Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ta del posta verjetno sodi v razkurnik ane? Lorenzo je pa ?e nekaj glasen, da je kazen premila. A da bi se ?lo za njega bi pa jokal. Kot je recimo z Iannonetom za kvalifikacije prej?njo dirko, ko pa je prehitel Rossija na dirki pa sta bila best frenda. Jokica ena. Upam da mu razpade motor v Valenciji.

 

Marquez pa je dobil kar je iskal. Se lepo vidi na posnetku kako se je "zapodil" v Rossija in se naslonil nanj, Rossi pa ga je odrinil s kolenom, ker ?e ne bi oba pogrnila po tleh. Rossi je resda naredil ne?portno potezo, Marquez pa ?e ve?jo. ?koda, mi je bilo lepo gledati MotoGP, ker je bilo zanimivo, borbeno do konca. Sedaj pa je postalo podlo, ?koda res. Pa sem nekaj ?asa bil tudi za Marqueza, ampak sedaj se je pokazal kot velik hinavec. Mali ?mrkavec.. (ps. sva isti letnik :P )

Moje mnenje Kdor i??e ta najde, dobil je svoje, saj ga dosti ?asa NAMERNO provociral, samo da zjebe rossija, pa se mu ni dal, ?e bi jaz bil rossi bi mi kako na pi?ko stisnu, provokator pedrski, pol pa jokcat, rit ena.

Sicer ne zagovarjam rossija, samo ko pa je dovolj pa je dovolj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spodaj je ni, al je tolk mal da ni vredn ?  :hudicek:

 

Sem se pozabil pohvalit da sem se skozi tunel zapeljal s 385 konji?i, ki jih proizvaja sredinsko vgrajen motor in verjemte nisva pozabila odpret stranskih stekel in poslu?at zvok ki ga proizvaja 6 cilndrski bokser v prvi in drugi prestavi, v sport programu z odprtimi loputami v auspuhu. :rispekt:  :rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj in danes pridno treniral nem??ino z Avstrijci, zlasti ? spolom. V-club v Beljaku je prov noooro dobra diskoteka in punce dale? od vzvi?enih Ljubljan?ank, ki mislijo da na nekem delu s seboj nosijo ?isto zlato. :rozico:  

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ZmAJ: jaja

Bos videl ko bos tam zapecal... standard se ti bo dvignio

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj in danes pridno treniral nem??ino z Avstrijci, zlasti ? spolom. V-club v Beljaku je prov noooro dobra diskoteka in punce dale? od vzvi?enih Ljubljan?ank, ki mislijo da na nekem delu s seboj nosijo ?isto zlato. :rozico:  

 

Pa si prepri?an, da si treniral nem??ino? Mislim, glede na to, da "ju?ni tok" ?e nekaj ?asa dobavlja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Srbski jezik je tam gor res velik hit, ampak ker mi dobro tece, imam bistveno vec interesa za NEM :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Srbski jezik je tam gor res velik hit, ampak ker mi dobro tece, imam bistveno vec interesa za NEM :)

 

 

Drugic ko bos tam, gres lahko na pristne cevape k Valterju >> http://www.tripadvisor.at/Restaurant_Review-g190437-d7843241-Reviews-Das_Ist_Walter-Villach_Carinthia_Austrian_Alps.html

 

Das ist Valter

 

https://www.facebook.com/dasistwaltervillach2/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr jz mam tole pred nosom (na Jesenicah) pa ?e nisem ?la...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem pridobil vecje stevilo kompleksov, natancneje B-kompleksov in pocutje se hitro izboljsuje, razpolozenje pa je MAKSIMALNO! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalit moram vreme zadnjih dni, ki mi omogo?a dokon?anje ?trihanja in kmalu monta?o zunanje ograje (sicer ne bo konkuren?na Cerarjevi, ki jo gradi na J meji, ampak bo vseeno kul).  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podalj?ana pogodba-nadome??anje porodni?ke:) in ?e 10min hoje do slu?be,ker grem k malce ve?jim otrokom.

Ej..to je super novica zdaj bo malo ve? dela z tave?jimi ..he he

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je bilo super na Sne?niku, ki sem ga osvojil ?e 10. ali 11., vreme ?udovito. Pa tudi dru?bo tamalih sva imela 2 fotra hribolazca.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.