavljanju ?arometov.

 

Druga mo?nost pa je, da ti ne deluje samodejno nastavljanje in da so ?arometi obstali v spodnji legi. To najla?je ugotovi? tako da pri ugasnjenem motorju pri?ge? xenonke in nato s pri?ganimi lu?mi v?ge? motor. ?e lu?i svetijo v steno bi moral opaziti, da se snop konkretno dvigne iz najni?je lege. ?e se to ne zgodi potem bo treba halo servis, da zadevo preverijo.

 

 

Druga?e pa je to res hud avtek in mislim, da bo? imel veliko u?itkov z njim. Pa po pameti, da ti zadeva ne zbezlja po svoje - kaj sem hotel povedati, najprej avto spoznaj potem ?ele preizku?aj njegove zmogljivosti, da ne bo kaj narobe. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za dons je bla na?rtovana preizkusna vo?nja no. 2 ampak je zaradi slabih vremenskih razmer odpadla :angry:

Boss hvala za info...bom preizkusil zadevo in rezultatom primerno ukrepal!

Poky rabil bi ?e pomo? glede alarma...ni mi jasno kako deluje...na daljin?ku so gumbi:

-centralno daljinsko odklepanje

-centralno daljinsko zaklepanje

-odpiranje prtlja?nika

-izklju?itev alarma (vsaj tako ga jaz razumem)

 

A se alarm vklju?i avtomatsko, ko ga zaklene? al kaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako. ;) Sicer pa si podrobneje preberi v knji?ici o avteku,tam je vse lepo opisano.Jaz sn si tudi tam vse prebral,ker mi marsikaj ni blo jasno. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj mam spet feeling,da svoj avtek gledam.... :P

 

Barkley,a ?ibedah ma? na avteku,na slikah se ne vidi to?no... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky ?e eno vpra?anje...si ?e kaj stestiral kon?no hitrost? Ne gre mi namre? v glavo naslednje...tovarni?ki podatki navajajo max. hitrost nekje okol 235km/h ?e se ne motim...zadnji? pa sem testiral na AC s tem da smo bili trije v avtomobilu, bla je ?ista ravnina in brez problemov smo pri?li do 247km/h s tem, da je blo ?e kakih 1600obr./min na zalogi in se je hitrost ?e vedno zvi?evala, ampak zaradi prekratke ravnine nismo mogli sprobat do kje zadeva gre...ma? mogo?e kake insajderske info kako je s tem?

 

LP

 

Barkley

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi serijski ?tevci la?ejo po defaultu in pri hitrostih nad 200km/h je to lahko ?e kar 15-20km/h v plus. Se pravi, da je tvoja hitrost bila kar tam nekje kot jo navajajo za max speed.

 

Najla?je bo? zmeril to?no hitrost s kak?nim GPS-jem ali pa namensko navigacijo, kot je recimo Garmin, ki meri to?no hitrost in tudi zabele?i najve?jo hitrost.

 

Pa po pameti B)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj mi to sprobavamo pono?i pa AC, ker edino takrat lahko res sproba? to :bravo:

Na to, da ?tevci la?ejo sem tudi ra?unal ampak da toliko? Zanimivo bi blo enkrat sprobat, da bom sam v avtu in da gre? vsaj do kakih 8500rpm :bravo:

 

Sicer si pa poglej temo Top speed, ki sem jo odprl prav s tem namenom saj sem danes navsezgodaj zjutraj testiral prav to in pri meni la?e 12km/h pri hitrosti 206km/h. Teb pri 235km/h bo verjetno "napake" kar 15km/h.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?tevci la?ejo,samo pri tem avteku je digitalni,pa je malo te?je to za re?t! :P In ja,ni? ?udnega,da si ga tolko nateral,se gre! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?tevci la?ejo,samo pri tem avteku je digitalni,pa je malo te?je to za re?t! :P In ja,ni? ?udnega,da si ga tolko nateral,se gre! :bravo:

 

Saj je vseeno kak?en je ?tevec... baje so neka pravila, ki narekujejo, da morajo ?tevci "lagati" v plus v dobrobit ve?ji varnosti or something.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja...ena izku?nja ve? zame danes :whatever:

Ostal v snegu sredi ceste...letne gume, 10cm snega in 15% klanec je ubita?na kombinacija...in potem, ko ugotovi?, da se ne premakne ne naprej ne nazaj niti za mm in ko pride? ?e do spoznanja, da si na obmo?ju brez signala za telefon in je treba 1,5km prete?t po snegu (seveda brez marele, ustrezne obutve in obleke), nakar se ?e (brez pretiravanja) pol ure valja? pod avtom v snegu in v temi i??e? kje za 100 mater se vle?ni klin v?raufa, vmes seveda pridejo ?e :policaj: , ki vr?ejo ven eno ali dve pametni (moram jih pa pohvalt da mi kazni zarad letnih gum niso prtisnli :rispekt: )...uf...kje naj nadaljujem...no ja...potem avto ?e na avtovleko ni ?el, ker je prenizek, medtem pa se je za mano zbralo ?e like maljon folka, ki ni moglo mim in nekateri so postajal ?e po?teno ?iv?ni...in avto ?e kr ni hotu na avtovleko, ker ga je blo treba podlagat in so ble deske mokre so spodrsavale k da so pla?ane za to itd. itd. in kot da niti to ni dovolj je ?e avtovleka nekaj hotla zakopat itd. :vesel:

No pomembno je to, da je avto zdaj v gara?i, nepo?kodovan, sicer pa potreben enega po?tenega pranja zunaj in znotraj :bravo:...lastnik pa potreben ene ?katle persena in teden dni po?itnic na Bahamih v dru?bi treh (90/60/90) dam :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja...ena izku?nja ve? zame danes :whatever:

Ostal v snegu sredi ceste...letne gume, 10cm snega in 15% klanec je ubita?na kombinacija...in potem, ko ugotovi?, da se ne premakne ne naprej ne nazaj niti za mm in ko pride? ?e do spoznanja, da si na obmo?ju brez signala za telefon in je treba 1,5km prete?t po snegu (seveda brez marele, ustrezne obutve in obleke), nakar se ?e (brez pretiravanja) pol ure valja? pod avtom v snegu in v temi i??e? kje za 100 mater se vle?ni klin v?raufa, vmes seveda pridejo ?e :policaj: , ki vr?ejo ven eno ali dve pametni (moram jih pa pohvalt da mi kazni zarad letnih gum niso prtisnli :rispekt: )...uf...kje naj nadaljujem...no ja...potem avto ?e na avtovleko ni ?el, ker je prenizek, medtem pa se je za mano zbralo ?e like maljon folka, ki ni moglo mim in nekateri so postajal ?e po?teno ?iv?ni...in avto ?e kr ni hotu na avtovleko, ker ga je blo treba podlagat in so ble deske mokre so spodrsavale k da so pla?ane za to itd. itd. in kot da niti to ni dovolj je ?e avtovleka nekaj hotla zakopat itd. :vesel:

No pomembno je to, da je avto zdaj v gara?i, nepo?kodovan, sicer pa potreben enega po?tenega pranja zunaj in znotraj :bravo:...lastnik pa potreben ene ?katle persena in teden dni po?itnic na Bahamih v dru?bi treh (90/60/90) dam :hohoho:

 

To ti je zaje**** situacija in je nobenemu ne ?elim.No samo da je z avtom in stabo vredu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,?torija ja. :P Ni ta avtek za sneg,sploh pa ne brez zimskih gum. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.