Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

ponosna sama nase, ker sm se kljub kr?om spravla laufat in se po?utm 1000000% bol? :ouje:

 

aja,..pa pohvalt morm na?ga "forumskega o?ka" k mi je strokovno montiru nalepko na avto :jupiii: hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rispekt:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ponosna sama nase, ker sm se kljub kr?om spravla laufat in se po?utm 1000000% bol? :ouje:

 

aja,..pa pohvalt morm na?ga "forumskega o?ka" k mi je strokovno montiru nalepko na avto :jupiii: hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rispekt:

 

Kak?no nalepko pa ima?? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja,..pa pohvalt morm na?ga "forumskega o?ka" k mi je strokovno montiru nalepko na avto :jupiii: hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rispekt:

 

 

Ej, jaz pa je ?e vedno nimam .... :(

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, jaz pa je ?e vedno nimam .... :(

 

Bumbar ;),a mene pa ne vpra?a?...mislim,da bi eno srebrno ?e moral met nekje.

?e pohvalit se moram...danes sem delal v slu?bi. :D?zmeden?

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se bom pa pohvalila, da sem srecna nosecka Objavljena slika. Novembra se bomo trije vozili v mazdici.

 

Ja kaj si pa delala ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se bom pa pohvalila, da sem srecna nosecka Objavljena slika. Novembra se bomo trije vozili v mazdici.

 

:jupiii: cestitam,dobro da neje vsi samo spijo,ampak se kaj naredijo

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se bom pa pohvalila, da sem srecna nosecka Novembra se bomo trije vozili v mazdici.

 

Super!! :bravo: ?estitam,pa veliko veselja in potrpljenja pri vzgoji! ;)

 

:jupiii:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se bom pa pohvalila, da sem srecna nosecka Objavljena slika. Novembra se bomo trije vozili v mazdici.

 

Bravo!!!! To je pa res lahko razlog za sre?o! Objavljena slika

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok fajn Mary :danzoman::bravo::jupiii: , ?estitke :danzoman:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke Mary! :vino:

 

Jz pa u tejle rubriki ne bom pohvalu sebe ampak kolega 323F k mi je dobesedno ?enku ?rnga vouka, s kerim se je ?ist kul vozit in mi bo slu?u kot zimski voz, ko bo rde? pajk po?ivu! :danzoman::rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, vem da se ne more tole primerjat z Mary, ampak jaz sem danes kupil

 

ta ?rnega MacBook-a

:danzoman::jupiii::ouje:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uf, je*o te, kaj je pa to za ena ma?ina ?zmeden?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.