Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

@grasales: uf... upam da je "samo" to ... je pa fajn, ker zgleda da ti guma ni spustila :)

 

eno novo feltno bo? pa te pa? kupil... :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@grasales: uf... upam da je "samo" to ... je pa fajn, ker zgleda da ti guma ni spustila :)

 

eno novo feltno bo? pa te pa? kupil... :(

 

Ne rabi?... tole popravijo in nekateri mojstri tako dobro, da sploh ne vidi? razlike. Da se dodat manjkajo?e dele.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@grasales: uf... upam da je "samo" to ... je pa fajn, ker zgleda da ti guma ni spustila :)

 

eno novo feltno bo? pa te pa? kupil... :(

 

 

 

Guma ni spustila in ?e je zadeva vozna. Najbolj sme?no pa je, da skoraj ne trese volana med vo?njo avto pa gre popolnoma naravnost. Stro?ki felne grejo na zavarovalnico pametnjakovi?a, ki mi je vzel prednost iz leve v naselju. Glede na to, da sem neko? uspel te 4 felne dobit za 200?, bom ?e tokrat poskusil dobiti eno za đabe, preostanek ?? od zavarovalnice pa v ?ep :P ?e se ne motim so CE mele tak?ne felne gor v originalu, na odpadih pa sem ?e videl nekaj trojk razbitih. :blink:

 

Plani za novo leto se kar nabirajo.

 

 

Happy Nju Jir vsem, ?e se slu?ajno danes nebo ve? prilo?nosti za forum!

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajnaly. :danzoman::danzoman:

Spotoma sem ?e stestiral, ?e se kazalec za hitrost "nsloni" na gumb kjer resetiramo dnevni ?tevec in povem vam SE in to takrat ko je ?e rezerve. sramezljiv ?koda ker loggerja nisem imel zalaufanega. sramezljiv

post-3-1230739202_thumb.jpg

post-3-1230739228_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej fulll drkalna je tale zelena :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajnaly. :danzoman::danzoman:

Spotoma sem ?e stestiral, ?e se kazalec za hitrost "nsloni" na gumb kjer resetiramo dnevni ?tevec in povem vam SE in to takrat ko je ?e rezerve. sramezljiv ?koda ker loggerja nisem imel zalaufanega. sramezljiv

 

ey... zakva s' pa sliku tele majkrokompjutere na tejle kravi ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ey... zakva s' pa sliku tele majkrokompjutere na tejle kravi ?

 

 

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajnaly. :danzoman::danzoman:

Spotoma sem ?e stestiral, ?e se kazalec za hitrost "nsloni" na gumb kjer resetiramo dnevni ?tevec in povem vam SE in to takrat ko je ?e rezerve. sramezljiv ?koda ker loggerja nisem imel zalaufanega. sramezljiv

 

Ker model Eee-ja si si kupil? A je to 901?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker model Eee-ja si si kupil? A je to 901?

 

Itaq da 901, samo je "samo" 12 Gb z XP-ji. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itaq da 901, samo je "samo" 12 Gb z XP-ji. <_<

 

A z Linuxom pa ve? SSD-ja se pa ni dal dobit?

 

A si to pr nas kupu, al od zuni? Kolikor sem vdel jih majo v Slo sam v Celju.

 

Aja pa ?e ceno zaupi... cena pr nas je kr mal visoka 450?. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A z Linuxom pa ve? SSD-ja se pa ni dal dobit?

 

A si to pr nas kupu, al od zuni? Kolikor sem vdel jih majo v Slo sam v Celju.

 

Aja pa ?e ceno zaupi... cena pr nas je kr mal visoka 450?. :(

 

Kupu pr nas, 16Gb -Linux izvedbe ni mo?no dobit druga?ne barve kot roza, :( , pa na koncu tud tega nisem dobil. <_<

Pa ta dva ki jih imam doma sta prva 2 901 v slo, sicer jih imajo vsi po cenikih, dobavlja pa ga NIH?E, vrjemi po 3 mesecih so mi ga edino v teal-u zrihtal. Ceno si pa napisal pravo. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupu pr nas, 16Gb -Linux izvedbe ni mo?no dobit druga?ne barve kot roza, :( , pa na koncu tud tega nisem dobil. <_<

Pa ta dva ki jih imam doma sta prva 2 901 v slo, sicer jih imajo vsi po cenikih, dobavlja pa ga NIH?E, vrjemi po 3 mesecih so mi ga edino v teal-u zrihtal. Ceno si pa napisal pravo. <_<

 

Ne rabi? mi razlagat z dobavljivostjo, ker sem ga imel obljubljenga ?e poleti v avgustu pri Avteri. Sem pa naredil doma?o nalogo in ugotovil zakaj smo v Slo takole zapostavljeni. Krivi so Hrvati ;).

 

Ne zajebavam se, ena hrva?ka dealerska firma k dobavlja za Slovenijo so naredli kapitalca na ra?un uvoza v Slovenijo uvozili enormno koli?ino modela 700 oz. 701. In ker so pa? idioti seveda take koli?ine niso uspeli prodati in dokler tega ne spravijo v promet Asus naj ne bi dovolil dobave novih modelov v Slo. Ker je njihova proizvodnja manj?a od povpra?evanja jim to ni glih problem, saj zalogo razprodajo z ali brez Slovenije.

 

Zato so tudi tako zni?ali ceno 700tk, pod 200? da jih bodo ja prodali.

 

Teal zgleda po?ne sivi uvoz zato je en redkih, ki ga sploh lahko zrihta. :ne vem:

 

Kar se pa ti?e "roza" modela pa mislim, da to ni model 901 ampak 900A in ga narobe ogla?ujejo. Model 900A nima BT-ja in ?e se ne motim samo 4.400mA baterijo in "samo" 16GB SSD-ja (8GB primarnega + 8GB sekondarnega v raz?iritveni re?i). Pravi 901 z Linuxom ima 20GB SSD (4GB Primarnega + 16GB sekundarnega), poleg tega pa seveda bluetooth ter 6.600mA ter 1,3MPix kamero (900A 0,3MPix). Zato tud razlika v ceni saj je 900A zato 100? cenej?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nebo povsem dr?alo, ker jaz imam na ?katli gor barvne varijente natiskane in so lahko je cel bel, cel ?rn, ali pa okoli zelen notri bel, ali pa zunaj vijoli?ast noter pa bel.

Vasj jaz imam tako ?katlo. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nebo povsem dr?alo, ker jaz imam na ?katli gor barvne varijente natiskane in so lahko je cel bel, cel ?rn, ali pa okoli zelen notri bel, ali pa zunaj vijoli?ast noter pa bel.

Vasj jaz imam tako ?katlo. :ne vem:

 

Narobe si zastopu... govorim za tisti model, ki si ga omenu, da ima gor Linux in je pa? slu?ajno na zalogi samo v tej ?enski/pedrski barvi. Mislim namre? na to, da ?e ima 16GB in Atom proc, da je lahko le model 900A - to je v bistvu 900-tka z Atom procem in Linuxom. 901 z Linuxom bi morala imeti 20GB SSD.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest bom pa pohvalu svojo mazdo :hohoho: V glavnem, zjutraj pri - 10 stopinj, v?ge kot da ni - 10, ni? ne ropota, motor je normalno glasen, prestavlja se normalno-?altanje ni ni? te?je, ni? ne cuka zaradi mrzlega motorja, display dela normalno in ni? ne muti, segreje se zelo hitro, ob tej temperaturi so tudi materiali ?e tr?i ampak nikjer nobenega ?ri?ka...tko da, svaka ji ?ast :bravo: ...ma sem imel mal feeling da jo je ?e bolje voziti in da bolje dela kot pri + 25 stopinj :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest bom pa pohvalu svojo mazdo :hohoho: V glavnem, zjutraj pri - 10 stopinj, v?ge kot da ni - 10, ni? ne ropota, motor je normalno glasen, prestavlja se normalno-?altanje ni ni? te?je, ni? ne cuka zaradi mrzlega motorja, display dela normalno in ni? ne muti, segreje se zelo hitro, ob tej temperaturi so tudi materiali ?e tr?i ampak nikjer nobenega ?ri?ka...tko da, svaka ji ?ast :bravo: ...ma sem imel mal feeling da jo je ?e bolje voziti in da bolje dela kot pri + 25 stopinj :bravo:

 

Lepo,da tako dela.Kaj pa,?e je tvoja special edition za kak?no sibirijo in ji je pod nulo delovna temperatura? :P:D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

morm pohvalt zenske no dons sm vidu par dobrih ritkic na presercu :) res da je zeljko joksimovic pel ...

 

 

Mah dej no... Će bi jaz pel... :hohoho:

 

Joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah dej no... Će bi jaz pel... :hohoho:

 

bi blo kaj? Pre?erc bi bil prazen :ne vem:

 

Pa ?e vsi lastniki hi?nih ljubljen?kov v sose??ini bi moledoval naj dovolijo petarde ?ez celo leto... (bolje po?ena petarda kot Boj?ev po?en glas.press)

 

:hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.