Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes sem bil v Arboretumu in imajo Nizozemsko vas, ki se mi je zdela super. Priporo?am. :D

 

Kasneje sem bil ?e na kratkem obisku pri dr. Pelku in je obljubil ?lanom Mazda kluba od cifre 91 do vklju?no 100, da jim po?asti brezpla?ne kapice Mazdaklub.si. :notworth:

 

Pele je res dec na mestu. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ato je za hvalit... da si brez avta? :blink:

 

brez macka se je za pohvalt...brez avta pa tut...k ce bi biu doma...ne se spomnem nic,bols da se nism vozu...aja pa avto je ze doma :rozico:

 

Nizozemska vas pravs...pol so tm take roze k so mi vsec? :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za pohvalit se mam, da mi uspelo diplomirat. :policaj: Sicer z 9ko, ampak glede na vse komplikacije je to ?ist :ouje: :mi pijemoo:

 

Kaj zdaj

Da mi JE uspelo

Da mi BO uspelo?

 

:)

Cestitke

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni blo dvoma v to, da ne bi uspelo..sam vpra?anje cajta je blo :zvizga:

 

 

Nasledn mesec ?e s.p. in bojo plani za letos ?e skor vsi odkljukani..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z na?o praznovala peto obletnico poroke :ljubezen: , mal v Ljubljani na gospodarcu (davin?i), mal v gostilni Bonaca v Medvodah, mal pa pri g. Pelkotu ---> ostalo v jamralniku

 

Jebemti mi2 mava 10 let maja, kaj bo pol DPF sel?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazi da ne gre? predele? :closedeyes: mi2 sva mela namen najprej v Logarsko zavit, to bi bla veselica ?e bi tam ?akal na vleko ... :glare:

 

Praga... :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr dopust ceu teden, pa sej to nmor? vrjet ... zadn cajt ?e biu :DB)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalit moram Viperja in Peleta, ki sta nam danes pripeljala vsak po enega ?lana v MK, vsa ?ast obema. :prstgor:

 

?tevilo ?lanov raste precej hitreje kot smo si zamislili, hvala vsem za izkazano zaupanje. :notworth:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej ane, ne bi povabu .. :harhar:

 

?etrtek popoldan te povabim na kako :pepsi: , ?e bo? imel cajt. Lahko pa tudi pe?aka v kak lokalni hrib (npr. Dobr?a). :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalit moram Viperja in Peleta, ki sta nam danes pripeljala vsak po enega ?lana v MK, vsa ?ast obema. :prstgor:

 

?tevilo ?lanov raste precej hitreje kot smo si zamislili, hvala vsem za izkazano zaupanje. :notworth:

 

In to ne sam ?lana ampak kr ?lanico :P

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.