Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

dons je pa res prou odli?n petk biu ... ?e to da je biu lep ureme je ful dobr blo pa ni blo preve? dela na ?ihtu pa ?e prej sm lohk nehu delat pa sm ?u lahko ?e na masa?o k sm nakonc ?e zaston dobu od te k mi je mazdico prodala ... mislm kaj bi hotu met ?e bol? od dneva :D:vesel::bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes prevozil 65,4 km :)

 

od tega 400m na 8 kolesih, 16km na 2 kolesih z no?nim pogonom, in ostalo na 4 kolesih z 85KM :)

 

prvo je bilo, ker sem privlekel rolerje iz naftalina :)

drugo ?isto za rekreacijo,

tretje pa pa? zaradi opravkov in obiska dru?ine...

 

kljub vulkanskemu prahu torej izkoristil dan ... :danzoman:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A spada to sem?

 

?ez vikend

- polo?il ?e 10m2 mankajo?ih plo??ic v gara?i, potem vse spucal in zafugiral 30m2 in seveda spucu vse na konc

- spucu baldahin, stole, mizo, prikolo itd, tako da gre v petek na svoj plac na morju

- mulce peljal v lumpija da sta se zlajhala ob takem aprilskem vremenu

- vsak vecer nabrcal 14km na sobnem kolesu v pol ure, ker dostava semen?ic ni mo?na....

- prebelu 40m2 sten

- v nedeljo prepri?al 4 letnika da ima F1 prednost pred ?iv ?avom

- pol ure sestavljal helikopter iz legokock, ki je ?ivel 3 minute

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S plinskmu Renojem v dveh dneh prevozu nekje med 500 pa 600 km (relacija; Kamnik - Se?ana - ?tanjel - Gorica (Sveta gora) - Vipava - Kamnik, drug dan pa MB in okolica, pa potem Celje (?martinsko jezero) in nazaj v Kamnik. :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S plinskmu Renojem v dveh dneh prevozu nekje med 500 pa 600 km (relacija; Kamnik - Se?ana - ?tanjel - Gorica (Sveta gora) - Vipava - Kamnik, drug dan pa MB in okolica, pa potem Celje (?martinsko jezero) in nazaj v Kamnik. :danzoman::P

 

kolk litrov?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je** sem se cel petek s programom za avtoplin na PCju, danes pa je majstor Ajvar ?e preden je pojedu sendvi? nalo?il en woodoo program in zadeva dela....

 

Sam mal je smotan ker ne ve da ima 2 USB klju?a....

 

?e enkrat hvala

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mal me odvracate s temi nastavitvami:

 

za zdaj mi je edini minus, to da moram skoz tankat

 

kaj je zdaj s temi nastavitvami skoz non stop? al sam rad neki stelate drkate brez potrebe?

 

ker ce moram skoz neki nastavt, pol me bo res minil?

 

explain your answer :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mal me odvracate s temi nastavitvami:

 

za zdaj mi je edini minus, to da moram skoz tankat

 

kaj je zdaj s temi nastavitvami skoz non stop? al sam rad neki stelate drkate brez potrebe?

 

ker ce moram skoz neki nastavt, pol me bo res minil?

 

explain your answer :D

 

Moje instalacije NE MORES spreminjati vse je v epromu....lahko pa le spremljas (monitor) pritisk, kdaj na lpg preklopi, morebitne napake, ?as voznje na plin....itd itd

 

Dear Sir, is this a satisfactory answer?

 

P.S. Glede tankanja, to je samo pri CX-7, ker pa? je bolj zejen in podmeni - pri meni ker avta ne ?param tam pri 3.000rpm + ga uporabljam za vleko, prevoz....itd

?e bi se peljal 130 po avtocesti bi tud jaz redkeje hladil masino na pumpah....vse se pozna.

 

P.S. Pa ne mislit da sem divjak....

Naj ?ivi pepel!

Ni mi treba v Romunijo! :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, ker trenutno je tako, da tankam vsakih cca. 700km

 

zdaj pa (samo naglas razmisljanje):

 

mazda 3 sedan 2.0 benz s plinom pride manj kot 19.000 eur...

bomo se vidli, ker moja 6-ka mi je se vedno vsec pa za zdaj je se v redu :) (naj tko tudi ostane)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolk litrov?

 

Popre?na poraba je bla kr okroglih 10 litrov, pa nismo glih neki blazno ti??al korete, tko da je kr ?ejna stvar! <_<

 

Ampak ?e zmer me pride 10 litrov LPG cenej kokr ?e bi meu dizla s 6L porabe (ki pri tak?ni vo?nji verjetn niti neb ve? pil samo 6 litrov)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S ?im se tola?i?? s 60eurocenti* prihranka na 1000 prevo?enih km :vesel::hohoho:

 

 

 

 

*1000km x 10litrov / 100km x 0,669?/liter = 66,9? (plin)

1000km x 6litrov / 100km x 1,125?/liter = 67,5? (diesel)

 

da pokrije? nakup 1.200? vredne plinske instalacije rabi? prevozit ni? manj kot 2.000.000km (2 milijona) - sitnica :aaaaa:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah mislim da ta ra?unica ni primerna, potrebno je primerjati podobne avte in podobne mo?i motorja, nekateri ve? porabijo nekateri manj. Verjetno tudi ne vozi kot penzionist, ker dizla mora? za 6 litrov voziti kot star ata (ne govorim o kak?nem mini ?voh dizlu). Npr. ?e ima? dober avto (bencinarja), ki ve? da dela tip top (in je vreden par tiso?akov), ter vgradi? plin da si prihrani? pri gorivu je dobra nalo?ba. Ne vem no, meni se zdi tak?na primerjava kot je zgoraj napisana kot tole: on prav tako pride od to?ke A do B kot ti, s tem da je njegov avto vreden par jurjev, tvoj pa trideset, tako da si ti v minusu za dvajset tiso?akov....kar seveda ne pride v po?tev primerjati.

 

?e bi pa npr. on napisal, da mu je prej pil 8 litrov bencina po 1,204 eur = 9,632 eur ...na 1000km=96,32

sedaj mu pije 10 litrov plina po 0,669 eur, kar znese na 1000km = 66,9 eur, in tukaj se prihranek pozna, in nekomu ki pa? dizel ne di?i in ima raje bencinarja je na istem, ?e ne ?e bolje, saj npr. novega dobi za npr. tiso?aka,dva ceneje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah mislim da ta ra?unica ni primerna, potrebno je primerjati podobne avte in podobne mo?i motorja, nekateri ve? porabijo nekateri manj. Verjetno tudi ne vozi kot penzionist, ker dizla mora? za 6 litrov voziti kot star ata (ne govorim o kak?nem mini ?voh dizlu). Npr. ?e ima? dober avto (bencinarja), ki ve? da dela tip top (in je vreden par tiso?akov), ter vgradi? plin da si prihrani? pri gorivu je dobra nalo?ba. Ne vem no, meni se zdi tak?na primerjava kot je zgoraj napisana kot tole: on prav tako pride od to?ke A do B kot ti, s tem da je njegov avto vreden par jurjev, tvoj pa trideset, tako da si ti v minusu za dvajset tiso?akov....kar seveda ne pride v po?tev primerjati.

 

?e bi pa npr. on napisal, da mu je prej pil 8 litrov bencina po 1,204 eur = 9,632 eur ...na 1000km=96,32

sedaj mu pije 10 litrov plina po 0,669 eur, kar znese na 1000km = 66,9 eur, in tukaj se prihranek pozna, in nekomu ki pa? dizel ne di?i in ima raje bencinarja je na istem, ?e ne ?e bolje, saj npr. novega dobi za npr. tiso?aka,dva ceneje.

 

Ne bo dr?alo.Kar lepo orenk se pelje? za te litre.?e ga prtisne? pije resda kak liter ve? ampak benz pije takrat

par litrov ve?. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jep, laguna 1.9dci vo?ena, kot se spodobi poraba 7.5. tako da se more? po?teno namatrat da spravi dizela?a na eno normalno porabo za bencinarja. ?e pa bencinca tako vozi?, pa pije 10+ :P

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S ?im se tola?i?? s 60eurocenti* prihranka na 1000 prevo?enih km :vesel::hohoho:

*1000km x 10litrov / 100km x 0,669?/liter = 66,9? (plin)

1000km x 6litrov / 100km x 1,125?/liter = 67,5? (diesel)

 

da pokrije? nakup 1.200? vredne plinske instalacije rabi? prevozit ni? manj kot 2.000.000km (2 milijona) - sitnica :aaaaa:

 

Boss pa si upo?teval nabavno ceno enega in drugega, novega seveda ?

 

A je kj razlike? :blink:

 

 

AJA

 

 

?ivel diesel ! :ljubezen:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: naredo homologacijo brez problema ampak malo je blo drago fedre in sipe plus novi kartoncek 103 eur ampak ni to nic proti kaznim ki so sn pa to cudo tam videl malo slabe slike gsm

post-328-1271710418_thumb.jpg

post-328-1271710430_thumb.jpg

post-328-1271710448_thumb.jpg

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.