Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pohvalim se, da sem od sedaj naprej uporabnik mozille firefox in no more explorer :bravo:

 

Morem te pohvalit za to tvoje dejanje! :P;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest se moram pohvalt, da imam v petek razgovor za slu?bo :danzoman::bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol je to peku ?e na zemlji! <_<:P

 

To po mojem ?e ni ni?,kar ?ele bo.

Sicer pa eni pravijo,da je cela zemlja pekel od neke druge civilizacije.

Se pravi,mi nismo bli zadost pridni tam :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj pa kravata pa to ni ni? napa?nega...?ist vredi!

 

zaj pa ?e nam samo zaupaj kaj dela ta tvoja firma, ker mogo?e ti pa kdo lahko pomaga ?iriti oz. najde? kakega potencialnega kupca

 

 

too je zivilstvo

proizvodnja kruha pekovskega peciva in prodaja ...

tko nekako

 

 

kupi kdo kruh, pecivo :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sm se hotu pohvalt, da mi nau treba skor nic delat, pa sem raj pobrisu post pa se v jezik ugriznu.... itaq so se spomnil 5 min pred koncem in sem nadure vleku... :ne vem: plus se ucer cel dan in pol se ponoc.. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeee ratalo mi je bencinski avto spravt v dizelasko porabo :bravo:

bmw 316i (1900ccm, 105hp, letnik 99) poraba: 7.9 l/100km bravo me

 

Sam tole je ?e zmeri kar precej glede na to, da pravi? da si se trudil. Moj rekord na Clarusu (1.8 116KM) je bil 6.8L/100km ?eprav sem se kar matral sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ne nisem se trudil met nizko porabo...sem pa lepo peljal

do poreca in nazaj, do pirana in nazaj in do brnika in nazaj in potem se je lucka prizgala...

sam enkrat sem se potrudil met nizko porabo ( z mazdo) in zakljucil, da ni to zame

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ne nisem se trudil met nizko porabo...sem pa lepo peljal

do poreca in nazaj, do pirana in nazaj in do brnika in nazaj in potem se je lucka prizgala...

sam enkrat sem se potrudil met nizko porabo ( z mazdo) in zakljucil, da ni to zame

 

Se strinjam.Tudi zame ni. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.