Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

morm pohvalt mojo vago k me je kon?no nehala zajebavat z vedno eno in isto cifro ampak se je odlo?la za manj?o :jupiii::jupiii::jupiii::ouje:

 

to zato da bos mela mal vesela bos vidla ju3 ko bo se vecja cifra!!!! :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaka skrivnost??? A misli?,?e bi bla res skrivnost,da bi glih ?enski povedal??? :P:hohoho::hohoho: Ja Labi,maybe yes. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo da se spet mal pohvalim. Tisti ki boste v avgustu me pri?li spodbujat na skoke v vodo imate na tem film?ku priliko videt kje bodo skoki potekal. In sicer to je tist most s katerega ska?em lastovko. Visok je 10m in na tekmovanju je veliko atraktivnih skokov. V?eraj sem ?el malo trenirat. Pripravljam pa se tudi na skok s 15m na glavo in na salto nazaj iz tistega mostu(mogo?e bom to izvedel na tekmovanju:)) btw. salto nazaj sem se nau?il pred dvemi dnevi :bravo: Evo ?e film?k http://video.google.com/videoplay?docid=3075097306967649225

Konec poletja bo kompilacija teh klipov veliko ve?ja in atraktivnej?a :)

Enjoy

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit,da sem spal samo 3,5 ure in bil pol v slu?bi 9 ur.-long live rock n roll :danzoman::bravo:

Moram pa re?,da se je spla?alo,kajti pred tak?no mno?ico ljudi(ok.30000)?e nisem ?pilal. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zaj pa se lahko pohvalim,da je Mazdica res prodana. :bravo: Proti pri?akovanjem hitro. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.