Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

nene, je kr lepo 50% + dodatni popusti na ostale police (Triglav)...da nou fov?arije, se ?lepam na drug ra?un :bravo: oz. mam avto "rentan"! Seveda vse stro?ke pla?ujem iz svojga ?epa

 

zakon, kaj bi dal, da bi js mel -50% sramezljiv Bi ?e konkretno za?el razmi?ljat o ?paranju za "MIVEC" zverinco :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ju3 mamo s kolegi razpisan ?portni piknik v Idrijski Beli (odbojka, basket, fuzbal itd.), ?e kerga mika, po 12h uletet, vabljen! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakon, kaj bi dal, da bi js mel -50% sramezljiv Bi ?e konkretno za?el razmi?ljat o ?paranju za "MIVEC" zverinco :P

 

Mnja, ?e bom nekje v bli?nji prihodnosti kon?no uspel kej zase kupt, bom tut kmal jamru :vskalo: gre papa ta bonus in welcome 14.class :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj smo se odpravili na izlet do vznozja Grossglocknerja ... Nekaj utrinkov v slikah pa sledi ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

 

 

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Vec slik pa se nahaja tukaj >> http://www.flickr.com/photos/jest-mobile/s...5608895/detail/

 

P.S.: Vse slike so posnete z iPhone 4 ... :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U soboto smo se mel na pikniku carsko - slike pa upam da bo kdo drug od udele?ncev prlimu! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nedelo na poti domov, se ustavim v reki na OMW Vrata jadrana in takam OMW 100 carrera, na drugo stran pri?opa en model s ?rno mazdo 3 MPS, greva pla?at prideva ven samo ?zmeden? gledava oba, ker pa? prej nisva porajtala.

Pol pa kolega od tega s mazdo 3 re?e "Pa gle ?ovje?e to su ti ko?nice za tvoja kola", pol pa mal podebatirava in se je ?ist nakuru na Brembo. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez 10 dni upam da bom ?e na tejle pla?i, ?e vam je kej poznana! :danzoman::P

 

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://...%26tbs%3Disch:1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no je Laguna zavzela pozicijo pri li?arju (nabasu me je pred cajtom nek pridelovalec kmetijskih pridelkov, s svojmu trahtarjem Deutz firme). <_<:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prisli domov

jutri piknik v Vodicah

po pikniku SAMA nazaj na Rovinjsko no? in Tony Cetinski

v nedeljo SAMA na morju

 

adijo... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prisli domov

jutri piknik v Vodicah

po pikniku SAMA nazaj na Rovinjsko no? in Tony Cetinski

v nedeljo SAMA na morju

 

adijo... :bravo:

 

ne se preve? veselit, ker bo de? pa hladno... mi smo tudi pobegnili v?eraj z morja, ker de? lahko gledam tud doma :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne se preve? veselit, ker bo de? pa hladno... mi smo tudi pobegnili v?eraj z morja, ker de? lahko gledam tud doma :(

 

pa sej na morju si moker v vsakem primeru :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni bilo nobene frke ob 22:00 so bile ze zvezde, samo malo sveze, danes pa brez obla?ka se je videlo do Barcelone... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dost dobro je uspel krst tamale in potem piknik! :danzoman:

 

Od u?eri popoudne pa mam tut na nov ?trihneno Laguno in je zdej ?ist neki druzga! :hudicek::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se vedno je laguna...tudi ce je res lepo postrihana... :harhar::harhar::harhar:

 

Sej zato sem jo pa kupu, ker tak komfort kokr mi ga tale ki?ta nudi, to je res morala! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zato sem jo pa kupu, ker tak komfort kokr mi ga tale ki?ta nudi, to je res morala! :danzoman::bravo:

 

sej tut pri Japoncih dobi? komfortn avto ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.