Skoči na vsebino

EUROSONG 2007


komar

Priporočeno sporočilo

S tem kar sem ozna?il rde?e se ne strinjam:

1. zgleda da si ti edini ki to ?uti (pa dale? od tega da bi ti bil edini "kao neslovenec" tukaj gor)

2. ti?ina odpade saj je to forum in take izjave v bodo?e zadr?i zase

3. quote: #bi vam loh reko da ste "mal" retardirani# .............. za tole upam da dobi? en lep BAN!!!

 

p.s.-dvomim da sploh pozna? pomen te besede!? :blink:

 

2.Ja sej je forum,ampak tud na forumu moras paziti kaj napises,zato sm tudi rekel da zadrzijo dolocene pripombe zase.

3.Za "en lep ban, mi pa je usen".Pomen besede pa poznam in bolje se ne bi mogel izraziti.

 

Madmax se strinjam s tabo. Oprosti Ali ampak res nisi edini z neslovenskimi koreninami, pa se z njimi izredno dobro razumemo. :rispekt: Poleg tega ni treba pljuvati po vseh ampak napi?i to?ne nicke, kdo te moti ne pa, da smo vsi foruma?i retardiranci... <_<

Ti?ina. No prav, vsi bomo tiho, nih?e ne bo povedal svojega mnenja, ?eprav je to ravno namen foruma...

 

z izrazom retardirani nisem mislil na use.

Sem po moje tocno navedel komentarje ki mi niso odgovarjali.In tisina se je nanasala na tiste ki so bili zaljivi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 77
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Word! :rispekt:

Mimo mene je ?el kot da ga ni.

 

Eni pa bi ?e vse pobili okoli sebe kaj je keri reko, pa? je reko in kaj zdaj? To ni ve? aktualno... Nima smisla se obremenjevat z takimi brezveznimi zadevami... No vsaj jaz se nena eh...... Dose?e? tako ali tako ni? samo v prazno nabijanje z tem pisanjem in ?as ko lahko kaj bolj koristnega naredi? zase ko je tak?no lepo vreme in ve?er... Ker ?ivljenje je prekratko :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni pa bi ?e vse pobili okoli sebe kaj je keri reko, pa? je reko in kaj zdaj? To ni ve? aktualno... Nima smisla se obremenjevat z takimi brezveznimi zadevami... No vsaj jaz se nena eh...... Dose?e? tako ali tako ni? samo v prazno nabijanje z tem pisanjem in ?as ko lahko kaj bolj koristnega naredi? zase ko je tak?no lepo vreme in ve?er... Ker ?ivljenje je prekratko :P

 

Se strinjam. Ampak usi na nekem nivoju mormo izlit svojo jezo, pol pa pogledamo nazaj in lahko samo re?emo WTF??? Bistvo:pesem je lepa neglede na to kdo bi jo zapel, sam men niso pretirano u?e? po?asne pesmi, je pa zato besediu fenomenalen. Usakomur nekaj.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da smo podobne te?ake ?e imeli na forumu, pa ni to obrodilo ni? dobrega - jaz ne vem kako je drugod po svetu, od kod pa? prihajajo tak?ni padalci, ampak v Sloveniji imamo demokracijo (vsaj na papirju) in svobodo govora in tiska in lahko (in tudi bom) govorimo in pi?emo kaj mislimo! ?e pa komu ne pa?e, pa naj gre nazaj, ?e je tam bolj?e - zakaj potem silijo v Slovenijo, ?e smo tukaj sami nacionalisti in je toliko nacionalne nestrpnosti?

Pa ne mi na to kaj bluzit, ker ne mislim ve? ?asa z takimi bedarijami izgubljat! <_<

 

Son?ek je.... :P:danzoman:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da smo podobne te?ake ?e imeli na forumu, pa ni to obrodilo ni? dobrega - jaz ne vem kako je drugod po svetu, od kod pa? prihajajo tak?ni padalci, ampak v Sloveniji imamo demokracijo (vsaj na papirju) in svobodo govora in tiska in lahko (in tudi bom) govorimo in pi?emo kaj mislimo! ?e pa komu ne pa?e, pa naj gre nazaj, ?e je tam bolj?e - zakaj potem silijo v Slovenijo, ?e smo tukaj sami nacionalisti in je toliko nacionalne nestrpnosti?

Pa ne mi na to kaj bluzit, ker ne mislim ve? ?asa z takimi bedarijami izgubljat! <_<

 

Son?ek je.... :P:danzoman:

 

Demokracija ni sopomenka za prosto zaljenje vseh ostalih(v demokraciji se za take besede tozi). Teb se to loh zdi brezveze sam zarad take demokracije kot ti mislis da je(to se nanasa na tvoje komentarje) je men blo v bosni ubitih prek 100 sorodnikov.

Nimam nc proti svobodi izrazanja samo tudi v tej svobodi ne mores vseh zaliti.

Ce bi meu jaja bi svoje mnenje "padalcem" povedo v fris-sam se te razumem lazje je to na forumu.

Me zanima ka bos sele govoro ko bomo dobil d?amijo v Lj.

"te?ak"-so what.

 

Komar moj nasvet tebi: POJDI MAL PO SVETU,PA POGLEJ KA SO TAKE BESEDE NAREDLE(al pa kako knjigo preber oz. slovensko himno si preber, ki jo je napisal clovek v 19.stol, pa je bil bol razgledan od tebe-kak ze gre"zive naj vsi narodi ki hrepene do?akat dan da koder sonce hodi prepir iz sveta bo pregnan...").

Pa "kapo dol" vsakmu slovencu ki tk razmi?la. :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak po njegovih dejanjih. Tu bi vam loh reko da ste "mal" retardirani.

 

 

Demokracija ni sopomenka za prosto zaljenje vseh ostalih(v demokraciji se za take besede tozi).

 

:ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo da so se strasti pomirile, upam d bo ?immjn takih pripetij tut v prihodnje! <_<:(

 

V?asih se kak?no stvar narobe interpretira in je pol zamera ?ist po nepotrebnem, mislm da je blo tko tut u tem primeru! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih se kak?no stvar narobe interpretira in je pol zamera ?ist po nepotrebnem, mislm da je blo tko tut u tem primeru! B)

 

Stvar se narobe interpretira, ?e se jo ho?e narobe interpretirat in tisti, ki najbolj udriha ?ez nestrpnost bi bilo priporo?ljivo, da sam sebe najprej vpra?a kako mu je to sploh padlo na pamet in ?e ni mogo?e sam najbolj nestrpen, ker udriha po vseh, ki ne mislijo tako kot on.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stvar se narobe interpretira, ?e se jo ho?e narobe interpretirat in tisti, ki najbolj udriha ?ez nestrpnost bi bilo priporo?ljivo, da sam sebe najprej vpra?a kako mu je to sploh padlo na pamet in ?e ni mogo?e sam najbolj nestrpen, ker udriha po vseh, ki ne mislijo tako kot on.

 

Ja Boss. :hohoho: Ne me nasmijavat.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Boss. :hohoho: Ne me nasmijavat.

 

Da te nebo kdo kaj drugega na na... :whatever:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar neki si nasiln zadne cajte, nasilje rodi samo novo nasilje, se prav se na ta na?in ne da re?evat! <_<

 

Nabrisal, ni nasilno dejenje ! :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.