Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Kar ji fali, lohk bi bla metalik ?rne barve! :danzoman::bravo:

 

no way....rdeca je najbolj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit, da sem opran avto parkiral pred bajto od kolega za manj kot pol ure, zgredal pa je kot da je tam ?e 1 tedn, ker je ma?ek prehodil celega tako detajlno da so samo antena in boki ostali ne ozna?eni z blatom in stopinjami, takoj sem spustil nekaj vode ?ez in kolikortoliko spucal sledi. :angry2:

Seveda sem to vidu ?ele danes zjutraj in potem naklu?je me model kli?e ?e sem kj njihovega ma?ka vidu in sem mu lahko samo svetoval, da naj ga ne skrbi kje je ampak kaj bo ?e ga bom js vidu. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj me je ujela na poti na dolenjsko to?a,sodra in mo?ni nalivi....no avtu na sre?o ni?, sam jebemti SLO avtoceste, kot da bi se po reki vozil, ve? vode na avtocesti kot v strugi.

Letne gume namontirane :bravo:

Ker je avto ?rn, in svinski v dveh dneh sem si naro?il visokotla?ni ?istilec...pa da na vikendu ne bo dolgacjt bomo mal ?istil avto :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj me je ujela na poti na dolenjsko to?a,sodra in mo?ni nalivi....no avtu na sre?o ni?, sam jebemti SLO avtoceste, kot da bi se po reki vozil, ve? vode na avtocesti kot v strugi.

 

Hmmm, kaj imajo tu Slo AC veze? Jaz sem nekaj takega do?ivel pred leti na italianski AC - 5cm vode na cesti pa nikoli nisem pomislil, da je kej s cesto narobe.

 

To so pa? izredne razmere in temu se je pa? takrat treba prilagodit in zmanj?at hitrost pa mora it brez te?av. ?e pa majo gume ?e dovolj profila pa tolk la?je. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem ?portal in zraven ?e vedno delal.

 

Nov slogan se glasi :

 

"Zdrav duh v polnem to?lu."

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez vikend opral oba voza, kako zgleda mazda z novim feltnam pa distan?niki, pa prlepim kmal u predstavitev! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, kaj imajo tu Slo AC veze? Jaz sem nekaj takega do?ivel pred leti na italianski AC - 5cm vode na cesti pa nikoli nisem pomislil, da je kej s cesto narobe.

 

To so pa? izredne razmere in temu se je pa? takrat treba prilagodit in zmanj?at hitrost pa mora it brez te?av. ?e pa majo gume ?e dovolj profila pa tolk la?je. :P

 

 

...izredne razmere ne morejo biti 20km po avtocesti...vode so toliko nabira da joj...v ITA je grob asfalt in ti ne zaliva ?ip od drugih avtomobilov, pri nas to opazi? ko zapelje? ?ez kak?no fleho grobega asfalta..kot da bi se po suhem vozil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oh ja... ?koda da takrat nisi bil z mano, ker smo vsi zgledali kot gliserji in je vodo neslo na nasprotne pasove ter smo se med seboj polivali kot otroci v bazenu.

 

Druga? za take primere je idealen Rain-X ali kak?en podoben preparat, ki odbija vodo oziroma omogo?a, da le ta la?je odte?e s ?ipe. ?e bi kaj takega imel namazanega na ?ipi sploh ne bi pojamral glede ceste.

 

Jaz zadnjih 10 let na AC-ju sploh ?e nisem uporabil brisalcev razen, ?e je bil zastoj ali pa vo?nja pod 60km/h.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Jaz zadnjih 10 let na AC-ju sploh ?e nisem uporabil brisalcev razen, ?e je bil zastoj ali pa vo?nja pod 60km/h.

 

Ve? nas je takih. :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Domaaaaaa sem :jupiii: Sicer to ni tok fajn, sam vseeno ne bom jamrala, ker je blo preve? fino. Sem bila pa 2 uri dlje v Londonu, ker so se sesuli EasyJetovi ra?unalni?ki sistemi na Stanstedu in so mogli pri check in-u na roko vsakmu karto napisat :) it was fun. Zdej se moram pa privadit na 2-urni zamik ure :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto sem dal oprati/spucati ZNOTRAJ :blush: prvi? po septembru 2009

 

Ampak po praznikih betoniramo :party0035:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Domaaaaaa sem :jupiii: Sicer to ni tok fajn, sam vseeno ne bom jamrala, ker je blo preve? fino. Sem bila pa 2 uri dlje v Londonu, ker so se sesuli EasyJetovi ra?unalni?ki sistemi na Stanstedu in so mogli pri check in-u na roko vsakmu karto napisat :) it was fun. Zdej se moram pa privadit na 2-urni zamik ure :)

 

:blush: Jeij, lubica kon?no domu pr?la! Dve uri kasneje kot sem pri?akval in seveda me zbudi,ane?? :angry:

Tko,da sm se vs zaliman ?e pogovarju z njo...kaj pa ne vem :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehehe, jaz vama bom kar privat temo odprl :ljubezen::D

Po dolgem ?asu ?e kar pogre?amo zopet eno "Santa Barbaro" :jupiii: . Tista pred ?asom je imela zelo dobro branost, tako da bi takrat lahko ?e oglase gor popal... :vesel::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blush: Jeij, lubica kon?no domu pr?la! Dve uri kasneje kot sem pri?akval in seveda me zbudi,ane?? :angry:

Tko,da sm se vs zaliman ?e pogovarju z njo...kaj pa ne vem :ne vem:

 

?alabajzar, pa je ni raje ?ou prtisnt.

 

" Fuk zamujen ne vrne se noben ! "

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alabajzar, pa je ni raje ?ou prtisnt.

 

" Fuk zamujen ne vrne se noben ! "

 

Ja a ti tko naredi?... pride de?va polna vtisov in ti hiti razlagat kolk je blo fejst in fajn... ti ji pa re?e?, bo? ?e pol povedala, ker te moram najprej nasmu?at, al kako?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja a ti tko naredi?... pride de?va polna vtisov in ti hiti razlagat kolk je blo fejst in fajn... ti ji pa re?e?, bo? ?e pol povedala, ker te moram najprej nasmu?at, al kako?

 

Logi?no, govorila bo ?e ?e lahko.

 

Pa ?e je polna vtisov je ?e ql, kaj ?e je polna semen ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej lahko med akcijo govori :bravo::hohoho:

 

Ja recimo "dej me Janez, ja Janez, ja Janez,..."

Ups sej ne ?ponam LaToye sramezljiv , mam raje tapravo slovenko. :bravo::bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mate preve? energije pridte k men betonirat pa ?olat.

 

P.S. Sam res, drug teden bi lahko akcijo usekal. Za?olal sem, samo ko pride beton (kr hru?ka) bo treba ravnat preden se osu?i, zato bom pa premal sam....

 

Anyone?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mate preve? energije pridte k men betonirat pa ?olat.

 

P.S. Sam res, drug teden bi lahko akcijo usekal. Za?olal sem, samo ko pride beton (kr hru?ka) bo treba ravnat preden se osu?i, zato bom pa premal sam....

 

Anyone?

 

Jaaaa, pejmo se valat po sve?em betonu :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mate preve? energije pridte k men betonirat pa ?olat.

 

P.S. Sam res, drug teden bi lahko akcijo usekal. Za?olal sem, samo ko pride beton (kr hru?ka) bo treba ravnat preden se osu?i, zato bom pa premal sam....

 

Anyone?

 

Kdaj pa ma? plan to po?et?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.