Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Kon?no sem dal v avto gumjaste preproge. Ker so bili ?e od stare ?estke, sem mislil, da bo kaj narobe ?trlelo. Presens?enje je popolno saj pa?ejo to?no kot bi bili uliti. Se pravi, da je poden zgleda popolnoma enak na stari ?estki kot na novi :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no sem dal v avto gumjaste preproge. Ker so bili ?e od stare ?estke, sem mislil, da bo kaj narobe ?trlelo. Presens?enje je popolno saj pa?ejo to?no kot bi bili uliti. Se pravi, da je poden zgleda popolnoma enak na stari ?estki kot na novi :bravo:

 

Kaj pa,?e je spremenjena samo karoserija,vse ostalo pa je isto? :whatever::P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam pa tole ha ha ha :D

 

Objavljena slika

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

[sarkazem on] Jaz se, oziroma pohvalim svojo M6, da se vedno dela brez napak. Ze dva dolga dneva. [/sarkazem off]

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se bom se malo pohvalil: jutri imam "informativno motivacijski" seminar na Zavodu RS za zaposlovanje. Da vidim kaj bomo "naumili".

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to ni normalno. jaz bi sel na servis :D

 

No izgleda imamo ?e eno tak?no mazduro na forumu. V petek se je moja ljubica odlo?ila izpljuvati ves antifriz ki ga je imela in se pregret. Sem malo pogledal in je "snela" cev iz killerja, pri katerem so imeli prste zraven fantje iz Skorn?kove delavnice. Danes gre na servis v prihodnjih dneh pa v prodajo :( Tako, da sedaj en ?as nebom mazda? ( :angry: ) vam pa obljubim, da se mazda?om ponovno pridru?im spomladi, vendar takrat s ta pravo zverino. (sicer je bila menjava v planu, vendar bo sedaj pri?la malo hitreje....)

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet sm neki ?trihal. Pokrov odmi?nih in pokrov jermena v special editon "Midnight purple" Skyline R33 barvo. :bravo:

In ugotovil sem zakaj mi je barvo ?e lep ?as pljuvalo namesto pr?ilo. Razdret na prafaktorje in spucat je treba kdaj pi?tolo. Objavljena slika

 

Slike sledijo ko bo kak lep son?en dan. Torej ?e nekaj ?asa ne. <_<:(

 

Naslednji projekt je najbr? razdreti rezerven (sicer zariban) motor od 200SXa ter ga v teh hladnih, temnih in dolgih ve?erih malo spucati in pripraviti za morebitno generalko. Preve? ?asa pa?. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.