Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ma to je,da kao re?e?-imam karavana in grem lahko z ful robe na morje.

Pol pa da? na streho potovalni kov?ek. :hohoho:

 

Saj tega nikoli nebom razumel, pa niti se ne trudite z razlago. Ma model karavana al pa celo enoprostorca, familija 2 odrasla in recimo da 2 otroka, pa ?e kufer na streho, pa kaj kurac ma? pol karavana-enoprostorca, ?e pol ?e trugo fura? na strehi, ma? ta??o noter al kaj ? Povrh vseha pa gredo ?e na morje v apartma in ne v avtokamp. <_<

 

Se spomnim ko smo mi hodili na morje v kamp, star?a in midva z bratom, v stoenki, sabo smo imeli ?otor in hladilnik, pa smo na streho dali samo ?otor. :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj tega nikoli nebom razumel, pa niti se ne trudite z razlago. Ma model karavana al pa celo enoprostorca, familija 2 odrasla in recimo da 2 otroka, pa ?e kufer na streho, pa kaj kurac ma? pol karavana-enoprostorca, ?e pol ?e trugo fura? na strehi, ma? ta??o noter al kaj ? Povrh vseha pa gredo ?e na morje v apartma in ne v avtokamp. <_<

 

Se spomnim ko smo mi hodili na morje v kamp, star?a in midva z bratom, v stoenki, sabo smo imeli ?otor in hladilnik, pa smo na streho dali samo ?otor. :blink:

 

 

ma ti pa tud n? razume? no,..?e grejo v apartma,..valda ne bo baba kuhala ?e je na dopustu,..torej rab za usak dan vsaj 3x za preoble?t + kopalke za usak dan druge + malo morje kozmetke,..da ne omenjam pol ?leperja igra? da tamalima ne bo dolgcajt,.. :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v moj prej?nji karavan je ?la vsa oprema, ki jo je band potreboval za na koncert: komplet bobnov (s stojali in ?inelami), kitare (2× el. in 1× bas), fer?terkerija (2× kitarski fer? - eden glava + ki?ta, eden kombo; in 1× bas - glava + ki?ta) in oprema (razne torbe). Vse seveda brez stre?nega kufra. Aja, z voznikom in sovoznikom. Vse bolj po?asne vo?nje, saj ne bi bilo fajn dobit kak?ne ?inele okoli vratu :hohoho:

 

@Boss: mislil sem LEPE karavane (prosim, upo?tevaj Labijev predlog) :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater,samo ta Ferrari karavan pa je res stra?ilo...... :( Ga ne bi mel zastonj ne.......samo motor bi mu ven vzel! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ti pa tud n? razume? no,..?e grejo v apartma,..valda ne bo baba kuhala ?e je na dopustu,..torej rab za usak dan vsaj 3x za preoble?t + kopalke za usak dan druge + malo morje kozmetke,..da ne omenjam pol ?leperja igra? da tamalima ne bo dolgcajt,.. :hohoho:

 

Ha,ha-thrue.?e posebaj to z igra?ami. :bravo::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ti pa tud n? razume? no,..?e grejo v apartma,..valda ne bo baba kuhala ?e je na dopustu,..torej rab za usak dan vsaj 3x za preoble?t + kopalke za usak dan druge + malo morje kozmetke,..da ne omenjam pol ?leperja igra? da tamalima ne bo dolgcajt,.. :hohoho:

 

Samo k meni na trening naj pridejo bodo od kufra osstala samo torbica in 100% vse kar rabi?.

 

Jaz sem svojo ?e natreniral, prej cel kufer, da ga komaj nese?, sedaj pa spakira v eno malo torbo ali pa majhen ruzak, pa ji ?e vedno pol krame ki jo ima sabo ostane neuporabljene. ?e to je nau?im pa sem zmagal, js pa itaq rabim samo natika?e,brisa?o in ?. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no,..me zanima kako bo? 2 otroka po mo?nosti dojen?ka natreniru da ne bo rabu sabo vo?i?ka, pa fla?k pa dudk, pa igra?k pa pol tone plenic :P

 

Ej kolk jih pa ?e ima?, da vse to ve? ? :hohoho:

 

 

Druga?e pa v tem primeru ?e vedno ne rabim truge ali karavana.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa mojo niti v sanjah ne bom treniral, da bi manj pakirala....mora bit lepa :)

en kufer je sam za cevlje...

 

:bravo:

 

 

Ej kolk jih pa ?e ima?, da vse to ve? ? :hohoho:

Druga?e pa v tem primeru ?e vedno ne rabim truge ali karavana.

 

nobenga in upam da bo kk?n let tud ?e ostal na tej cifri,..ampak ne pomen pa to da sm slepa in da ne poznam nobenga s froci :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

nobenga in upam da bo kk?n let tud ?e ostal na tej cifri,..ampak ne pomen pa to da sm slepa in da ne poznam nobenga s froci :P

 

Pa ziher imajo vsi najmanj karavane, ?e ne ?a kaj za na streho ? <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti si govoru za dva otroka,..pomoje je mal razlike ?e ma? dva ?e ful mejhna,..ker ?e vo?i?ek uzame ful prostora :ne vem: kje sta pol ?ele dva + vs ?morn k ga mor? sabo uzet,..glede na to da ma? verjetn na zadnih zicih otro?ke sede?e,...

 

sicr pa,..nima veze,..kukr kermu pa?e,..zard mene ?e uzamejo sabo ?e prikolco :unsure:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti si govoru za dva otroka,..pomoje je mal razlike ?e ma? dva ?e ful mejhna,..ker ?e vo?i?ek uzame ful prostora :ne vem: kje sta pol ?ele dva + vs ?morn k ga mor? sabo uzet,..glede na to da ma? verjetn na zadnih zicih otro?ke sede?e,...

 

sicr pa,..nima veze,..kukr kermu pa?e,..zard mene ?e uzamejo sabo ?e prikolco :unsure:

 

Odvisna kaj je zate full majhna ?

Pol rabi? dejansko 2 vozi?ka ?

 

Js mam drugo re?itev, krama + ?enska + otroc = Mazda, Jaz = Honda, pa ?e kam se lahko zavle?em, ?e bodo preve? te?ni. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah,..menda se ?asi spreminjajo,.. :hohoho:

 

 

 

Odvisna kaj je zate full majhna ?

Pol rabi? dejansko 2 vozi?ka ?

 

Js mam drugo re?itev, krama + ?enska + otroc = Mazda, Jaz = Honda, pa ?e kam se lahko zavle?em, ?e bodo preve? te?ni. :hohoho:

 

 

js mam ?e bol?o,...otroc pr babici,..tastaredva pa gas :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kaj, svojim u?itkom pa se nebom odpovedal, pa tudi ?e se samo peljem na dopust in nazaj. :huh:

 

Pa taktiko si mi ukradla. :o

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem js kaj ti smatra? za u?itke :hohoho:

 

U?itek je tank med nogama(to blo nekiaj za vse ?enske :D )nepravokotnost na cesti??e, sedeje, samo z pol riti, ven iztegnjeno koleno, gas na roke in veter.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse to je res, sam kaj pa mi, ki smo odrascali v zastavah? in smo veselo sli na morje pa vse?

sej smo se zivi, mogoce mal lacni ostali, ampak nc nam ne fali...

 

Tako se govori - v "na?ih" ?asih smo se natrpali v jugeca in to fotr, mat, brat (?e mali froc) in moja malenkost (ki ?e takrat ni bila glih malenkost) pa vsa krama vklju?no z lonci in kuharijo pa smo glih tako pri?li na morje in nazaj pa ?e na strehi avta nismo ni? trogal.

 

Vse se da ?e je volja pa ?e folk ni preve? razvajen.

 

Aja, ?ez par let je ?lo malce la?je, ker si je fotr omislil prikolico in eno 4 in pol metrsko ?portno jadrnico. Pol smo vi?ek krame nekako zlo?ili v jadrnico na prikolici in Jugo 45 je moral vse to odpeljati na morje in nazaj. tak na?in potovanja je bil veliko manj stresen za vse, edino sklopka se s tem ni strinjala in je zato na vsakih 15.000km rekla vaffunculo in jo je bilo treba menjat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.