Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ni? ni v redu.Samo folk se je spet razdelil na leve in desne (tega v prvih protestih ni bilo in zato so tako odmevali in bili uspe?ni), pa provocirali so z jugo zastvami in zvezdami in zdej je kar je.Oblastniki se pa zabavajo.

 

Mene zvezda ne moti, se pa strinjam da jugo zastava nima tam kaj iskati. Mislim da je ideja ?e vedno proti aktualnim politi?nim facaam. Men gre bol na ?ivce, da se kar eni ?tulijo bit organizatorji Darko ?trajn pa Vuk ?osić,ki je tolk dnarja zmolzu od dr?ave za neke projekte. Sam kdo je politi?no neobremenjen si pa kar ne upam podat oceno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene zvezda ne moti, se pa strinjam da jugo zastava nima tam kaj iskati. Mislim da je ideja ?e vedno proti aktualnim politi?nim facaam. Men gre bol na ?ivce, da se kar eni ?tulijo bit organizatorji Darko ?trajn pa Vuk ?osić,ki je tolk dnarja zmolzu od dr?ave za neke projekte. Sam kdo je politi?no neobremenjen si pa kar ne upam podat oceno.

 

Zdej bo treba res pazit na te paciente, ki bodo posku?ali uletet kao neki novi voditelji.

Mislim, da bi moralo iti naprej po starem (brez voditeljev in fac v ospredju), brez prijavljanja in ?ele pozneje stopit skupaj in odlo?it, kako naprej.Pa preve? je ?e enih fejzbuk strani o isti stvari, tako da folk ne ve ve?, katere so prave in katere so "re?irane".

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ni v redu.Samo folk se je spet razdelil na leve in desne (tega v prvih protestih ni bilo in zato so tako odmevali in bili uspe?ni), pa provocirali so z jugo zastvami in zvezdami in zdej je kar je.Oblastniki se pa zabavajo.

 

Glej, vedno se najdejo provokatorji, enkrat eni z zvezdami, drugi? eni z neonacisti?no simboliko. Problem je le v tem, da pa? najbolj povzemate in komentirate dogajanje prikazano v medijih tisti, ki vas ni bilo zraven. V Lj nisem videl nikogar z zastavo iz ?asa juge, se je pa na?el en na 500 ljudi, da je mel na kapi rde?o zvezdo. In zdej to posplo?evat na vse protestnike je milo re?eno pobalinsko oziroma v Majerjevem zdraharskem tonu - pribli?no tako kot bi zaradi tistih neonacijevskih razbija?kih huliganov iz prej?njih protestov reku, da gre za neonacisti?ne proteste v ?ast dolfetu. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..., da je Janković lopovski turbokapitalist, kateri izigrava DURS in upnike, poleg vsega tega pa ?e grobar mnogih podjetij (poslovni partnerji Electe, dobavitelji Mercatorja, podizvajalci Sto?ic,...).

 

Verjetno je kej od tega celo res, vseeno pa ni grobar dr?ave, kar Majer dejansko je (politi?no, ekonomsko, dru?beno in socialno)... sicer pa ?e bi imeli res pravno dr?avo, neodvisne sodnike na?elu z ustavnimi bi Majer ?e davno sedel s precej dolgo kartoteko za vsa sranja v zadnjih 20 letih. Jankovi? pa tudi al bi pa vsaj oreng ?vical na sodi??ih.

 

Tko si pa oblast za lasten blagor in lastne koristi podreja vse neodisne in?titucije dr?ave in zato imamo sranje, ki ga imamo in eni ste pripravljeni tako situacijo branit do zadnjega diha ter tudi druge prepri?evat, da se naj ne upirajo, da bodo lahko elita?i zadevo v miru speljali do konca... oh Slovenija le kaj ti je tega treba bilo. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene zvezda ne moti, se pa strinjam da jugo zastava nima tam kaj iskati. Mislim da je ideja ?e vedno proti aktualnim politi?nim facaam. Men gre bol na ?ivce, da se kar eni ?tulijo bit organizatorji Darko ?trajn pa Vuk ?osić,ki je tolk dnarja zmolzu od dr?ave za neke projekte. Sam kdo je politi?no neobremenjen si pa kar ne upam podat oceno.

 

Njim je glavni cilj nova leva vlada, ki bi spet uvedla ministrstvo za kulturo in odprla pipico za kulturnike... torej spet ?rpanje dr?avnega denarja za ni? dela... pijavke navadne delomrzne levo usmerjene, potem jih pa vidi? viseti po Metelkovi. Mar? delat!

 

 

...eni ste pripravljeni tako situacijo branit do zadnjega diha ter tudi druge prepri?evat, da se naj ne upirajo, da bodo lahko elita?i zadevo v miru speljali do konca... oh Slovenija le kaj ti je tega treba bilo. :(

 

Ne podpiram oblasti, samo dokler bodo protestniki vpili dol z barabami, obenem pa dejansko s tem mislili gor z ?upankovićem, toliko ?asa mene na proteste ne bo. Dokler ne bo neke resne alternative oziroma vsaj znano, ZA kaj protestiramo, ne pa proti ?emu, so teli protesti bolj kot ne jalovo po?etje. Podpiram boj proti vsem skorumpiranim (da, tudi proti JJ), samo tole selektivno leva?ko protestiranje pa ni zame.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz podpiram proteste, da ne bo pomote, samo da bi bilo res bolj?e-za pravno dr?avo, pa naj potem zaprejo vse, ki jim pa? doka?ejo, da so krivi (ker le tako bo res za?ivela pravna dr?ava), ne pa, da bomo spet gledali iste face v drugih kao novih strankah.Res bi morali izbrati nekontaminirane ljudi in jih izvolit na novih volitvah.Seveda bi morali biti v?e? vsem in ne spet z kak?nimi ?udnimi idejami hodit ven ali pa z kak?nimi

starimi idejami stra?it.In nato bi morali raz?istiti z starimi zamerami za vedno, ker to ni bilo nikoli re?eno pri nas (obsoditi krive in oprostiti nedol?no obsojene).In nato vsi skupaj naprej za iste cilje.Bi pa moralo imeti ljudstvo v rokah instrumente za takoj?nje kaznovanje oz.odstavitev vsakega, ki bi le pomislil na kak?ne lumparije v politiki ali bilo kak?no povezovanje z sumljivimi lovkami.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Njim je glavni cilj nova leva vlada, ki bi spet uvedla ministrstvo za kulturo in odprla pipico za kulturnike... torej spet ?rpanje dr?avnega denarja za ni? dela... pijavke navadne delomrzne levo usmerjene, potem jih pa vidi? viseti po Metelkovi. Mar? delat!

 

tole sploh ne bom komentiral, ker posplo?uje? do nezavesti. :whatever:

 

Ne podpiram oblasti, samo dokler bodo protestniki vpili dol z barabami, obenem pa dejansko s tem mislili gor z ?upankovićem, toliko ?asa mene na proteste ne bo.

 

Oprosti ampak kako si pa to relacijo ven potegnil? Kdo je rekel, da se ru?i Majerja, da se bo Zoklna gor spravlo? Ampak enoi pa mate bujno domi?ljijo. Trenutno je edino ena nadstrankarska kompetentno zastavljena tehni?na vlada ?e najbli?je tistemu kar rabimo. Ampak res, ?isto brez politi?ne opredelitve - se pravi noben Zoki pa noben Majer ne sodita sem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Njim je glavni cilj nova leva vlada, ki bi spet uvedla ministrstvo za kulturo in odprla pipico za kulturnike... torej spet ?rpanje dr?avnega denarja za ni? dela... pijavke navadne delomrzne levo usmerjene, potem jih pa vidi? viseti po Metelkovi. Mar? delat!

Ne podpiram oblasti, samo dokler bodo protestniki vpili dol z barabami, obenem pa dejansko s tem mislili gor z ?upankovićem, toliko ?asa mene na proteste ne bo. Dokler ne bo neke resne alternative oziroma vsaj znano, ZA kaj protestiramo, ne pa proti ?emu, so teli protesti bolj kot ne jalovo po?etje. Podpiram boj proti vsem skorumpiranim (da, tudi proti JJ), samo tole selektivno leva?ko protestiranje pa ni zame.

 

theBill pod tvoje odgovore se pa podpi?em tudi sam :jupiii:

 

 

tole sploh ne bom komentiral, ker posplo?uje? do nezavesti. :whatever:

Oprosti ampak kako si pa to relacijo ven potegnil? Kdo je rekel, da se ru?i Majerja, da se bo Zoklna gor spravlo? Ampak enoi pa mate bujno domi?ljijo. Trenutno je edino ena nadstrankarska kompetentno zastavljena tehni?na vlada ?e najbli?je tistemu kar rabimo. Ampak res, ?isto brez politi?ne opredelitve - se pravi noben Zoki pa noben Majer ne sodita sem.

 

Ne Boss emi vidimo malo dlje kot drugi, ki slepo nasedate ljudem, ki se ogla?ajo za re?itelje ob enem pa javno podpirajo Jankovića in tega sedaj niti javno ne zanikajo, pa ali si res tako slep, da ne vidi?, da liberalna akademija z ?trajnom na ?elu jasno stoji za Jankovićem in oni so se ?e oklicali in to javno na TV za re?itelje Slovenije, zame oni to niso, ker niso nobeni novi obrazi oni, to se obrazi, ki so nam vladali 60 let in so glavni krivci za stanje v Sloveniji in ?e ?e smo za spremembe in sem zraven nisem za take neke spet kvazi spremembe, sem za popolnoma nove obraze in dokler jih ne bo mene ne bo zraven pri teh mitingih, ki so produkt neke dr?ave od katere smo se leta 1991 odcepili. Glavni akterji teh mitingov pa so prihajali ravno od tam od koder prihaja prav va? ljubi Zoki, ni to neko naklu?je???

post-3360-1356295836_thumb.jpg

post-3360-1356295926_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Njim je glavni cilj nova leva vlada, ki bi spet uvedla ministrstvo za kulturo in odprla pipico za kulturnike... torej spet ?rpanje dr?avnega denarja za ni? dela... pijavke navadne delomrzne levo usmerjene, potem jih pa vidi? viseti po Metelkovi. Mar? delat!

Ne podpiram oblasti, samo dokler bodo protestniki vpili dol z barabami, obenem pa dejansko s tem mislili gor z ?upankovićem, toliko ?asa mene na proteste ne bo. Dokler ne bo neke resne alternative oziroma vsaj znano, ZA kaj protestiramo, ne pa proti ?emu, so teli protesti bolj kot ne jalovo po?etje. Podpiram boj proti vsem skorumpiranim (da, tudi proti JJ), samo tole selektivno leva?ko protestiranje pa ni zame.

 

Dej ne seri...kak?ni levi pa desni...a si ti prebral zahteve?

post-245-1356374419_thumb.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej ne seri...kak?ni levi pa desni...a si ti prebral zahteve?

 

 

Zakaj pa se potem ?trajn in njegovi z njimi slikajo in jih pozivajo protestom, ali pa jaz ne vem in imamo ?e kako novo resno stranko brez stricev iz ozadja ali ospredja????? :aaaaa::aaaaa::aaaaa:

 

Pa to tako levi kot desnih.

 

Zakaj pa potem mediji tega ne poro?ajo, poro?ajo samo kako starci okoli ?trajna bodo re?ili Slovenijo, jok ti niso moja alternativa, so ?e dolgo strici iz ospredja vsem mogo?ih levih strank, ki so jih zamenjali kot spodnje gate, kar je tipi?no predvsem za te kaviar levi?arje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa se potem ?trajn in njegovi z njimi slikajo in jih pozivajo protestom, ali pa jaz ne vem in imamo ?e kako novo resno stranko brez stricev iz ozadja ali ospredja????? :aaaaa::aaaaa::aaaaa:

 

Daj pazi da strici ne pridejo ?ez dimnik pono?i, so vsepovsod, ps rde?e se obla?ijo.... :ninja:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj pazi da strici ne pridejo ?ez dimnik pono?i, so vsepovsod, ps rde?e se obla?ijo.... :ninja:

 

Ja sam res te strici imajo toliko za ?ez cerkev, potem pa morajo njihovi hlapci ma?i, ja toliko o njihovi verodostojnosti, mislim, da bi samo spoved pri njih bila dalj?a kot najdalj?a ma?a. Druga?e pa jaz ?e vem kateri so zakamuflirani komunisti?ni strici in kdo so pravi Bo?i?ki tako da ni treba te zame skrbet, znam sam zase, raje skrbi za koga drugega. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa se potem ?trajn in njegovi z njimi slikajo in jih pozivajo protestom, ali pa jaz ne vem in imamo ?e kako novo resno stranko brez stricev iz ozadja ali ospredja????? :aaaaa::aaaaa::aaaaa:

 

Pa to tako levi kot desnih.

 

Zakaj pa potem mediji tega ne poro?ajo, poro?ajo samo kako starci okoli ?trajna bodo re?ili Slovenijo, jok ti niso moja alternativa, so ?e dolgo strici iz ospredja vsem mogo?ih levih strank, ki so jih zamenjali kot spodnje gate, kar je tipi?no predvsem za te kaviar levi?arje.

 

Dej drugi? vsaj poglej kaj in preber. Starci so okol Pirjevca ki nikoli ni bil v Partiji za razliko od JJ khm in morda tudi Zokija.(za njega res ne vem). Mene motita okoli njega ?trajn in ?osić.

Kot sem ?e napisal in kot je zahteva naj odstopijo iz politike vsi ne samo JJ. Rabimo politi?no neobremenjene kadre. Ja Pirjevec je morda to lahko, Cerar mlaj?i tudi- ?trajn pa pa? ne. Ampak to je samo moje mnenje.

 

?e pa misli? da vse poteze iz ozadja vle?e pal?ek in strici se pa dr?i belega viteza na konju.

Sam ne pol jokat kako ma? nizke pla?e in kako je slabo v Slo, ker ti bo razlo?u da mor? stisnt zobe in bi vesel da ma? slu?bo, itak je pa to zarota udbo mafije.

In ?e vedno ne ?tekam zakaj je bencin v Avstiji cenej?i kot pri nas. Jebene Murgle :ninja: .

 

Pa dej res po?asi po to?ki in to?ki preberi letak in si pod?rtaj kjer pi?e desni in levi, sam tolk da dobi? filing.

Res pomga jaz tko na?i desetletnici razlagam matematiko, kadar ma opisne naloge. Probaj ?e ne pa prosi kakega starej?ega da ti pomaga.........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej drugi? vsaj poglej kaj in preber. Starci so okol Pirjevca ki nikoli ni bil v Partiji za razliko od JJ khm in morda tudi Zokija.(za njega res ne vem). Mene motita okoli njega ?trajn in ?osić.

Kot sem ?e napisal in kot je zahteva naj odstopijo iz politike vsi ne samo JJ. Rabimo politi?no neobremenjene kadre. Ja Pirjevec je morda to lahko, Cerar mlaj?i tudi- ?trajn pa pa? ne. Ampak to je samo moje mnenje.

 

?e pa misli? da vse poteze iz ozadja vle?e pal?ek in strici se pa dr?i belega viteza na konju.

Sam ne pol jokat kako ma? nizke pla?e in kako je slabo v Slo, ker ti bo razlo?u da mor? stisnt zobe in bi vesel da ma? slu?bo, itak je pa to zarota udbo mafije.

In ?e vedno ne ?tekam zakaj je bencin v Avstiji cenej?i kot pri nas. Jebene Murgle :ninja: .

 

Pa dej res po?asi po to?ki in to?ki preberi letak in si pod?rtaj kjer pi?e desni in levi, sam tolk da dobi? filing.

Res pomga jaz tko na?i desetletnici razlagam matematiko, kadar ma opisne naloge. Probaj ?e ne pa prosi kakega starej?ega da ti pomaga.........

 

Pirjevec zame ni noben nov obraz vseskozi se ?tuli okoli Ku?anovega klana, pa tudi Cerar mlaj?i ni, ko so ga vpra?ali kaj je naredila njegova mamica, ko je bila pravosodna ministrica, da bi se sprejela zakonodaja, da bi lahko vsaj sodili tajkunom je bil samo tiho, ker pa?, se ni upal zamerit njej in njenim nadrejenim, torej kako je lahko tak ?lovek sploh nov obraz, ?e za njim stojijo ludje okoli Ku?anovega klana?

 

Ve? tudi starej?i, ki misli?, da bi mi lahko pomagali niso tvojega mnenja, mogo?e bi pa lahko tebi, da bi stvar videl malo ?ir?e in ne samo skozi o?i 24ur in njim podobnih, ki so hlapci Ku?anovega klana. Pa ti hlapci so bili na oblasti pribli?no 60 let in niso naredili ni? za malega ?loveka in ?e ti ?e ni jasno, v to da bo kdor koli od teh ali kdor koli od bodo?ih, ki bodo stali za to staro falango okoli Ku?ana ali da ne bom samo enostranski tudi Jan?e na kratek rok ne bo naredil ni?, je pa vsaj upanje pri Jan?i vsaj kar se mene ti?e malo bolj?e na dolgi rok, ker pa? ?e ni bil na oblasti niti ve? kot 10% vladavine Ku?anovega klana, pa ko je bil je imel vsaj kaj malega za pokazat (gospodarska rast v njegovem prvem mandatu, najni?ja stopnja brezposelnosti, pa ?e kaj bi se na?lo), Kaj pa ima za pokazat po tvojem tvoja rde?a falanga s Ku?anom na ?elu? :aaaaa::aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospodarska rast pa zadol?evanje ni eno in isto ve?.

 

Btw, ?lan katerega klana si pa ti?

 

Druga?e pa vsi gospodarski pokazatelji so potrdili gospodarsko rast, pa ?e ne ve? gospodarska rast ni isto kot zadol?evanje. Kar se pa tega ti?e gospodartvo, pa tudi ni dr?ava in pri nas smo ?e takrat imeli kar nekaj gospodarskih dru?b v tujih rokah.

 

Sam svojega klana

 

:dudek::P

 

Me pa zanima katerega si kaj ti, da tako zvesto podpira? v?asih prav dolo?en klan, ki niti ne vidi? kako dale? sega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospodarstvo bo raslo ko bo folk zapravljal in se bo denar obra?al....najve? denarja imajo ljudje (ko se?teje? vse skupaj) ...in kaj ta vlada dela? Nabija davke na obresti (iz 20 na 25%),sedaj bo davek na vse transakcije (vsako nakazilo s polo?nico, procent za dr?avo od vsakega nakazila kredita ki ga ti jemlje? ipd. ipd.), bolano, razen za posle Z BORZO..wtf??....ljudem gledajo koliko denarja imajo na trr kjer ?parajo, tako da jim doklade re?ejo in vrtce kenslajo, in folk pobira denar iz bank, banke tudi zato nimajo denarja za kreditiranje (lani je bilo pobrano ve? kot 250mio eur iz SLO bank)....in to je namerno sesuvanje gospodarstva, in to delajo v tej vladi, kar kot ka?e nekomu pa?e da se zadeva ne premakne.

Tko da VID mal na ?irok glej...ne se samo opirat na to kar ?elavi re?e.

Pa nisem politi?no opredeljen, mene boli kurac kdo je na oblasti, sam teli so isti kot prej?nji...jebe se njim za nas vse, kdor pa verjame ali tem ali prej?njim je pa ena navadna ovca...nau?it se je treba s svojo glavo razmi?ljat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospodarstvo bo raslo ko bo folk zapravljal in se bo denar obra?al....najve? denarja imajo ljudje (ko se?teje? vse skupaj) ...in kaj ta vlada dela? Nabija davke na obresti (iz 20 na 25%),sedaj bo davek na vse transakcije (vsako nakazilo s polo?nico, procent za dr?avo od vsakega nakazila kredita ki ga ti jemlje? ipd. ipd.), bolano, razen za posle Z BORZO..wtf??....ljudem gledajo koliko denarja imajo na trr kjer ?parajo, tako da jim doklade re?ejo in vrtce kenslajo, in folk pobira denar iz bank, banke tudi zato nimajo denarja za kreditiranje (lani je bilo pobrano ve? kot 250mio eur iz SLO bank)....in to je namerno sesuvanje gospodarstva, in to delajo v tej vladi, kar kot ka?e nekomu pa?e da se zadeva ne premakne.

Tko da VID mal na ?irok glej...ne se samo opirat na to kar ?elavi re?e.

Pa nisem politi?no opredeljen, mene boli kurac kdo je na oblasti, sam teli so isti kot prej?nji...jebe se njim za nas vse, kdor pa verjame ali tem ali prej?njim je pa ena navadna ovca...nau?it se je treba s svojo glavo razmi?ljat.

 

In Grega kdo je potem zate re?itev? Jo sploh trenutno imamo? Jaz je ne vidim, smo prepu??eni na ?alost sami sebi kot je to ?e kar predolgo. In kako lahko izbira? potem na volitvah, ?e so vedno eni in isti obrazi??? Menjajo vsaj dolo?eni stranke in se skrivajo za nekimi kvazi novimi obrazi, vsaj do sedaj je na ?alost bilo tako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najhuje je to, da ve?ina tistih, ki danes vpije ho?emo nove volitve blablabla, bi potem volila Jankovića in PS.

 

Zato dokler se ne oblikuje neka nova perspektivna opcija (in s tem niso mi?ljeni ?trajn, ?osić in podobni kljukci) novih volitev ne rabimo, ker ne bodo prinesle ni? novega.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekonomija je prasica k te opali ravno tam, kjer misli?, da te ne more...

 

BRUTO NACIONALNI DOHODEK MINUS NETO ZUNANJI DOLG - STANJE

 

2001 : 20090 mil EU

2004: 28742 mil EU

2008: 29299 mil EU

2011: 24339,9 mil EU

 

Iz tega lahko vidimo, da se je iz leta 2004 - 2008 delalo vse na kredit, v letu 2008 - 2011 se je pa samo vra?alo kredite, ki jih je Majer zapufal v letih 2004 - 2008.

 

Od nacionalnega dohodka od?teje? zunanji dolg in ugotovi?, da se je v letih 2004 - 2008 bruto nacionalni dohodek pove?al za 9380 mil EU, dolgovi pa za 8823 mil EU, kar nanese 557 mil EU.

 

Teh 8 milijard dolgov je nastalo zato, ker je Majer zni?al korporativni davek iz 25% na 20% in pa na dohodninski lestvici najvi?ji davek iz 50% na 41%. Uni?il je vse, kar je Drnov?ek ustvaril!

 

?e bi Majer pustil Drnov?kov davek, bi bilo leta 2008 stanje 37299 mil EU namesto 29299 mil EU in Pahorju ne bi bilo treba jemati 8 milijard kredita.

 

Zato bo sedaj v neki fazi potrebno dvigniti DDV iz 20 na 25%, da vrnemo teh 8 milijard in treba se bo vrniti na Drnov?kov davek, da bodo najbogatej?i spet pla?evali 50% dohodnine!

 

 

To je pa? dejstvo in fakt ter se vedno dogaja, ko se ?alabajzerji lotijo ekonomije s samo eno mislijo v glavi - zadovoljiti svoje apetite in apetite enega in edinega strica iz ozadja, ki mu je ime KAPITAL.

 

Problem v zgornjem izra?unu pa je ?e toliko ve?ji,ker s politiki zastra?evanja naroda in konstantnimi na?rtnimi gro?njami, kaj vse bo je majerjeva klika naredila samo to, da se ljudje oklepajo svojega denarja, ki ga ?e sploh imajo. Nehali so tro?it (v okviru svojih zmo?nosti) in ?e neha? tro?it se ekonomski cikel zamaje. Potro?nje ni, prodaje ni, firme so v krizi, pla?e zamujajo ali jih ni, spet zmanj?anje potro?nje itd do svojega pridkega konca.

 

Moram pa re?i, da sta Majer in ?u?mar?i? nekje pa le najbolj?a ... v slabem letu jima je uspelo rekordno zmanj?at BDP tako kot smo nekateri napovedovali po prvem var?evalnem sve?nju... po novem bo samo ?e slab?e. PRilivno stran je treba zvi?at fantje pa ne sam z davki ampak tudi s proizvodnjo, samooskrbo itd.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najhuje je to, da ve?ina tistih, ki danes vpije ho?emo nove volitve blablabla, bi potem volila Jankovića in PS.

 

Zato dokler se ne oblikuje neka nova perspektivna opcija (in s tem niso mi?ljeni ?trajn, ?osić in podobni kljukci) novih volitev ne rabimo, ker ne bodo prinesle ni? novega.

 

:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.