Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Hallooooo???? Pa je ?e ja mladoletn. :policaj:

:P:hohoho:

 

 

Qwerty ne poslu?aj ga. Ko sem bil jaz v tvojih letih... :D

Spet smo OT... A ne sej nismo... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, ?e si pa mladoleten pa ne sme? sexat, hehe :hohoho: - - - Poky puritanec.

 

Ma ne.....govorim za dana?njo mladino,mi smo izvzeti-ker smo bli pridni. :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne.....govorim za dana?njo mladino,mi smo izvzeti-ker smo bli pridni. :P:hohoho:

 

:D:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se smeji??? ?iva istina................NOT! :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz se bom pohvalil da sem vceraj, danes in jutri v LJ :D

jutri zvecer pa z mazdo nazaj (in kitaro v njej) in prijatelji

potem pa v nedeljo beda, ker grejo prijatelji nazaj z mazdo vred....kitara pa ostane z mano :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem tud sam razmisljal, sam ga sploh ne rabim tam...do sluzbe al po mestu mam kolo.

Vlake majo cist hude

Avto je od firme

Z mojim bi mel samo stroske s parkingom in bi stal brezveze.

Tko da za zdaj bo mazda tukaj ostala pri starsih...moram pa povedat, da so bli kar pridni in naredili nekaj kilometrov odkar me ni bilo (zdaj jih je 160.000)

 

Ker ti imas isti sluzbeni avto: sem se navadil na uno ropotanje tdi-ja (ki pa za svojih 105KM gre tudi 200km/h -kar preseneca) in potem vceri vzgem mazdo pa se mi je zdela tiha kot se nikol prej :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem tud sam razmisljal, sam ga sploh ne rabim tam...do sluzbe al po mestu mam kolo.

Vlake majo cist hude

Avto je od firme

Z mojim bi mel samo stroske s parkingom in bi stal brezveze.

Tko da za zdaj bo mazda tukaj ostala pri starsih...moram pa povedat, da so bli kar pridni in naredili nekaj kilometrov odkar me ni bilo (zdaj jih je 160.000)

 

Ker ti imas isti sluzbeni avto: sem se navadil na uno ropotanje tdi-ja (ki pa za svojih 105KM gre tudi 200km/h -kar preseneca) in potem vceri vzgem mazdo pa se mi je zdela tiha kot se nikol prej :)

 

Ja res je bolj traktor, ?e posebej ?e ga od zunaj poslu?a?. Men se zdi ?e posebej glasen tam nekje pri 150-160km/h. Po GPS-ju na ravnem sem 1x sprobal in gre celo 199km/h. Je pa recimo bolj?i za po mestu, kot Mazda saj ima manj?o turbo luknjo in zelo lepo vle?e tudi pri obratih, ki so mal nad 1000-1100.

 

 

Glede tvoje Mazde - sem jo zadnji? videl, ko je peljala iz obvoznice na ?martinko pa sem te ?e skor klical, da bi te vpra?al kaj po?ne? v Slo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cestitke za opravljen izpit...pa nazdravmo :vino:

 

He he ..mene ja pa faks "nategnu"....se lepo ucim ta tedn...in to kar 9 dni pred izpitom.... potem pa dobim mail..da je izpit prestavljen za skoraj cel mesec :blink: Zdej se bom tud jz hvalu da se ucim ze en mesec prej :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cestitke za opravljen izpit...pa nazdravmo :vino:

 

He he ..mene ja pa faks "nategnu"....se lepo ucim ta tedn...in to kar 9 dni pred izpitom.... potem pa dobim mail..da je izpit prestavljen za skoraj cel mesec :blink: Zdej se bom tud jz hvalu da se ucim ze en mesec prej :P

 

 

hvala :rozico:

 

opala,si pa privo??ijo :) ah, raj?i to kot pa mail, da ma? izpit 5 dni prej ane? :)

 

fajn se u?i, ko se bo?

 

KAt

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naredila izpit! :) yeeey :) ?e....3, pa mam fraj poletje do sredine avgusta! :)

 

:jupiii: cestitam in skoda da zaj nimas cas za piknik ko bom jaz tam da bi se videla in kako rekla

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:jupiii: cestitam in skoda da zaj nimas cas za piknik ko bom jaz tam da bi se videla in kako rekla

 

hvala :) hmm, lahko pa re?em kolegici naj prestavi poroko za 1 teden :) ?al, ne gre, moja vloga je zelo pomembna in sicer popanje ro? na avtomobile, kra?enje gostov in seveda nato ?uranje... kaj pa v nedeljo? sej pride kdo aneda? sem ti ?e eno plastiko dol?na ane....

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj smo s Klopkotom in na?im ta malim odprli offroad kolesarsko sezono v Medolandiji :danzoman::bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..kaj to pomen...od kafane do kafane turistićko? :hohoho:

 

To pomen gozd, stezica, graben, blato, ?oder... :bravo:

Kafana je pa pol pr men doma :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V LJ se je mal prej hotu mal sonce pokazat, zdej pa spet nula, no mam pa novo marelo, tko da s tem se loh pohvalim! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, da se pohvalim:

moja M6 je bila prej?nji vikend ta prvi avto na poroki.

 

post-427-1212927801_thumb.jpg

 

in ?e na prizori??u ?ura:

 

post-427-1212928013_thumb.jpg

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.