Skoči na vsebino

Nakup Mazde 3


Dr.Strangelove

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 77
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Zdravo.

 

Se vnaprej opravi?ujem za spra?evanje o temi, ki slu?i le meni. Sem se zna?el pred nakupom tele gospodi?ne Mazde http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1406764 . :ljubezen:

Ogedal sem si jo, vtis je ?e kar dober, a me vseeno zanima, ?e morda kdo od tukaj?nje dru?be pozna ta avto.

 

Hvala.

 

P.S. Moja mama je (upam, da me heca) ?e izmerila kon?no hitrost Calibre. :policaj:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hey,

 

Mene pa samo zanima kak?na je razlika v paketu opreme TX Plus in GTA ter GTA Plus pri Mazdi 3 Sport z CD143 motorjem? Spra?ujem, ker podatkov ?e nikjer nisem na?el oz. so stari.

 

Hvala,

 

LP ?iga

 

Mislim da je ista oprema koker pri 90 ali 110 konski :ne vem:

 

Zdravo.

 

Se vnaprej opravi?ujem za spra?evanje o temi, ki slu?i le meni. Sem se zna?el pred nakupom tele gospodi?ne Mazde http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1406764 . :ljubezen:

Ogedal sem si jo, vtis je ?e kar dober, a me vseeno zanima, ?e morda kdo od tukaj?nje dru?be pozna ta avto.

 

Hvala.

 

P.S. Moja mama je (upam, da me heca) ?e izmerila kon?no hitrost Calibre. :policaj:

 

Na?alost ga ne poznam je pa po slikah sode? zelo lepa pa ?e rde?a je :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst jo tud ne poznam sam glede na to da je iz ljubljane (upam) lahko kdaj sko?mo ke pa jo skupi pogledamo, sam mislm da nima? kj falit ?e je res tko k pi?e v oglasu.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo.

 

Kako se slovensko imenuje "timing belt", ki gre od pogonske k odmi?ni gredi? A je to morda zobati (oz. pri nekaterih modelih veri?ni) jermen?

In ali res stane zamenjava tega pri Mazdi 150 kSIT, kakor berem zgoraj? Me zanima, ker pri 323f jermen ni bil zamenjan, ?eprav ima ?e 150 tiso? km, menjava pa je priporo?ljiva pri 80 tiso?.

 

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

120.000km (dizel)

benz ma verigo

 

 

sem imel 323F 1.4, pri nepoobla??enem servisu, ki pa ima firmo je pri?el servis na 90.000 km 60.000 SIT 2 leti nazaj, jermen, napenjalci, olje, fileter, delo

 

ti stari japon?ki so zastonj proti dana?njim novim avtomobilom, ki pa so precej udobnej?i, ti?ji, se bolje peljejo ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

No, da dodam odgovor. Na ?alost (ali pa sre?o :D ) je padla Toyota. Razlog pa ta, da si je Toyota Center vzel cajt zame, ponudil dobro ceno za star wagen (prav tako Toyota) in tudi za novega ter celotno re? realizirali kakor spada.

Mazda bo morda naslednji?, ?ez kake 4 do 5 let. ?e se bodo znali bolje potrudit. Letos so bili bolj lame. :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no le glej da se bo? tud ti tega dr?u :hohoho:

 

sramezljiv Upam,da bo..... ;) Mo?na je pa tak samo ena alternativa,ne Labi? :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dvojka k jo mas ti je made in europe...in je po statistikah kar krs

 

trojka je made in japan

 

ja_prov_ane_je_pa?_kr?.sei_trojka_je_delana_na_japonskem_sam_ma_kr_neki_delov_od_fokusa,kot_je_npr_PODVOZJE.

kar_se_pa_ti?e_kr?a_sm_pa_meu_velik_mn_problemov_kot_prjatu_ki_je_delal_v_gami_in_je_kupu_?estico,men_je_?ou_alternator_pa_motor?ek_za_?ipo,medtem_ko_je_on_ve?_?ravfu_avto_ko_vozu-menjal_je_zadnje_amortizerje_ka_so_mu_spustil,sprednje_lu?i_ker_so_mu_motor?ki_?li,volanski_drog,motor?k_?ip,kompresor_klime_in_bla?ilce_pr_prtla?niku_ki_so_tud_spustil.mislm_da_nadaljni_komentar_sploh_ni_potrebn :unsure:

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hey. Am js mam zdle ?e ene pou leta trojko pa niam nobenih problemov z njo edin ?e se km zaleti? :zvizga: pa mam 10000km ?e z njo naretih pa mi prede ?e ko mucika.... tk d si se praw odlo?o za mazdo :ouje::bravo:

Imam trenutke,ko si te tako ?elim [tu in zdaj ob sebi!], spet drugi? trenutke, ko te sovra?im [vsaj navidezno!]. ?elim si te pozabiti in nehati ljudem govoriti o tebi [ne gre!], a vse ve?krat [preve?krat!] si ?elim, da bi mi drugi govorili o tebi. Ne more? pozabiti avta,ki ti toliko pomeni [ne gre tako lahko!], se trudi? [ugotovi?,da zaman] da bi ga za?el sovra?iti. [pre!?]ve? je spominov nate [lepih,manj lepih!], a vendar to si ti - tisti katerega [sem. in te ?e..].. imam rada [morda preve???]. Mazdek moi :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
    • https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=19557553
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.