Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Vsekakor, ni izjeme.

Po drugi strani pa se naljep?e obna?ajo lastniki-vozniki res hudih strojev, najhuj?i so povpre?ne?i, ki mislijo da so taglavni k majo vozove ne?kega porekla. Ni smajlija ki bruha. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok,..mybe sm tko napisala da trobm usakmu k mim pride,..ampak na AC k mi en sko? dobesedno pred avto s 100km/h js mam pa not 150,..in valda,..brez ?migovca,..no,..to me pa rahlo do prete?no razkur Objavljena slika

 

druga? pa k tko poudarja? da sam lublan?ani ne dajejo ?migovcou,...niso vozniki s KR registrsko n? kej dost bol?i,...

 

pa ni moj point zdj nardit vojno LJ - KR - (vstavi po ?eji) ,..ker se povsod najdejo geniji, k ne dajejo ?migovcou,..in po?nejo take in druga?ne bedarije,..pa itak ni noben popoln in usak nardi kk?no bedarijo na cesti in nenamerno koga razkur,..menda noben ni popoln <_<

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A dejte lublan?ani, nu?ite se uporablja ?migavce in ostale zadeve ki so vgrajene v atu, hupo pa kr pustite na miru, ker v mojih o?eh, so tisti ki hupajo najve?ji idioti, tako za tistimi ki ti blendajo, da se umakni, ko vozi? v koloni na prehitevalnemu pasu in se mu niti ne morem umaknit, drugi? se mu pa niti no?em, ?e pa ?e pa dobi pol svojo porcijo.

ps. Nisem popoln, samo sem pa strpen do ene mere.

 

zakaj je pol hupa v avtu?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm,...

 

....da potrob? kk?ni hudi beybi/tipu (odvisno od spola k sedi za volanom) k gre po plo?niku,..

 

....da potrob? ?e sre?a? kk?nga iz foruma,...

 

....da je ne najde? u paniki k vid? da te bo butnla blondinka k gre rikverc in te ne vid,...

 

 

 

pa ?e kej bi se najdl :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm,...

 

....da potrob? kk?ni hudi beybi/tipu (odvisno od spola k sedi za volanom) k gre po plo?niku,..

 

....da potrob? ?e sre?a? kk?nga iz foruma,...

 

....da je ne najde? u paniki k vid? da te bo butnla blondinka k gre rikverc in te ne vid,...

pa ?e kej bi se najdl :hohoho:

 

 

:bravo::hohoho::jupiii:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jz pa sm na cest ?e total hladn, ko me kdo izsil, si re?m hvala bogu da se je iz?lo (po to?i zvonit je itak prepozn, no in na sre?o u tem primeru recmo da to?e ni blo) :P

 

Ker tista neka slaba vola, pa po?ilanje u 3 pirovske, pa jebanje celo-dru?inskega debla, o?itno ratujem total "frigidn" ?ofer :hohoho:

 

Spomnem se tut npr. lansk let k sm se vra?u iz SG ko je biv "drek" od draga in so nas cev dan neki nafukaval, pa ponavlal smo vo?ne, itak se ni vedl kdo pije in kdo pla?a, pol sm se pa total razpizden dam pobrov, pa sta kolega Rok & Rok mislla, da bom pa zdej konj?ka stisnu do konca in se po mo?nosti kje razlepu u kakmu ovinku, no jz sm se pa pelu, raj ne povem kok po avtocest, pa? del? pod omejitvami, pa si mal ?vi?gu in mi je bla prov morala :blink::P O?itno tkt k sm ful gnile vole in ?iv?n, mi nakonc ?e kr na dobro volo za?ne sekat B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit, sem bil pri dr. Osovnikar (mama od Matic-a Osovnikar-ja). Sploh nisem vedu da smo z na?o firmo takoreko? sosedje. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil danes v Mariboru in so me kamionarji na AC izsilili 7x (sedemkrat) ter nato prehitevali po pol?je. Moram se pohvaliti, da sem te manevre prena?al precej stoji?no in sploh nisem ni? pizdil - samo enkrat sem na glas zavpil "kreten" ker je ?lo res zelo na tesno. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest se moram pa pohvalit,da so mi pravkar montirali T2-in celo dela vse. :bravo:

Ne more? verjame?. :P

 

Jaz ga imam ?e par mesecov in dela tako kod mora tako da T2-ju same pohvale!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Morem se pohvalit,da je ura ?e dosti,jaz pa ?e trezn!!! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.