Skoči na vsebino

Navigacija Garmin N?vi 350 in Adriaroute


Boss

Priporočeno sporočilo

Kako, a ni v obeh enak city navigator NT?

 

Ne ni enak, je popolnoma nov zemljevid in ima vrisano in poimenovano skoraj vsako pasjo pot, po mestih pa te tudi pripelje do hi?ne ?tevilke, ponekod tudi ni treba da je mesto malo ve?ja vas pa te tudi zna do vrat pripeljat. Zemljevid je - City Navigator NT 2008.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 197
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ejla,

 

Po dalj?em iskanju primernega navigacijskega sistema sem se "zapi?il" v,za mnoge, neznanega....

 

Gre za model Becker Traffic Assist Highspeed 7934....

 

Po vseh specifikacijah zgleda skrajno kul.... ampak vseeno me zanima feedback ?e od koga ki to zadevo pozna.... Becker namre? pokriva ?e po defaultu precej?en del evrope, prav tako tudi slovenijo, kar je interesanten podatek...

 

Skratka.... naprej s komentarji.... :bravo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmmm,ne vem ?e Becker (Boris) ravno dobro pozna Slovenijo........... :P:hohoho:

 

 

Joke,ne poznam te naprave. :huh:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pa uporabljam garmin mobile XT,je narejen za tel imam na nokia N95,stvar deluje odlicno razen vcasih me spravi na neasfaltirano cesto pa ceprav vozim po avtocesti..drugac pa spica..imam pa tudi adriaroute..same pohvale uglavnem..

Boss odlicno si napisal svaka ti cast..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

City Navigator 2008 je kot ka?e velik korak (vsaj kolikor lahko razberem iz raznih opisov in forumov) naprej tudi pri kartah za Slovenijo. Ali je toliko detaljiran, da bi lahko nadomestil Adriaroute pa je vseeno veliko vpra?anje. ?e posebej zato, ker so tudi Pri Navigu par dni nazaj izdali novo razli?ico AdriaRouta 2.00, kjer so se Sloveniji, Hrva?ki in Bosni pridru?ile ?e mape Srbije, ?rne Gore in Makedonije. :jupiii::jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

City Navigator 2008 je kot ka?e velik korak (vsaj kolikor lahko razberem iz raznih opisov in forumov) naprej tudi pri kartah za Slovenijo. Ali je toliko detaljiran, da bi lahko nadomestil Adriaroute pa je vseeno veliko vpra?anje. ?e posebej zato, ker so tudi Pri Navigu par dni nazaj izdali novo razli?ico AdriaRouta 2.00, kjer so se Sloveniji, Hrva?ki in Bosni pridru?ile ?e mape Srbije, ?rne Gore in Makedonije. :jupiii::jupiii:

 

Done! :bravo::bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e posebej zato, ker so tudi Pri Navigu par dni nazaj izdali novo razli?ico AdriaRouta 2.00, kjer so se Sloveniji, Hrva?ki in Bosni pridru?ile ?e mape Srbije, ?rne Gore in Makedonije. :jupiii::jupiii:

 

Sem ?e napisal kako stran nazaj, ?e se ne motim. :D

Lahko pa ti povem da ga niti ne pohvalijo, meni je ok, ni kake revolucije, razen da so dodali 3 biv?e republike. :unsure:

 

js pa uporabljam garmin mobile XT,je narejen za tel imam na nokia N95,stvar deluje odlicno razen vcasih me spravi na neasfaltirano cesto pa ceprav vozim po avtocesti..drugac pa spica..imam pa tudi adriaroute..same pohvale uglavnem..

Boss odlicno si napisal svaka ti cast..

 

Jaz XT uporabljam na dlan?niku POCKET LOOX in telefonu HP 514 in dela BP, samo ni finta v programu ampak mapi katero ka?e, oziroma katero ima? nalo?eno, pa seveda kak ima? vse skupaj nastavljeno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej grem v makedonijo in vam po novem letu sporocim kako je s temu dol ane,imam pa nalozene adriaroute 2.00 bomo vidli kako deluje..

 

lepe praznike zelim vsem..inpo pameti s :vino::pepsi::vino::pepsi: .da ne bojo kj :policaj: okoli lovil,js pa v makedonij se ga bom :vino: dol itak :policaj: nimajo tester alhkohola....

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Po ene dveh urah kompajliranja map mi je kon?no uspelo spraviti City Navigator Europe NT 2008 na mojega N?vija. :danzoman:

 

It's fuckin' huge motherfu**** ... cca 1,4GB tako, da sem si moral nabaviti dodatno 2GB SD kartico.

 

Prvi vtisi: :bravo::bravo: za Slovenijo skoraj ne rabi? Adriaroute, ker je res podroben vklju?no s ?tevilkami vendar je vseeno rahlo zastarel napram Adriaroute vsaj kar se ti?e novej?ih podatkov (npr. Vrhnika, kro?no pri novem Intersparu ni vrisanu in tudi novi bloki (ulica Vrtnarija) manjkajo).

 

Manjka ?e nekaj malenkosti tako, da bi rekel, da je zadeva nekje na nivoju Adriarota 1.70, kar je v bistvu dovolj za vsakega povpre?nega uporabnika.

 

No tukaj se pa veselje neha. Hrva?ka je prakti?no nepokrita razen Zagreb z okolico in nekaj ve?jih cest. Bih in ostale biv?e Yu republike so tudi neobdelane, tako da za?etno navdu?enje rahlo zbledi.

 

Kako to zgleda pa se lepo vidi na prilo?eni sliki

 

post-133-1200702080_thumb.jpg

 

Re?itev - Adriaroute.

 

 

Bottomline

?e niste stalni gost na Hrva?kem oziroma ju?neje je to popolnoma zadovoljiva mapa in Adriarouta niti ne potrebuje?, kar pomeni, da takoj prihrani? 110?. ?e pa si bolj zahtevne sorte potem je pa? najbolj?a re?itev ?e vedno City Navigator Europe 2008 + Adriaroute.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa testiram trenutno Garmin mobile XT z Adria route karto na Nokii N95,pa morem re?t,da sn za 1x zadovolj proti pri?akovanjem,bom pa ?e podal malo podrobnej?e podatke ko ga ?e bolj spoznam. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej grem v makedonijo in vam po novem letu sporocim kako je s temu dol ane,imam pa nalozene adriaroute 2.00 bomo vidli kako deluje..

 

 

Kako kaj deluje garmin ju?no od Kolpe z adriaruote 2.00, ni? ne poro?a? ?zmeden?

Grem namre? v kratkem tja dol, pa me zanima!

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj mam neke informacije, da navigacija "tam dol" ne dela prav -niti najmanj....

Tako da mene vprasaj za pot, ce rabis :)

 

Thx! Saj poznam pot, samo me bolj firbec matra,?e deluje navigacija,ker je bil Iceman22 za praznike tam doli; no do sedaj jo pa nisem nosil s seboj, ker itak ni bila nalo?ena Srbija in ostalo! :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj mam neke informacije, da navigacija "tam dol" ne dela prav -niti najmanj....

Tako da mene vprasaj za pot, ce rabis :)

 

Top Shop Presents:

 

Brand new Labi navigation. Revolutionary concept and design packed in very slim body. Equiped with high speed organic CPU capable of thousends operations per hour, navigating you through treacherous terrains of Balcans southern regions.

 

Forget all your old navigation units, forget all confusing decisions and embarrassments in front of your love one, saying " I told you, that we should turn left".

 

Buy your first all around Labi navigation, only available at this special offer. With that amazing package you also get a bonus features like multilangual translation support and a new high IQ chat program which will keep you awake on long dull journeys.

 

You want more? OK, we give you this special mini gift: "sex stories* and confessions listening program"

 

What are you waiting for - buy this low running costs (only three portions of chevapchichs per day) device, put it on your front passanger seat (if its occupied, kick your wife or husband out) and injoy at all new meaning of trouble free drive.

 

Buy now... if you order in next 30 minutes we give you not one, but another two extra Labi units for free :blink: call 080 6969

 

:P:D

 

*only for 18 and over

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo sem se vrnil iz dopusta,garmin me ni glih preprical tam dol v makedoniji vmes pa nisem rabu garmin ker i je najdu kr ene poti pa tko naprej,js sm pa sel po avtocesti..garmina ne priporocamo za dol ker prej se izgubis kot pa da kj najde..no crpalke za futrat avto najde,pa tudi restavracije za futrat sebe tudi najde:):):)..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Top Shop Presents:

 

Brand new Labi navigation. Revolutionary concept and design packed in very slim body. Equiped with high speed organic CPU capable of thousends operations per hour, navigating you through treacherous terrains of Balcans southern regions.

 

Forget all your old navigation units, forget all confusing decisions and embarrassments in front of your love one, saying " I told you, that we should turn left".

 

Buy your first all around Labi navigation, only available at this special offer. With that amazing package you also get a bonus features like multilangual translation support and a new high IQ chat program which will keep you awake on long dull journeys.

 

You want more? OK, we give you this special mini gift: "sex stories* and confessions listening program"

 

What are you waiting for - buy this low running costs (only three portions of chevapchichs per day) device, put it on your front passanger seat (if its occupied, kick your wife or husband out) and injoy at all new meaning of trouble free drive.

 

Buy now... if you order in next 30 minutes we give you not one, but another two extra Labi units for free :blink: call 080 6969

 

:P:D

 

*only for 18 and over

 

 

.... Could u send me only the device u call it a "small gift" feat: sex stories and confessions listening program... i'm really into it man....... :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.