Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

uf,..?e 5 min :bravo:

 

pol pa eno uro ?akat mt <_<

 

pol pa shopping s kolegico :ouje:

pa kofy pa babji ?vek,..?e bo d? midve n? krive :ph34r:

 

Pa valjda ne bo de?,no.Sem moral it v Lj,da sem vidu kako zgleda sonce(brez nenadnih osve?itev na prostem) :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa se morem pohvalit da sem se zbudla in vstala pred 10 uro pa pokosila travo. edino po?tara ni blo od nikoder :D

 

Sta bla zmenjena ? :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah Daskan, Daskan, ?e si si tolk ?elu vodo videt bi lahko pri?el tudi na piknik.

 

Namre? skozi Ptuj tud te?e ena voda, ki se ji baje re?e Drava in ?e se ne motim je tam tudi ena hidroelektrarna z jezom, kar pomeni, da je za jezom verjetno eno manj?e jezerce.

 

Glede na velikost na?ega morja to jezerce ne bi smelo biti dosti manj?e ;) (hehe, ?e vidim na?e ju?ne soseda, kako se privo??ljivo nasmihajo :hudicek: )

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz se bom pa pohvalil namesto Alexa:

njegov bend je tok dober, da ne mores verjet...alex je pa tud virtuoz

:bravo:

 

Hvala,Labi,sej mi bo ?e nerodno ratalo. sramezljiv

No,v?asih se mi zdi,da nimam pojma v igranju kitare(?e posebej po kakem dobrem koncertu). :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se po?asi poslavljam od frej dopoldnevov. Jutri tak ?as bom najbr? ?e gledal na uro, kdaj bo konc ?ihta. In bo ?e dolga. Bo pa spet INCOME :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jz pa d je u?eri navsezgodi zutri za mano vozla polcajska makina t.i. KIBLA, pa je lep cajt za mano vozu, a zgleda piknik name ni pustu prevelkih sledi (?eprov je marko drga? trdiv) <_< , tko da me je pustu "?vet" :ouje::hohoho:

 

P.S. voz ni biv registriran B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.