Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Moram se pohvalit,da se po?utim nikakvo,ko je pa vsak bo?ji dan de?. :(

?e se bo ?e tako nadaljevalo naprej,bomo dali Trontlju odpoved. :P

 

Kva ti na POPu dela? mogo?e?

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se morm pohvalt da obvladam shoping,..seznam je biu slede?,..sovany sir, vipavska skuta, pa pirin kruh,..

 

od tega sm uspela kupt sam sir,..namest u merkator sm pa zavila u par drugih in si omislla nove superge, nov pas, novo torbico, hla?e pa 3 maj?ke :bravo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se morm pohvalt da obvladam shoping,..seznam je biu slede?,..sovany sir, vipavska skuta, pa pirin kruh,..

 

od tega sm uspela kupt sam sir,..namest u merkator sm pa zavila u par drugih in si omislla nove superge, nov pas, novo torbico, hla?e pa 3 maj?ke :bravo:

 

He,he,niti ni slabo.Glede na to po kaj si ?la v trgovino. :bravo::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wiiiiiiiii,..nardila izpit,..zihr zato k sm ?la na konc do njega, ?e se mi loh podpi?e u index pa sm bla oh in sploh ful prjazna :hohoho:

 

Super,?estitam. :jupiii:

Vidi?,da se da z prijazno besedo in nekaj znanja vse naredit. :bravo::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wiiiiiiiii,..nardila izpit,..zihr zato k sm ?la na konc do njega, ?e se mi loh podpi?e u index pa sm bla oh in sploh ful prjazna :hohoho:

 

Pomoje je prej sam sebi uslugo naredil, pa si je zraven mislil....... (pa dobr, tut ?e je nabrala sam 40 %, ji bom ?enkal tisto 6ko, sam da mi nau ve? ?ivcev ?rla naslednji rok....ali pa celo ?tudijsko leto) :hohoho:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je prej sam sebi uslugo naredil, pa si je zraven mislil....... (pa dobr, tut ?e je nabrala sam 40 %, ji bom ?enkal tisto 6ko, sam da mi nau ve? ?ivcev ?rla naslednji rok....ali pa celo ?tudijsko leto) :hohoho:

 

 

Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem se danes zmenil za ?iht in od torka naprej ne bom ve? nezaposlen. in ker sem metalc, sem dobil ?iht v strojni?tvu (kar ?e zdale? ni moja poklicna izobrazba). glavno, da bo za stro?ke pokrit. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala lepa. :D

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,ker je tema o pohvalah,bom pohvalo Ally za opravljen izpit in pa Suicidala za novo slu?bo. :P:bravo: ?estitke obema. :rozico:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm spal cele 3 ure na ?ihtu......

........pa to tudi ni moj rekord! :P

 

 

js sm te tud ubogala,..sicr z zamudo parih dni,..sm ?la pa zato ?e ob 5h spat pa do 5h zjutri :bravo: (ok nism ?la spat ampak me je kr zmankal :hohoho: )

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.