Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Grem zdele na Cerkno smu?at. Tam ?e nisem bil nikol, pa da vidim ?e majo kej dober sneg (?eprav ga ne mistlim jest). :harhar::D

 

Na Cerknem sm si spiraln zlom naredu,tok da jst ne grem vec tm :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem da je kar zahtevno smu?i??e...oz. ?e re?em...."prezmogljive" naprave in preozke ter prekratke proge in se preve? folka v prekratkem ?asu gor nabije, zato med vikendom ni ?ans da grem gor...kak?en dan med tednom in tam do enih zna biti ?isto ok.....mene bolj zanimajo na Cerknem ne preve? te?ke proge, da ?e malo karvanje izpilim :prstgor: ...no?e pa noben od kolegov res dobrih smu?arjev smu?ati v SLO, tako da ve? ali manj hodimo v tujino...me pa ke? ba?e, v?eraj se je ?lo v Flachau, zelo zelo dobro smu?i??e mi je pa Katchberg...top smu?i??e za nasmu?at se...pa ?e pravi nakloni :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bila je super smuka, niti ne prevelik dren, proge (1 je bila zaprta) se mi zahtevne ravno ne zdijo (pa sem smu?ar nekje 1-5 recimo; 3). :P

 

Danes pa ?e malo za?urat, tko da bo ?e super ve?er. :punk:

 

@Grega - vpra?aj Klopka in Javarja, ?e gresta zraven. :pepsi:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Good, no sej ?e dooolgo nisem bil na Cerknem, pa da vidim kako bo in poro?am.

Skratka ?E KDO ?ELI SMU?AT, KARTA 20 EUR....NAJ MI JAVI :) GRE SE ?ETRTEK...napovedana je ?ajba :vesel: garantiram peko?a stegna, bole?a kolena ob 14:00 hehe, takrat se gre na pivo in zaklju?i smu?anje...vsaj pri nas je ponavadi tako, prvo varnost, kolen je kolen :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zjutraj sem vstal ob 6:30 in punci pred sluzbo, ocistil sneg z avta :wub::party0035:

 

Zakaj si pa tako zgodaj vstal in na skrivaj pucal avto od punce? A se ji ne upa? pribli?at in jo vpra?at, ?e bi hotela s tabo hodit?

Kar koraj?no! Dolgo ne bo? ve? mogel pucat sneg z njenga avta, ker se bli?a pomlad. Pohiti in se ji lepo predstavi!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj si pa tako zgodaj vstal in na skrivaj pucal avto od punce? A se ji ne upa? pribli?at in jo vpra?at, ?e bi hotela s tabo hodit?

Kar koraj?no! Dolgo ne bo? ve? mogel pucat sneg z njenga avta, ker se bli?a pomlad. Pohiti in se ji lepo predstavi!

 

Hehe si narobe razumel :) svoji punci sem spucal avto :cheers: skorajzil sem se ze pred leti :ninja::harhar:

 

Drugace pa hvala za spodbudo :punk:

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe si narobe razumel :) svoji punci sem spucal avto :cheers: skorajzil sem se ze pred leti :ninja::harhar:

 

Drugace pa hvala za spodbudo :punk:

 

Aja, torej ona ?e ve, da si ti njen fant? No, to je pa lepo.

Jaz sem pa mislu, da ji ti na skrivaj puca? avto, samo da bi te opazila.

No, saj jaz sem pa moji punci (zdaj?nji ?eni) pa na skrivaj ?opek ro?ic zataknu za brisalec njenega avta. Sem ji ?ele kasneje povedal, da sem bil to jaz in tiste ro?e sem kar v sosedovem vrtu na hitro nalasal. Pa je rekla, da je vedla, da sem bil to jaz, ker sem ji ?e enkrat prej na?mignu, ?e enkrat prej sem se pa na veselici namenoma spotaknu ob njeno nogo, samo, da sem se jo malo dotaknu, pa reku; pardon....

Nima? kej, ?lovk mora bit v?asih tud malo zvit.

 

A za ohcet se ?e kaj pogovarjata?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bila je super smuka, niti ne prevelik dren, proge (1 je bila zaprta) se mi zahtevne ravno ne zdijo (pa sem smu?ar nekje 1-5 recimo; 3). :P

 

Danes pa ?e malo za?urat, tko da bo ?e super ve?er. :punk:

 

@Grega - vpra?aj Klopka in Javarja, ?e gresta zraven. :pepsi:

 

Iz katere smeri si ?el v Cerkno? ?ez ?kofjo Loko? in parkiral pri Po?ivalu? Vidim da je nekaj cesta naprej zaprta?? al ni?

 

?KOFJA LOKA - ?ELEZNIKI - ZALI LOG - PODPOREZEN - DAV?A- SC CERKNO ta povezava?

 

ali ta

 

Ljubljana (Kranj) - ?kofja Loka - Poljane - Gorenja vas - Hotavlje - Leskovica - SC Cerkno (55 km)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?KOFJA LOKA - ?ELEZNIKI - ZALI LOG - PODPOREZEN - DAV?A- SC CERKNO ta povezava?

 

ali ta

 

Ljubljana (Kranj) - ?kofja Loka - Poljane - Gorenja vas - Hotavlje - Leskovica - SC Cerkno

 

Obe poti sta bili uporabljeni (kro?na tura), ampak v ravno obratnem zaporedju kot si ju ti navedu. :P

 

Mah vle?e se v obeh primerih kot sam vrag. ?e ne bi bila tista pot v bli?ini ?eleznikov zaprta zaradi sanacije ceste, bi se privar?evalo kar lepo ?tevilo kilometrov. <_<

 

?e sem ravno v tejle temi, pa lahko ?e povem, da sem po po?ti ?e prejel pogodbo za ?lansko popustie od Mazda servisa Lepo?a iz Prekmurja. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha :cheers:

Tako je to, ce posnames domaci filmck :lol::party0035:

 

Kdo prav da sem jaz vozil ? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.