Skoči na vsebino

I??em kakega lastnika RX-8!


Barkley

Priporočeno sporočilo

Ne sam res pa nism vedu, da gre lohk v dolo?enem trenutko popolnoma vse narobe k da snema? film pizda ne pa da si v real lajfu...vsaki? k sm mislu, da je to pa vi?ek vseh vi?kov se je ?e kaka dodatna stvar zalomila...

Poky pa kdo hudi?a je tko skril tist navoj za vle?no kljuko tja nekam v tisto satovje, k ga po moje ?e sam dizajner vozila ne najde ve?...Sj dokler zadeve na potrebuje? je hudo, ker je popolnoma nevidno, sam k pa pride po prakti?ne uporabe si pa na*ebal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 308
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja tisti klin sn jaz tudi ?e iskal,ampak samo iz firbca,tolko,da sn vido ki sploh je. :D Pa ?e ne bi v knji?ico pogledal,ga pomoje tudi nebi hitro najdo. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Max oprema je Revolution C. Prtlja?nik ma po knjigi 290l prostora. ?e kaj? ;)

 

 

A bo? nabavo? :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je pa kaj servisni interval,stro?ki prvega servisa in nadaljnih servisov?

 

Kako so kaj dragi deli nasploh, ?e mogo?e pride do ?esa?

 

v bistvi me zanima vse kaj se da zvedet, najraje pa bi sli?al od nekoga, ki ima taki avto in je naredil ?e nekaj kilometrov.

 

Kako je za dalj?e relacije, se pravi udobje,zvo?na izolacija, ipd.?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm,kaj naj re?em... :whatever: Avto je v vseh pogledih super. :bravo: Servisni interval je kot pri ostalih Mazdah na 20k km,cena je mogo?e malenkost dra?ja,kot sn dal za servis Mazde 3. (na 45k km servis je bil malo manj kot 60k biv?ih SIT) Cene delov ti lahko pa Wildcat pove iz prve roke,?e te zanimajo,sam ?e nisn kaj nabavlal,tak da ne vem. :P Vo?nja je tudi presenetljivo udobna za ?portni avto,4 osebe odrasle se lahko normalno peljejo v njem,seveda ?e niso sami dvometra?i. :D Skratka..... :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Barkli, tale prigoda s snegom je res bedna! <_<

 

Tut sam sm vidu kako funkcionirajo sneg, letne gume + zadn pogon, s tem da ma? vrjetn precej ?ir?e gume kot moje 205ke in pa krepko ve? mo?i, tko da si loh mislm da se je pol glede na moje te?ave vse skup ?e potenciralo! :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil naslednji? pa 2 ?akla cementa od zadej v kufer pa gasa ;)

Splo?no glede RX-8 lahko po nekaj tednih lastni?tva re?em, da mi je zelo v?e?, predvsem zato, ker je zelo dobro na?tudirana kombinacija ?portnega avtomobila in ?e se lastniku zaho?e tudi povsem navadnega, udobnega vozila z dokaj normalno porabo in zelo solidnimi potovalnimi lastnostmi.

Kar se pa na papirju obljubljene mo?i ti?e pa :rispekt: samo kot sem ?e prej napisal takrat ni poceni...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko da? tudi na sovozni?ki sede?,ampak se more? pol skozi sam vozit pozimi! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gre se najbol za udobje in kolko tolko normalno vo?njo, saj bi se dnevno delalo 150km

 

dizel odpade :P

 

 

je kaka posebnost na katero se mora pazit pri kupovanju rabljenega?po mojem mnenju verjetno ne, ker kdo si taki avtomobil lasti ga nima za vozit krompir :)

 

gleda se pa nekje 1leto star, ?rn ali rde? z vso opremo, se pravi Revolution C ( ?e sem prav razumel )

 

 

spra?ujem zato, ker grem v soboto na ogled enega nekje okolica radgone, je pa ?rn z vso opremo, star 8mescov. Na internetu ga nisem zasledil, je mi pa zanj povedal znanec

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res dobitna kombinacija: ?iroke letne gume, zadnji pogon, klanec in sneg :hohoho:

 

Va?no, da si zadevo re?il brez nekih ve?jih te?av in stro?kov predvsem iz strani policije. Komot bi ti lahko ubrisali kazen 100.000 biv?ih sitov. ker si oviral promet zaradi neustrezne zimske opreme.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Blindek,pol pa le poro?aj kak se bo? kaj zmeno tam. ;)

 

Aja,pa kako pa ma kaj ceno,?e je samo 8 mescov star?? :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To kupuje za sina,ki bo ?ez 22 let dopolnil 18 let. :P:hohoho::hohoho:

 

Joke,verjetno za sebe ja,vsaj pomoje.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako kot si rekel, kupujem za sina in med tem ?asom bom ga ulaufal :)

 

verjetno je marsikomu sme?no da bi ?el iz stare mx3 in coupeja na rx8, vendar se mi trenutno ne da razlagat celotne zgodbe...mogo?e drugi?

 

da bi na?ega o?eta prepri?al naj vzame kaj drugo kot bmwja pa je skoraj nemogo?e...mati pa tak nevem zakaj sploh ima avto...v 3letih odkar je novega kupila je naredila 24kkm...od tega 5kkm mojih :whatever:

 

 

zaenkrat se ?e samo veselim sobote, nemorem sploh ve? spat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Po dolgem ?asu moje odsotnosti se vra?am na forum. Kot vidim vas je ?e nekaj novih lastnikov RX-8. No moram re?i, da smo se mi od svoje "kon?no" poslovili in bom napisal na?e zadovoljstvo o avtomobilu v slabih treh letih - mogo?e bo komu pripomoglo kot pomo? nakupu.

 

Avto?ek je kot celota super. Z njim ni bilo nobenih problemov, tako, da smo bili zelo zadovoljnji z njim. Brez problema se peljejo 3 osebe in tudi prtlja?nik je dovolj velik, pravtako je pa tudi za zadnja potnika dovolj prostora. ?e bi bil pa 10cm dalj?i, bi pa zmagali v nulo!

 

Kar se pa ti?e tako opevanega Wankla, pa... Saj ne, motor ima fantasti?en zvok v visokih obratih, pravtako tudi dobro gre - ampak samo v visokih obratih. Pri 2000 obratih enostavno ni ni? od njega, nobenega pospe?evanja, prebujati se za?ne nekje pri 3000+ obratih, ?e pa ho?e? iztisniti malo ve? iz njega mora biti pa ?tevilka nad 7000. Nevem kako vsi pravite, da je ta avto var?en - kdor ima denar za tak avto ima verjetno tudi za bencin. Porabe se na relaciji ne da spraviti pod 11 litrov, neka kombinirana vo?nja pa je 13-15 litrov, pri priganjanju (ni potrebno da je pedal skoz na tleh, in da so obrati nad 8000) pa lahko pri?akujete okoli 20 litrov. Pravtako pa tudi poraba olja ni zanemarljiva. Pri lepi vo?nji (poraba 13-15 litrov) se je poraba olja gibala na za?etku okoli 1 litra na 3000km, po 20.000 prevo?enih km se je pa ta interval prepolovil - olje original za RX-8, in glede na to, da pride liter olja s super popustom 15?, druga?e kar nekaj ? ve?, tudi to ni zanemarljiv podatek.

 

Je pa druga?e avto kot celota super. Lega je odli?na, volan in menjalnik sta tudi super, servisi zelo ugodni, skratka zelo zadovoljnji z vsem.

 

Ko pa pravite kako to, da so malo rabljene RX-8 tako ugodne - ja avtomobili se na avtonetu prodajajo pod ceno, pa ?e vedno se nemorejo prodati. In potem te kdo kli?e (ko smo imeli oglas na avtonetu) in ti vpra?a, ?e res tak avto pije okoli 8 litrov...in podobne stvari, katere so mu natresli obupani lastniki, kateri se niso mogli nikakor znebiti avtomobila.

 

Zgoraj napisan tekst ni mi?ljen kot nobena pravokacija ali karkoli podobnega! ?e ?e koga kaj zanima naj vpra?a, bom z veseljem odgovoril!

 

Lp in sre?no vo?njo vsem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RX-8,vse ti verjamem,samo vseeno je moj pri obojem (olje,bencin) malo bolj var?n! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poraba na relacijski vo?nji je 11.5 -12.5 litrov,?e je zraven avtocesta in ve?je brzine se pa dvigne ja. ;) Olja pa nekje 1l na 5000 km.

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.