Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

:bravo: Uspela sta mi 2 skoka :) Iz 6m z zaletom na salto in 9m salta :) Skos bol? mi gre :bravo:

 

Bravo. :bravo:

Samo pazi,da kdaj ne pristane? "na pan?o"(trebuh).Verjetno ?e ve?,kako to hudo izgleda ?e z 2 metrov. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mali,..kaj sm js teb ?e rekla? :D

 

Nebi raje ti name sko?il ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj usi vemo da bi ga :P

 

Me ?e ma da bi te.....al kak ?e gre ona pesmica??? :P;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zdaj pa malo poglej zadnjih 80 let in mi povej, kateri naš politik ni imel težave z "demenco" ne glede na leta?
    • Pozdravljeni,   rad bi odmašil kovinsko cevko na kateri je nameščen senzor tlaka izpušnih plinov (na sliki z oznako 20-870, kataloška sh01-20-870). Poskusil sem že z raznimi žicami, čistili in tudi s pogrevanjem (kot na posnetku), vendar je zadeva kar trdovratna. Avto trenutno deluje še normalno, me pa malo "grize", ker je zamašeno. Seveda bi cevko najraje zamenjal, toda glede na lokacijo, bo verjetno potreben kar konkreten poseg :(.   Hvala in lp, Samo   
    • Alternativa?   Japonci združeno v drugo smer: razvijajo nov motor za avte WWW.ZURNAL24.SI Japonski velikani Toyota, Subaru in Mazda so v času, ko se v Evropi pripravljamo na njihovo prepoved, združili moči pri razvoju nove generacije motorja na notranje zgorevanje. To je edini pravi način, trdijo.   Še vedno bodo obstajali dvolitrski motorji!
    • Se zgodi...   Spregledal solkanski podvoz - Robin WWW.ROBIN.SI V Solkanu se je danes, nekaj po 11. uri pripetila prometna nesreča, ki jo je povzročil voznik tovornjaka. 44-letni voznik tovornega vozila, ki je vozil iz smeri  
    • Eno je, kar se lahko da gor, drugo pa, kar se sme dat gor. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.