Skoči na vsebino

Navigacija Garmin N?vi 350 in Adriaroute


Boss

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...
  • Odgovori 197
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Da spomnim vse uporabnike Adriarouta, da je zunaj ?e verzija 1.80 :bravo:

 

Za vse, ki se radi igrajo pa je tudi nekaj novih vozilc... o ja.... tudi polno nalo?en karavan turkov je med njimi :hohoho: way to go Garmin

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Da spomnim vse uporabnike Adriarouta, da je zunaj ?e verzija 1.80 :bravo:

 

Za vse, ki se radi igrajo pa je tudi nekaj novih vozilc... o ja.... tudi polno nalo?en karavan turkov je med njimi :hohoho: way to go Garmin

 

Testiram ?e 14 dni, in slovenija ni popolnoma ni? posodobljena, hrva?ka pa zelo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? kamion potem vzemi serijo 6xx, ?e pa ne je pa zadeva kar malce prevelika za na prednje steklo. Da ne govorim o tem, da jo je tudi te?ko recimo v ?ep pospravt, ko zapusti? avto.

 

Druga? je pa razlika med 650 in 660 samo v Bluetoothu in v senzorju TMC. Ne eno ne drugo pa ne odtehta 150? kolikor je 660 dra?ji od 650.

 

Za v avto je po mojem mnenju izbira ali 250 ali 350.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stvar je za v avto

 

saj 350ko sem tudi gledal, to je bil samo predlog kaj vzet, ker sem popolnoma neodlo?en. Vsak mi druga?e re?e kaj kupit, katere karte so zani?, katere dobre.

 

 

sedaj sem ?e enkrat tvoj opis prebral in se res nagibam k 350, ker se mi zdi da je skoraj enaka 650ki.

 

MP3 bi v?asi mel tak za sabo in tudi na aux priklopil, ker mam slu?ajno tudi doma eno 2GB SD kartico :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem kupoval sem imel tudi 660-ko v rokah pa ni ?la v ?ep od reklca :hohoho: in res nisem videl druge prednosti kot ve?ji ekran. Kar pa v bistvu ne rabi? sej to ni televizija oziroma sploh mora biti ?im manj mote? (tudi zaradi velikosti), da ti ne bi jemal preve? pozornosti med vo?njo.

 

Kar se pa kart ti?e je pa Adriroute trenutno edina s 100% pokritostjo Slovenije. Jebe? karte k imajo tam nekje 33-50% pokritost in ?e to samo ve?jih mest in glavnih cest. Po tistih znam pridt tud brez navigacije, a ne?

 

Jaz navigacijo nucam, da znam pridt, recimo ?loveku v ?u?perk, direkt pred njegova vhodna vrata, zato so zame druge naprave trenutno brezvezne, pa naj imajo ?e tako izpopolnjene karte zahodne Evrope. Dokler ne bo med njimi 100 procentne pokritosti Slovnije naj jih kar imajo. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss hvala lepa za podatek :)

 

da si edini kateri mi konkretno pove iz izku?enj in je bil v enaki ko?i kot jaz

 

jaz tudi rabim nekaj, kar me pripelje v neke tri prekrasne kraje, ko ?e sam bog ni bil tam :P

 

 

verjetno jutri kar grem in kupim n?vi 350 z adriaroute

 

kako je pa potem z nadgradnjo? Kje to lahko storim oz. kako?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo sem nabavil kon?no navija

 

nisem vzel 350ko, ker so jo umaknili z prodaje, saj ga je namestil nuvi 360

 

potem sem sprobal nuvi 250 in 360, pa me noben ni nekako prepri?al, sem ?e sprobal novi model 660FM in kaj naj re?em...stvar me je zasvojila in sem moral kupit :)

 

tako da sem sedaj novi lastnik nuvija 660FM z adriaroute 1.80 in po 1.5urnem testiranju deluje fenomenalno :)

 

?enski glasek je prav prijeten, ko pove za vsaki meter kolko ?e ma?, vsaki zavoj,radar,gostilno itd. V glavnem vse kaj ho?e? :)

 

slika:

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo:

 

Jaz nosilec pritrdim tako nizko ona ?ipo, da se ?e skoraj dotika armaturke. Tam v bistvu skoraj ne moti pa ?e te?av s spremljanjem navodil (slikovnih) nima?.

 

?eprav je za varnost verjetno najmanj mote?a lokacija desno ob notranjem vzvratnem ogledalu ?isto ob stropu. Tam je super dokler ni treba 100% sledit navigaciji po kak?nih ozkih uli?icah, kjer mora? 100% gledat na cesto, da kaj ne povozi? oziroma se zaleti?. Takrat je pa ta lokacija ob ?peglu skoraj ?isto neuporabna.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa si prepri?an ta te tale zadeva sredi ?ipe nebo preve? motila med vo?njo!?

 

Nevem no, sklepam po sebi..........vem da mene bi! :ne vem:

 

Pa saj se navadi?, od za?etka je res malo mote?e,pa ?e zanimivo se ti zdi, tko da skozi pogleduje? in se ?udi? kako deluje,zdej pa pogledam le, kadar so hitre spremembe smeri, v kak?nem mestu itd... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za kerga qurca pa rabite imet to nasredi sprednje ?ajbe ? ?zmeden?

Jaz sem vedno to imel skrajno desno-spodaj, ni motilo in ni oviralo mi pogleda popolnoma ni?, res je pa da ostali niso videli kje se vozimo. Sicer pa so ti ?asi ?e mimo in sem zadevo posodobil in sprogramiral na nekaj drugega :P .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolje lovi satelite, my ass, tist kabel je za TMC, ki pa pri nas itaq ne dela.

Pa ?lovek, zelo dobro zadevo si si kupl, zato dej si poglej navodila, da nebo? takih klatil.

?e nekaj slik moje skromne "aparaturce".

post-3-1187895988_thumb.jpg

post-3-1187896029_thumb.jpg

post-3-1187896056_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolje lovi satelite, my ass, tist kabel je za TMC, ki pa pri nas itaq ne dela.

Pa ?lovek, zelo dobro zadevo si si kupl, zato dej si poglej navodila, da nebo? takih klatil.

?e nekaj slik moje skromne "aparaturce".

 

Kaj je to 17" zaslon od prenosnika ?zmeden? Kam si ga pa montiral?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slikovni dokaz, sicer bolj slab. sramezljiv

 

Sledi pa popolna predelava, v roku cca 1 mesec. <_<

post-3-1187943776_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam si stla?u pa PC, k motorju? :D A ma? tud internet zraven?

 

Jap mam ja, wlan rula. :P

Pc je zadaj za monitorjem, dimezije 170 X 170 X 40 mm, usmernik DC-DC, je pa nekje drugje. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.