Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

V petek ?el na obisk h kolegu, ki pi?e teste avtov za znan finan?ni cajtung. Parkiram na mojem starem parkplacu v Kranju, stopimo iz avta in mali re?e, lej o?i avto brez strehe...aha pa res re?em, BMW.

 

Po nekaj kozar?kih me kolega vpra?a ?e bi ?el probati novo mx-5....na ?alost je bilo preve? kozar?kov (nisem vozil domov), in sem se vanjo lahko samo vsedel.

 

Ampak res - nisem vedel da sem parkiral poleg nove mx-5............pa ?e ta LEV nem?ka tablica te zmede

 

Vtis - vse ++++++++++++ razen tistega nagrav?nega displaj?ka, ki ?trli na sredini armaturke, kot da bi nekdo tja dal konzolo iz ?para in nanj eno tablico. Res fuj (moje mnenje). Pa verjetno ni v prid avtu da je zgornji del vrat na notranji strani v barvi avta....roka je ponavadi tam gor - praske?

 

Najbolj v?e?no pa je, da so mislili pri izdelavi da se ta ato pelje brez strehe! ?obe za ventilacijo so miniaturne :):) :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek ?el na obisk h kolegu, ki pi?e teste avtov za znan finan?ni cajtung. Parkiram na mojem starem parkplacu v Kranju, stopimo iz avta in mali re?e, lej o?i avto brez strehe...aha pa res re?em, BMW.

 

Po nekaj kozar?kih me kolega vpra?a ?e bi ?el probati novo mx-5....na ?alost je bilo preve? kozar?kov (nisem vozil domov), in sem se vanjo lahko samo vsedel.

 

Ampak res - nisem vedel da sem parkiral poleg nove mx-5............pa ?e ta LEV nem?ka tablica te zmede

 

Vtis - vse ++++++++++++ razen tistega nagrav?nega displaj?ka, ki ?trli na sredini armaturke, kot da bi nekdo tja dal konzolo iz ?para in nanj eno tablico. Res fuj (moje mnenje). Pa verjetno ni v prid avtu da je zgornji del vrat na notranji strani v barvi avta....roka je ponavadi tam gor - praske?

 

Najbolj v?e?no pa je, da so mislili pri izdelavi da se ta ato pelje brez strehe! ?obe za ventilacijo so miniaturne :):) :)

Do kdaj pa jo ma na testiranju, ?e ni skrivnost? :ph34r:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zna biti da si podajajo tole med sabo

http://www.avto-magazin.si/vozili-smo/mazda-mx-5-igraca/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je bil fajn dan in spoznal enega super Mazda?a, s katerim se je sklenilo pravni posel a.k.a. nakup ?e ene Mazdurine.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No po dolgih 6ih mesecih  j... in ?ivciranja  se lahko kon?no pohvalim  da od v?eraj naprej sem lastnik  150 m2  nepremi?nine ki se nahaja v elitni lokaciji ob jezeru na Rakitni.

Selitev  sledi .......

 

p.s. hvala vsem ki ste mi stali ob strani in mi ?li toliko na roko da ste me pustili na miru in mi niste bili v napoto  HAHAHAHAHAHA

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No po dolgih 6ih mesecih j... in ?ivciranja se lahko kon?no pohvalim da od v?eraj naprej sem lastnik 150 m2 nepremi?nine ki se nahaja v elitni lokaciji ob jezeru na Rakitni.

Selitev sledi .......

 

p.s. hvala vsem ki ste mi stali ob strani in mi ?li toliko na roko da ste me pustili na miru in mi niste bili v napoto HAHAHAHAHAHA

Bravo!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No po dolgih 6ih mesecih  j... in ?ivciranja  se lahko kon?no pohvalim  da od v?eraj naprej sem lastnik  150 m2  nepremi?nine ki se nahaja v elitni lokaciji ob jezeru na Rakitni.

Selitev  sledi .......

 

p.s. hvala vsem ki ste mi stali ob strani in mi ?li toliko na roko da ste me pustili na miru in mi niste bili v napoto  HAHAHAHAHAHA

?estitke za pogumno odlo?itev in dobrodo?el med krediti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem svojo Mazdo peljal k mojstru Pelku, da jo malo pogleda in se z njo zapelje. Pa ni na?el ni? ve?jega za po?timat le prednje "stabilizator ?tangce" in diski so spredaj ?e dokaj tenki. No ko se je mojster vrnil s kraj?e vo?nje, vam povem da ga tko nasmejanga ?e v ?ivljenju nisem vidu, pa sodi pri meni v rubriki prijatelji in se pogosto vi2.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek ?el na obisk h kolegu, ki pi?e teste avtov za znan finan?ni cajtung. Parkiram na mojem starem parkplacu v Kranju, stopimo iz avta in mali re?e, lej o?i avto brez strehe...aha pa res re?em, BMW.

 

Po nekaj kozar?kih me kolega vpra?a ?e bi ?el probati novo mx-5....na ?alost je bilo preve? kozar?kov (nisem vozil domov), in sem se vanjo lahko samo vsedel.

 

Ampak res - nisem vedel da sem parkiral poleg nove mx-5............pa ?e ta LEV nem?ka tablica te zmede

 

Vtis - vse ++++++++++++ razen tistega nagrav?nega displaj?ka, ki ?trli na sredini armaturke, kot da bi nekdo tja dal konzolo iz ?para in nanj eno tablico. Res fuj (moje mnenje). Pa verjetno ni v prid avtu da je zgornji del vrat na notranji strani v barvi avta....roka je ponavadi tam gor - praske?

 

Najbolj v?e?no pa je, da so mislili pri izdelavi da se ta ato pelje brez strehe! ?obe za ventilacijo so miniaturne :):) :)

Na to temo

http://www.motorevija.si/si/346/2527/Za_volanom_nova_mazda_MX_5.aspx

 

ampak to je so-tester od kolega. MM bo pisal v financah.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponosno izjavljam, da sem na dana?nji dan prenehal igrat (uninstall) Empire Four Kingdoms, ki me je pred tem kar precej zasvojila in sem jo intenzivno igral ve? kot pol leta. Odve?ni ?as bom odslej namenjal izpopolnjevanju jezikov. Danes sem za?tartal tudi italijan??ino, no nem??ina pa je tudi ?e dale? od perfekcije.  :zvizga: Kasneje naj bi sledila ?pan??ina in morda ?e kaj.  :jupiii:

 

P.S. Nisem ravno prista? izjave, da ?e pri?a? srbski te potem cel svet razume. ?eprav jo za rodovni?kega Janeza precej dobro govorim.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponosno izjavljam, da sem na dana?nji dan prenehal igrat (uninstall) Empire Four Kingdoms, ki me je pred tem kar precej zasvojila in sem jo intenzivno igral ve? kot pol leta. Odve?ni ?as bom odslej namenjal izpopolnjevanju jezikov. Danes sem za?tartal tudi italijan??ino, no nem??ina pa je tudi ?e dale? od perfekcije.  :zvizga: Kasneje naj bi sledila ?pan??ina in morda ?e kaj.  :jupiii:

 

P.S. Nisem ravno prista? izjave, da ?e pri?a? srbski te potem cel svet razume. ?eprav jo za rodovni?kega Janeza precej dobro govorim.  :P

 

Jaz sem se nekaj z ?pan??ino matral, potem pa ?e z ru??ino.

 

No glede ?pan??ine, bo tole ta prava "limonada" za pogledat: https://www.youtube.com/watch?v=WckCw_-7e3M  :D :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Sloveniji se re?e pravilno srbski, v Srbiji pa srpski - pa ?e to so menjali samoglasnik zaradi bolj?ega sozvo?ja z naslednjim samoglasnikom s.

 

Sicer se pa ta razlika lepo vidi v naslovu filma "Srpski film", ki je v sloven??ino preveden v "Srbski film"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans grem pa za wikend preko severne meje, mal turisti?no, mal poslovno, enmal pa tud jezik trenirat in to ni mi?ljeno s kak?nim  :policaj:   :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.