Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

A loh link za povr?ne bralce, ki smo spet zamudil zabavo? :)

 

ni blo ni? takega, samo razli?ni pogledi na stvar - ni blo ne Lojza-moralista, Fajsule se ni delala norcev iz snubcev, Vidu niso identitete ukradli tako, da je blo vse OK. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj sem pa tega tadruzga zamudila???? Mater kje js ?vim :) Se mormo kej v rl vidt, da updatam dogodke :P

 

Fajsula je ena taka "femme fatale", ki je me?ala glave foruma?em, ?e posebej DonFelipu. V glavnem cela mehi?ka ?ajfnca - vidim, da si precej zamudila od kar so otroci v prvem planu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko re?ete tudi, da gre za placebo efekt, pa vendar sta se tudi tokrat dr. Pelko (in ?efe AS Skorn?ek) dobro izkazala, o tem kaj imam v mislih pa v moji temi;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=8417&st=300

 

Neki je na teh dveh preparatih, saj mi zdej avto tudi na LPG-ju ?e pri zgolj 2.000 obratih kar dobro "sko?i", noro, koli?ina olja pa ?e vedno tam kot je bila pred ve? kot 1.000km. :notworth::cheers:

 

?e bo koga kaj zanimalo, lahko vpra?a kar v moji (zgoraj pripeti) temi. Po potrebi vpra?amo kar dr. Pelka. :D

 

Naj vam Mazdilaki oz. karkoli vozite, ?e naprej vsaj tako dobro slu?ijo kot meni. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj vam Mazdilaki oz. karkoli vozite, ?e naprej vsaj tako dobro slu?ijo kot meni. :prstgor:

 

Dans je pa ?e prva liga vreme, tko da ?e veselo obra?ajo kilometri po soncu :party0035:

 

Hell yea :danzoman:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih lahko zafrkancija re?i glavo. Danes na ?ihtu s sodelavcem izvajava testni zagon agregata tako da izklopiva glavno stikalo. Potem jaz iz ?iste zajebancije vzkliknem: "bej?va, po?ilo bo". in potem prav tako v smislu zajebancije sko?iva ven iz prostora in zapreva vrata. Zasli?i se klik od kontaktorja zatem pa sledi eksplozija. Najprej vsi nekaj trenutkov prav ?ukast gledamo drug drugega nakar pogled v prostor pove, da je ekspoldiral akumulator. Agregatski prostor je velik cca meter krat dva in raje si ne predstavljam najin izgled, ?e bi bila skupaj v tisti luknji z 140Ah akumulatorjem, ko je eksplodiral. Od stropa je kapljala kislina in smo samo zaklenil in ?li v o?tarijo. :pepsi:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih lahko zafrkancija re?i glavo. Danes na ?ihtu s sodelavcem izvajava testni zagon agregata tako da izklopiva glavno stikalo. Potem jaz iz ?iste zajebancije vzkliknem: "bej?va, po?ilo bo". in potem prav tako v smislu zajebancije sko?iva ven iz prostora in zapreva vrata. Zasli?i se klik od kontaktorja zatem pa sledi eksplozija. Najprej vsi nekaj trenutkov prav ?ukast gledamo drug drugega nakar pogled v prostor pove, da je ekspoldiral akumulator. Agregatski prostor je velik cca meter krat dva in raje si ne predstavljam najin izgled, ?e bi bila skupaj v tisti luknji z 140Ah akumulatorjem, ko je eksplodiral. Od stropa je kapljala kislina in smo samo zaklenil in ?li v o?tarijo. :pepsi:

 

podoben primer sm mel js zadnji? na ?ihtu.... izklopim akumolator iz polnilca (gre za kr malo ve?jo baterijo 2m dol?ine, 50cm vi?ine, te?a 950kg... - spodnja slika), za?nem merit kislino in napetosti med celicam, ko kon?am priklopim nazaj na polnilca in evola eksplozija ene celice... kislina ?pricnla po celem prostoru, pokadil se je kr fajn, pri nepri?akovanem poku pa tak ve? kok cvikne?...

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih lahko zafrkancija re?i glavo. Danes na ?ihtu s sodelavcem izvajava testni zagon agregata tako da izklopiva glavno stikalo. Potem jaz iz ?iste zajebancije vzkliknem: "bej?va, po?ilo bo". in potem prav tako v smislu zajebancije sko?iva ven iz prostora in zapreva vrata. Zasli?i se klik od kontaktorja zatem pa sledi eksplozija. Najprej vsi nekaj trenutkov prav ?ukast gledamo drug drugega nakar pogled v prostor pove, da je ekspoldiral akumulator. Agregatski prostor je velik cca meter krat dva in raje si ne predstavljam najin izgled, ?e bi bila skupaj v tisti luknji z 140Ah akumulatorjem, ko je eksplodiral. Od stropa je kapljala kislina in smo samo zaklenil in ?li v o?tarijo. :pepsi:

 

 

Hm,..zdj se lahko odlo?? med izrednim 6. ?utom al pa frazo "ve? sre?e kot pameti" :huh:

 

 

Kok ste bli pa v ?oku? :blink:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da je zadevo konkretno razneslo, bi bili verjetno vsi presrani (in prere?etani) ?e bi bili noter. Ker smo bili zunaj in vrata zaprta ni bilo toliko sile. ?e dobro, da pri testnem zagonu nisem stisnil tipke "test run" - ta nima nobene ?asovne zakasnitve, glavno stikalo pa jo ima.

 

Sem vpra?al biv?ega sodelavca, sedaj penzionista, agregat naj bi prav letos sre?al abrahama pa zgleda da je hotel obele?it jubilej :D .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes natankal LPG v ?rnozmajko in na?rtujem za dobrih 50? narediti vsaj 800km. Tota Mazda je majka od avta. :cheers::notworth:

 

Zdele pa jem dimljenega lososa, ena mojih najljub?ih jedi. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih lahko zafrkancija re?i glavo. Danes na ?ihtu s sodelavcem izvajava testni zagon agregata tako da izklopiva glavno stikalo. Potem jaz iz ?iste zajebancije vzkliknem: "bej?va, po?ilo bo". in potem prav tako v smislu zajebancije sko?iva ven iz prostora in zapreva vrata. Zasli?i se klik od kontaktorja zatem pa sledi eksplozija. Najprej vsi nekaj trenutkov prav ?ukast gledamo drug drugega nakar pogled v prostor pove, da je ekspoldiral akumulator. Agregatski prostor je velik cca meter krat dva in raje si ne predstavljam najin izgled, ?e bi bila skupaj v tisti luknji z 140Ah akumulatorjem, ko je eksplodiral. Od stropa je kapljala kislina in smo samo zaklenil in ?li v o?tarijo. :pepsi:

 

 

Prav pretirano velik pa ni tale abraham, ?e je v tako majhnem prostoru. Kako mo?an agregat pa imate?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mnjah, v?eri zve?er je blo enkrat mal bolj na izi, pa smo ?li ven, k re?i je danes ?e bolj na izi pa imam ?as tigra iz glave podit.

 

Sam kuker me jebe to da nimajo pravih porcij mesa in da imajo majhne porcije, ?eprav so te porcije fantasti?no, iber okusne, je tale zgoba z malim porcijami tudi dobra. Debelih ?ensk tu prakti?no ni. En hud ge?tel zraven drugega ob ?e enem hudem ge?telu.

Mi zaviti v bunde pr -5 tle pa ?enske v mini?ih pa ?pi?akih. Pa ?e veliko, veliko manj zadrte so kot slovenke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mnjah, v?eri zve?er je blo enkrat mal bolj na izi, pa smo ?li ven, k re?i je danes ?e bolj na izi pa imam ?as tigra iz glave podit.

 

Sam kuker me jebe to da nimajo pravih porcij mesa in da imajo majhne porcije, ?eprav so te porcije fantasti?no, iber okusne, je tale zgoba z malim porcijami tudi dobra. Debelih ?ensk tu prakti?no ni. En hud ge?tel zraven drugega ob ?e enem hudem ge?telu.

Mi zaviti v bunde pr -5 tle pa ?enske v mini?ih pa ?pi?akih. Pa ?e veliko, veliko manj zadrte so kot slovenke.

 

ke pa si to? :)

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi zaviti v bunde pr -5 tle pa ?enske v mini?ih pa ?pi?akih. Pa ?e veliko, veliko manj zadrte so kot slovenke.

 

V?asih je jezikovna bariera dobra stvar - ?im manj jih zastopi? raj? jih ma?. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes natankal LPG v ?rnozmajko in na?rtujem za dobrih 50? narediti vsaj 800km. Tota Mazda je majka od avta. :cheers::notworth:

 

Zdele pa jem dimljenega lososa, ena mojih najljub?ih jedi. :D

 

Jest nardim 500km s 70? haha :))

 

PS: zbiram prostovoljne prispevke za LPG :lol:

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.